Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Habiski

7 marca 2024, 16:43

Ja sie nie uczyłem w ogóle(oprócz małego powtórzenia wzorów), używałem tylko tego co pamietałem z lekcji
Polski- 71%
Matma- 92%
Angielski- 89%

Avatar Simciakk

6 kwietnia 2022, 20:07

cieszę się że mam te egzaminy z głowy

Avatar Agateex

4 kwietnia 2022, 09:13

ja mam maturę za równiutki miesiąc (poprawiam sobie polski) a nawet nie przeczytałam pana tadka ;-;
jak przeczytam to tu wrócę

Avatar Agateex

5 kwietnia 2022, 19:31

@Agateex: przeczytałam

Avatar Veeebs

3 kwietnia 2022, 10:35

Bardziej się stresowałam oddaniem pracy na plastyke niż tym egzaminem, tego się po prostu nie da nie zdać

Avatar KniazJarema

Edytowano - 3 kwietnia 2022, 17:42

@Veeebs: bo się nie da nie zdać, będziesz miała tylko mało puntków

Avatar Racibor

4 kwietnia 2022, 17:38

@KniazJarema: da się, wystarczy nie przyjść

Avatar Veeebs

4 kwietnia 2022, 20:14

@Racibor: good point

Avatar Racibor

4 kwietnia 2022, 17:37

tam musisz tyko przyjść żeby zdać, w dodatku chyba nie jest taki super trudny, a i tak on nic nie znaczy, wiec luz

Avatar orzech39

3 kwietnia 2022, 19:01

True

Avatar Konar_Brzozowy

4 kwietnia 2022, 08:03

@orzech39: przecież Ty miałeś dobre wyniki

Avatar orzech39

4 kwietnia 2022, 08:50

Avatar ArikaLightCrystal

4 kwietnia 2022, 04:24

Jezu tak

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2022, 17:47

Mieliśmy 2 razy egzaminy próbne i w każdym miałem największy wynik w klasie

Avatar damen66

3 kwietnia 2022, 23:13

kto pytał?

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2022, 23:20

@damen66: kto musiał

Avatar akaman151

4 kwietnia 2022, 02:25

Avatar Szczur00

3 kwietnia 2022, 23:05

Pro tip: uważać na matmie i nie zaniedbać jej/przekartkować "repetytorium" i poprzypominać sobie wzory/sposoby- godzina roboty a wynik ci wypie....i w kosmos. Pozostałe przedmioty zrobisz z palcem w dupie. Ja zdawałem 2 lata temu kiedy dali zdalne na parę miesięcy przed egzaminami, przez co zapomniałem wielu rzeczy, a wyszło mi 67% matma/82% polski/100% angielski.

Avatar patryko1234

3 kwietnia 2022, 21:12

Dziecioczki i depresja

Avatar olimpicYT3356

3 kwietnia 2022, 19:08

Ja się w ogóle nie uczyłem do egzaminów a miałem w miarę dobre wyniki

Avatar audio

3 kwietnia 2022, 19:41

@olimpicYT3356: dobre to 4 tzn 4%

Avatar olimpicYT3356

3 kwietnia 2022, 19:53

@audio: Nie, miałem tak:
60% - matma
80% - polski
98% - angol

Avatar audio

3 kwietnia 2022, 19:54

@olimpicYT3356: No, pogratulować takich wyników

Avatar BaDinGa_Boy

3 kwietnia 2022, 18:04

Każdy test powyżej 50% na luzie, bez żadnej nauki u mnie jak to kiedyś pisałem, więc totalnie bez stresu dzieciaki - wszystko do ogarnięcia.

Avatar dawid51

3 kwietnia 2022, 17:43

ja naukę zacząłem, w sumie nigdy, dzień przed uznałem że napiszę jak napiszę i tyle

Avatar Szekspirowy

3 kwietnia 2022, 17:50

@dawid51: i jak poszło? Ogólnie byłeś niezłym uczniem czy jako tako bez uczenia sie?

Avatar dawid51

3 kwietnia 2022, 17:59

@Szekspirowy: bez jakiejkolwiek nauki dawałem radę, spokojnie zdawałem z 5,4 i 3 na końcu roku, nigdy nie stawiałem na oceny i nie starałem się poprawiać, bez jakiej kolwiek nauki 58 z polskiego, 60 a matematyki i 97 z angielskiego (mogło być lepiej, bo zawaliłem zadanie nie z mojej winy ale o tym kiedyś może napisze pod jakimś pogadajcem)

Avatar Kent86

3 kwietnia 2022, 17:37

Widać, że niektórzy nie przystępują odpowiednio do danych zmagań i srają

Avatar Kolodziej_1

Edytowano - 3 kwietnia 2022, 17:35

Uczysz się do egzaminu ósmej klasy?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Qubiale
Dodane przez: Qubiale

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To musiało być męczące

Nigdy na to nie wpadną

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka