Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To musiało być męczące
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2024, 16:43
Ja sie nie uczyłem w ogóle(oprócz małego powtórzenia wzorów), używałem tylko tego co pamietałem z lekcji
Polski- 71%
Matma- 92%
Angielski- 89%
Odpisz
6 kwietnia 2022, 20:07
cieszę się że mam te egzaminy z głowy
Odpisz
4 kwietnia 2022, 09:13
ja mam maturę za równiutki miesiąc (poprawiam sobie polski) a nawet nie przeczytałam pana tadka ;-;
jak przeczytam to tu wrócę
Odpisz
5 kwietnia 2022, 19:31
@Agateex: przeczytałam
Odpisz
3 kwietnia 2022, 10:35
Bardziej się stresowałam oddaniem pracy na plastyke niż tym egzaminem, tego się po prostu nie da nie zdać
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2022, 17:42
@Veeebs: bo się nie da nie zdać, będziesz miała tylko mało puntków
Odpisz
4 kwietnia 2022, 17:38
@KniazJarema: da się, wystarczy nie przyjść
Odpisz
4 kwietnia 2022, 20:14
@Racibor: good point
Odpisz
4 kwietnia 2022, 17:37
tam musisz tyko przyjść żeby zdać, w dodatku chyba nie jest taki super trudny, a i tak on nic nie znaczy, wiec luz
Odpisz
3 kwietnia 2022, 19:01
True
Odpisz
4 kwietnia 2022, 08:03
@orzech39: przecież Ty miałeś dobre wyniki
Odpisz
4 kwietnia 2022, 08:50
@Konar_Brzozowy:
Odpisz
4 kwietnia 2022, 04:24
Jezu tak
Odpisz
3 kwietnia 2022, 17:47
Mieliśmy 2 razy egzaminy próbne i w każdym miałem największy wynik w klasie
Odpisz
3 kwietnia 2022, 23:13
kto pytał?
Odpisz
3 kwietnia 2022, 23:20
@damen66: kto musiał
Odpisz
4 kwietnia 2022, 02:25
Odpisz
3 kwietnia 2022, 23:05
Pro tip: uważać na matmie i nie zaniedbać jej/przekartkować "repetytorium" i poprzypominać sobie wzory/sposoby- godzina roboty a wynik ci wypie....i w kosmos. Pozostałe przedmioty zrobisz z palcem w dupie. Ja zdawałem 2 lata temu kiedy dali zdalne na parę miesięcy przed egzaminami, przez co zapomniałem wielu rzeczy, a wyszło mi 67% matma/82% polski/100% angielski.
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:12
Dziecioczki i depresja
Odpisz
3 kwietnia 2022, 19:08
Ja się w ogóle nie uczyłem do egzaminów a miałem w miarę dobre wyniki
Odpisz
3 kwietnia 2022, 19:41
@olimpicYT3356: dobre to 4 tzn 4%
Odpisz
3 kwietnia 2022, 19:53
@audio: Nie, miałem tak:
60% - matma
80% - polski
98% - angol
Odpisz
3 kwietnia 2022, 19:54
@olimpicYT3356: No, pogratulować takich wyników
Odpisz
3 kwietnia 2022, 18:04
Każdy test powyżej 50% na luzie, bez żadnej nauki u mnie jak to kiedyś pisałem, więc totalnie bez stresu dzieciaki - wszystko do ogarnięcia.
Odpisz
3 kwietnia 2022, 17:43
ja naukę zacząłem, w sumie nigdy, dzień przed uznałem że napiszę jak napiszę i tyle
Odpisz
3 kwietnia 2022, 17:50
@dawid51: i jak poszło? Ogólnie byłeś niezłym uczniem czy jako tako bez uczenia sie?
Odpisz
3 kwietnia 2022, 17:59
@Szekspirowy: bez jakiejkolwiek nauki dawałem radę, spokojnie zdawałem z 5,4 i 3 na końcu roku, nigdy nie stawiałem na oceny i nie starałem się poprawiać, bez jakiej kolwiek nauki 58 z polskiego, 60 a matematyki i 97 z angielskiego (mogło być lepiej, bo zawaliłem zadanie nie z mojej winy ale o tym kiedyś może napisze pod jakimś pogadajcem)
Odpisz
3 kwietnia 2022, 17:37
Widać, że niektórzy nie przystępują odpowiednio do danych zmagań i srają
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2022, 17:35
Uczysz się do egzaminu ósmej klasy?
Odpisz