memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 kwietnia 2022, 19:18
EJ XD JA TEŻ TAK MAM ( co jakiś czas )
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:35
Naładuj
3 kwietnia 2022, 21:36
@Kuman: juz podlaczony
@Oczytany: i elegancko
3 kwietnia 2022, 21:45
@Kuman: przecież 7 % starcza na blisko pół godziny użytkowania, to według mnie jest duża zaleta czytników
3 kwietnia 2022, 21:46
@piotrkacz: Jak naładujesz to masz na dłużejm
3 kwietnia 2022, 21:47
@Kuman: no wiem, ale pół godziny to i tak długo jak na 7%
3 kwietnia 2022, 21:48
@piotrkacz: co to jest 30 minut, w tyle żadnej dłuższej kisązki nie przeczytasz
3 kwietnia 2022, 21:49
@Kuman: niby nie, ale przeczytasz kilkanaście/kilkadziesiąt stron, wtedy możesz sobie przerwę zrobic i podłączyć
4 kwietnia 2022, 15:51
@piotrkacz: ja mam kindla od 2 lat i 7 procent to czasem umie nawet na 3 godziny starczyć (ciemne ustawoenie ekranu ale i tak wrzystko widać)
4 kwietnia 2022, 16:40
@nie_kosmita: no ja mam dość ciemne ustawiania ekranu, ale jade na samolotym trybie, więc nwm jak jest gdy masz WiFi podłączone
Edytowano - 3 kwietnia 2022, 21:41
Ja korzystam z jeja na konsoli
4 kwietnia 2022, 15:52
@wiedeni: jakiej Ja raz na ps3 odpaliłem
@nie_kosmita: ps4
4 kwietnia 2022, 15:53
@wiedeni: a to jeszcze nie próbowałem. Choć słyszałem że przez imortal fenix rising da się wywołać gogla
4 kwietnia 2022, 15:46
Właśnie o tym myślałem, zamiast czytać przeglądam memy na jeja
4 kwietnia 2022, 15:43
Też próbowałem jakiś czas temu
3 kwietnia 2022, 22:32
Co to jest?
4 kwietnia 2022, 15:00
@GigannPlus: Kindle Paperwhite siodmej generacji, czyli zwykly czytnik e-bookow.
4 kwietnia 2022, 15:05
@Oczytany: myślałem że to ten tablet do zamawiania co w maku jest
4 kwietnia 2022, 15:07
@Adix174: też tak myślałem
3 kwietnia 2022, 23:13
Ja na aplikacji w kiblu
Na telewizorze
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2022, 19:18
EJ XD JA TEŻ TAK MAM ( co jakiś czas )
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:35
Naładuj
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:36
@Kuman: juz podlaczony
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:36
@Oczytany: i elegancko
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:45
@Kuman: przecież 7 % starcza na blisko pół godziny użytkowania, to według mnie jest duża zaleta czytników
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:46
@piotrkacz: Jak naładujesz to masz na dłużejm
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:47
@Kuman: no wiem, ale pół godziny to i tak długo jak na 7%
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:48
@piotrkacz: co to jest 30 minut, w tyle żadnej dłuższej kisązki nie przeczytasz
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:49
@Kuman: niby nie, ale przeczytasz kilkanaście/kilkadziesiąt stron, wtedy możesz sobie przerwę zrobic i podłączyć
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:51
@piotrkacz: ja mam kindla od 2 lat i 7 procent to czasem umie nawet na 3 godziny starczyć (ciemne ustawoenie ekranu ale i tak wrzystko widać)
Odpisz
4 kwietnia 2022, 16:40
@nie_kosmita: no ja mam dość ciemne ustawiania ekranu, ale jade na samolotym trybie, więc nwm jak jest gdy masz WiFi podłączone
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2022, 21:41
Ja korzystam z jeja na konsoli
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:52
@wiedeni: jakiej
Ja raz na ps3 odpaliłem
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:52
@nie_kosmita: ps4
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:53
@wiedeni: a to jeszcze nie próbowałem. Choć słyszałem że przez imortal fenix rising da się wywołać gogla
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:46
Właśnie o tym myślałem, zamiast czytać przeglądam memy na jeja
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:43
Też próbowałem jakiś czas temu
Odpisz
3 kwietnia 2022, 22:32
Co to jest?
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:00
@GigannPlus: Kindle Paperwhite siodmej generacji, czyli zwykly czytnik e-bookow.
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:05
@Oczytany: myślałem że to ten tablet do zamawiania co w maku jest
Odpisz
4 kwietnia 2022, 15:07
@Adix174: też tak myślałem
Odpisz
3 kwietnia 2022, 23:13
Ja na aplikacji w kiblu
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:35
Na telewizorze
Odpisz