Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Szybki jak błyskawica
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2016, 11:36
ile on grał że dziadek stracił brodę ?
Odpisz
14 kwietnia 2017, 14:20
@ArabVegeta: w c@#j i dużo więcej
Odpisz
15 kwietnia 2017, 19:51
Kolejny się spóźnił, o rok ;_
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:31
@ArabVegeta: I co z tego, że się spóźniłem?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:17
To trzeba było Wcześniej Odpowiedzieć ? Lolll
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 13:43
@ArabVegeta: Taki mądry odpowiedz na jakiś komentarz zanim go zobaczysz..
Odpisz
23 kwietnia 2017, 18:49
Aż tak trudno zobaczyć datę nad komentarzem lub napisać (Wiem data) ? Pomyśl czasem ...
Odpisz
17 września 2017, 15:54
@ArabVegeta: Masz rację. Odpowiedź na komentarz sprzed roku to chamstwo
Odpisz
28 kwietnia 2018, 16:42
@jakubol123: zgadzam się
Odpisz
10 lutego 2019, 10:18
@ArabVegeta: hehe
Odpisz
1 kwietnia 2019, 20:24
@jakubol123: wsadźcie mnie do więzienia xD
Odpisz
8 lipca 2019, 02:46
@CIDIK: i mnie
Odpisz
3 marca 2021, 21:53
@ArabVegeta: hehe
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:26
HM
Odpisz
22 października 2017, 19:31
Biega z włączonym celownikiem cziter je**ny
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:40
I TAK OTO RODZĄ SIĘ KAMPERZY...
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:07
W strzelankach, krzyczą je**ny kamper, a prawdziwi żołnierze jak walczą z talibami leżą za kupką gruzu i czekają, a talib wybiega zza rogu i napi**dala z kałacha nawet nie patrzy się gdzie. I tym oto sposobem grupa 20 iluś żołnierzy może zabić 60 talibów.
Odpisz
19 września 2015, 17:46
@KontoUsunięte: lepszy przykład: Ballistic
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:58
też zmieniam amunicje po każdym strzale XD
Odpisz
6 września 2014, 22:23
@Mirek01: ja też
Odpisz
11 kwietnia 2014, 23:03
Jak on biega skoro ma włączony celownik?
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2014, 09:21
@bartekaa5: to Chuck norris
Odpisz
15 kwietnia 2014, 13:57
@bartekaa5: Aco ciekawsze stoi w miejscu :P
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:19
@siemek22: Szybciej stoi niż inni biegają D:
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:26
xD
Odpisz
15 kwietnia 2014, 15:01
@bartekaa5: Bo można biegać, a po 2 powiedz mi jak właczyć celownik.
Odpisz
29 kwietnia 2014, 10:13
@ziomek2009: No Chuk Noris potrafi wszystko!
Odpisz
29 kwietnia 2014, 10:12
Ja gram w Minecrafta Survival Games i ja poprostu siedze 18 godzin w dupie i strzelam!
Odpisz
29 lipca 2014, 20:05
@Nefercia: minecraft jest słaby i po za tym to kiebski przykład
Odpisz
23 sierpnia 2014, 16:42
@Nefercia: Siedzisz przed kompem 18 godzin i grasz w MC
Moja teoria się sprawdza
Odpisz
6 września 2014, 22:23
nom lepszy unturned
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:14
Piękna ocena, aż kusi... ale nie, nie będę takim dukiem :/
Odpisz
15 kwietnia 2014, 23:05
@Bakteria: dupkiem*
Odpisz
15 kwietnia 2014, 18:41
Zawsze to powtarzam bratu jak gra w CODa i się wkurza że kampią.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:27
wlasciwie... w BF 3 jak sa pojazdy to wole w heli wejsc i wyladowac niedaleko bazy wroga (najlepiej na jakims budynku trudno dostepnym) i nawalam z pokladowego dziala :D
Odpisz
11 kwietnia 2014, 20:16
Aż dziadkowi broda odpadła.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 09:21
@Ant_1984: pewnie przez autora
Odpisz
12 kwietnia 2014, 16:45
@Ant_1984: ja chcialem to napisac :-[
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:38
@Ant_1984: 53 szczały w górę :D
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:10
Od dziś kampię w BF4 ._.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:53
Zgadzam sie
Odpisz