Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AxonDeHudin

6 kwietnia 2022, 23:40

Zrelaksowany ja słuchający bóldupienia konsolowców gdy gra AAA nie osiąga 60 klatek na ich PS5/Xbox X

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 kwietnia 2022, 23:55

Aktualnie przy tej cenie PS5 bardziej opłaca się złożyc komputer w tej samej bądź niższej kwocie.

Avatar Tomak

6 kwietnia 2022, 21:51

Sprawdziłem w internety i jednak taniej kupić Ps5 (jeśli byłoby w sugerowanej cenie ;) zamiast składać Pc od zera. Nie jest to duża różnica, a na chwilę obecną kiedy Ps5 może kosztować 4000pln lepiej kupić dobrego peceta.

Avatar Eniu2432

6 kwietnia 2022, 16:42

i gry po 300

Avatar jejak_pospolity

6 kwietnia 2022, 13:05

"5" w playstation 5 chyba oznacza liczbę wyprodukowanych egzemplarzy

Avatar NormalnyCzlowiek

4 kwietnia 2022, 23:06

Konsolowcy kiedy strzelanka

Avatar JaJestemZWami

4 kwietnia 2022, 23:26

@NormalnyCzlowiek: cisnie was na haksach, na konsoli jest auto aim

Avatar PuyoPuyo

5 kwietnia 2022, 00:52

@NormalnyCzlowiek: nie umieć strzelać na padzie cringe

Avatar Schabowy_nie_mielony

5 kwietnia 2022, 08:49

@NormalnyCzlowiek: Na konsolach się dobrze gra w strzelanki

Avatar NormalnyCzlowiek

5 kwietnia 2022, 09:38

@Schabowy_nie_mielony: ale na myszce lepiej

Avatar Schabowy_nie_mielony

5 kwietnia 2022, 12:32

Avatar NormalnyCzlowiek

5 kwietnia 2022, 14:31

Avatar JaJestemZWami

5 kwietnia 2022, 14:39

@NormalnyCzlowiek: konsolowcy mieli nawyk mieć celownika przy głowie przeciwnika dużo szybciej, bo nie mogli machać myszką jak powaleni.

W wielu tytułach lepiej jest grać padem, jest wygodny i autoaim, ale w tytułach gdzie twórcy nie dali ani trochę auto aima to skillami nie będą zbyt dobrze.

Ja w CS go na padzie miałem max gold 4
Myszka od zera orzeł a u koleżanki wbiłem global Elite i czekałem 2 godziny na nią, bo się w drodze po mleko zgubiła a chciałem się pochwalić jak małe dziecko które ubiło bossa w grze i czeka na brata, bo tylko on zrozumie.

Avatar Schabowy_nie_mielony

5 kwietnia 2022, 16:05

Avatar NormalnyCzlowiek

5 kwietnia 2022, 16:13

@Schabowy_nie_mielony: autoaim jest potrzebny żeby jakkolwiek dało się celować lmao

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 5 kwietnia 2022, 16:14

@NormalnyCzlowiek: dlatego być przegrał z autoaimowcami

Avatar NormalnyCzlowiek

5 kwietnia 2022, 16:16

@JaJestemZWami: zależy jaki jest autoaim. Często i tak lepiej używać myszki szczególnie jak trzeba szybko ruchy wykonywać

Avatar Towarzysz777

4 kwietnia 2022, 23:36

Nierel

4 tysiące

Avatar hlepo

4 kwietnia 2022, 23:03

Rel

Avatar wiedeni

4 kwietnia 2022, 23:02

Ok 👍

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bright32
Dodane przez: Bright32

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

No to posłuchane

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka