Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
No to posłuchane
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2022, 23:40
Zrelaksowany ja słuchający bóldupienia konsolowców gdy gra AAA nie osiąga 60 klatek na ich PS5/Xbox X
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2022, 23:55
Aktualnie przy tej cenie PS5 bardziej opłaca się złożyc komputer w tej samej bądź niższej kwocie.
Odpisz
6 kwietnia 2022, 21:51
Sprawdziłem w internety i jednak taniej kupić Ps5 (jeśli byłoby w sugerowanej cenie ;) zamiast składać Pc od zera. Nie jest to duża różnica, a na chwilę obecną kiedy Ps5 może kosztować 4000pln lepiej kupić dobrego peceta.
Odpisz
6 kwietnia 2022, 16:42
i gry po 300
Odpisz
6 kwietnia 2022, 13:05
"5" w playstation 5 chyba oznacza liczbę wyprodukowanych egzemplarzy
Odpisz
4 kwietnia 2022, 23:06
Konsolowcy kiedy strzelanka
Odpisz
4 kwietnia 2022, 23:26
@NormalnyCzlowiek: cisnie was na haksach, na konsoli jest auto aim
Odpisz
5 kwietnia 2022, 00:52
@NormalnyCzlowiek: nie umieć strzelać na padzie cringe
Odpisz
5 kwietnia 2022, 08:49
@NormalnyCzlowiek: Na konsolach się dobrze gra w strzelanki
Odpisz
5 kwietnia 2022, 09:38
@Schabowy_nie_mielony: ale na myszce lepiej
Odpisz
5 kwietnia 2022, 12:32
@NormalnyCzlowiek: nie.
Odpisz
5 kwietnia 2022, 14:31
@Schabowy_nie_mielony: tak
Odpisz
5 kwietnia 2022, 14:39
@NormalnyCzlowiek: konsolowcy mieli nawyk mieć celownika przy głowie przeciwnika dużo szybciej, bo nie mogli machać myszką jak powaleni.
W wielu tytułach lepiej jest grać padem, jest wygodny i autoaim, ale w tytułach gdzie twórcy nie dali ani trochę auto aima to skillami nie będą zbyt dobrze.
Ja w CS go na padzie miałem max gold 4
Myszka od zera orzeł a u koleżanki wbiłem global Elite i czekałem 2 godziny na nią, bo się w drodze po mleko zgubiła a chciałem się pochwalić jak małe dziecko które ubiło bossa w grze i czeka na brata, bo tylko on zrozumie.
Odpisz
5 kwietnia 2022, 16:05
@NormalnyCzlowiek: nie
Odpisz
5 kwietnia 2022, 16:13
@Schabowy_nie_mielony: autoaim jest potrzebny żeby jakkolwiek dało się celować lmao
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2022, 16:14
@NormalnyCzlowiek: dlatego być przegrał z autoaimowcami
Odpisz
5 kwietnia 2022, 16:16
@JaJestemZWami: zależy jaki jest autoaim. Często i tak lepiej używać myszki szczególnie jak trzeba szybko ruchy wykonywać
Odpisz
4 kwietnia 2022, 23:36
Nierel
4 tysiące
Odpisz
4 kwietnia 2022, 23:03
Rel
Odpisz
4 kwietnia 2022, 23:02
Ok 👍
Odpisz