Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2022, 04:10
Że pieniądze nie biorą znikąd i nie zawsze robi się to co chce.
Odpisz
6 kwietnia 2022, 18:26
Że nie wszystko w życiu trzeba rozumieć
Odpisz
6 kwietnia 2022, 11:04
Że argumentem wieku nadal wygrywa się dyskusję chociaż o niczym nie świadczy w wielu sprawach. "Dorośniesz to zrozumiesz" to po prostu inna forma od "dzieci i ryby głosu nie mają"
Odpisz
5 kwietnia 2022, 23:19
Chce wrócić do szkoly
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2022, 23:16
Ja np rozumiem że w taki sposób mówi się dzieciom żeby zamknęły mordy i się nie odzywały bo w dupie ludzie mają ich ciekawość,poza tym zauważyłem że niektóre rzeczy rozumie się przez doświadczenie zebrane po poznawaniu ludzi nabijaniu się na nich i ich charakterach dlatego"dorośniesz to zrozumiesz"znaczy jeszcze nie wiesz bo nie umiesz zauważyć tego co widać przy danym poziomie doświadczenia życiowego
Odpisz
5 kwietnia 2022, 19:44
To powiedzonko ma sens tylko wtedy, kiedy małe dziecko pyta się o sprawy pieczenia keksu
Odpisz
5 kwietnia 2022, 21:26
@lary6: Nie tylko
Może też być o sprawach zbyt skomplikowanych dla zwykłego 6 latka
Odpisz
5 kwietnia 2022, 20:11
To znaczy, że jeszcze nie dorosłeś. Dorosłość to nie jest 18 lat
Odpisz
5 kwietnia 2022, 20:04
Mówią to ludzie, którzy dorośli, ale sami nic nie zrozumieli. Błędne koło.
Odpisz
5 kwietnia 2022, 01:58
Nic
Odpisz
5 kwietnia 2022, 19:49
@Myszkapl: hmm...
Odpisz
5 kwietnia 2022, 19:47
Że dopiero doświadczenie wynikające z wieku (dorosłością ani tym bardziej dojrzałością tego nie nazwę) pozwala skutecznie dochodzić swoich racji i praw
Odpisz
5 kwietnia 2022, 19:39
Dorośniesz to zrozumiesz
Odpisz
5 kwietnia 2022, 15:14
Ja zapomniałem co miałem zrozumieć.
Odpisz
5 kwietnia 2022, 09:43
Ja zrozumiałem, że jak ktoś za mnie wyniesie śmieci albo poodkurza od czasu do czasu to jestem w siódmym niebie i wiele to dla mnie znaczy. Zrozumiałem także, że szkoła to cudowny okres i ma się tyle wolnego czasu i tak mało obowiązków że totalna czillera. Szkoda że nie doceniałem tego zawczasu..
Odpisz
5 kwietnia 2022, 06:44
moje starsze rodzeństwo kiedyś powiedziało mi tak kiedy się ich spytałem czemu wyjechali z polski
Odpisz
5 kwietnia 2022, 05:13
Zrozumiałem jak to jest że się nic nie chce i każdy dzień spędza tak samo w cyklu codziennego niewolnictwa obecnego systemu pełnego iluzji.
Odpisz