Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2022, 01:50
Ja mam na odwrót.Wstaje wcześnie rano i patrzę jak rodzina śpi do 12.
Odpisz
6 kwietnia 2022, 18:06
Mój pasierb spał po nocce ostatnio 14h. Po 12h powiedziałem żonie żeby sprawdziła czy żyje, a potem sobie przypomniałem, że w wieku 21 lat też tyle spałem po nockach i nikt nie patrzył czy żyje. Za dużo się teraz martwimy
Odpisz
6 kwietnia 2022, 15:43
Kiedy miałam 10 lat zwykle w weekendy wstawałam rano, a jak jednym razem obudziłam się o 10, rodzice powiedzieli: "O, czyli żyje."
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2022, 15:21
K** REL
Odpisz
6 kwietnia 2022, 14:48
11 to nie rano, ale tak... yebane _uje
Odpisz
6 kwietnia 2022, 14:05
rel
Odpisz
5 kwietnia 2022, 18:13
Mój szef z 3 pracownikami kiedy zaspałem do pracy na 14 be like
Odpisz
6 kwietnia 2022, 12:55
@JaJestemZWami: przychodzą ci do domu i ci foty robią?
Odpisz
5 kwietnia 2022, 18:27
Rel
Odpisz