Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Liechtensteinball

7 kwietnia 2022, 07:06

To jest właśnie magia rodzeństwa, jeżeli mojej siostrze byłoby zimno nie dałbym jej swojej kurtki ale jeżeli potrzebowała by nerki oddałbym jej dwie.

Avatar Mijak

7 kwietnia 2022, 07:24

@Liechtensteinball: to brzmi jakbyś po prostu chciał umrzeć

Avatar Liechtensteinball

7 kwietnia 2022, 07:26

@Mijak: kto powiedział że te nerki byłyby moje

Avatar Mijak

7 kwietnia 2022, 07:28

@Liechtensteinball: Zwykle w takich sytuacjach mówi się "o tym nie pomyślałem", tylko że ja właśnie o tym pomyślałem najpierw
Po prostu nie spodziewałem się, że naprawdę będzie o to chodzić
Uznałem że komentarz nawiązujący do depresji będzie zabawniejszy od nawiązującego do morderstwa

Avatar AxonDeHudin

6 kwietnia 2022, 23:21

Zdecydowanie prawda

Moi dwaj bracia to durnie jakich mało ale kto ich tknie ten ma przegwizdane

Avatar Figarus

6 kwietnia 2022, 21:30

Tak. Ale też i nie. Oto magia rodzeństwa.

Avatar Reichtangle

5 kwietnia 2022, 21:55

Powiedziałbym coś

Avatar Pan_Schaboszczak

6 kwietnia 2022, 21:07

@Reichtangle: to powiedz

Avatar Lemiak_es

6 kwietnia 2022, 18:36

Nah ja z bratem gramy razem w lola

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 kwietnia 2022, 11:04

Niestety nie.

Avatar Lintu

6 kwietnia 2022, 08:27

Może nie jest tak skrajnie, by myśleć "debil" ale wciąż to bardziej przypomina głównie nieodzywanie się z napadami dobrego nastroju, a wtedy jest naprawdę miło.

Avatar Sebzer

6 kwietnia 2022, 06:16

Minelo 21 lat i nadal nic

Avatar Koscioglow

5 kwietnia 2022, 22:23

ja zdążyłem zjeść swoje rodzeństwo

Avatar Rodion

5 kwietnia 2022, 22:40

@Koscioglow: Dobre było?

Avatar Koscioglow

5 kwietnia 2022, 22:44

@Rodion: najgorsze

Avatar nie_kosmita

5 kwietnia 2022, 22:03

Ja, który jest jedynakiem

Avatar
DzikiZbik

5 kwietnia 2022, 22:23

@nie_kosmita: Ja także.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 5 kwietnia 2022, 22:08

Rel, dalej pamiętam jak za dzieciaka ja i moi bracia się biliśmy.
Wczoraj z jednym z nich gadałam z nim o lore rodziny, którą stworzył w Simsach, dzisiaj z drugim śmieszkowaliśmy sobie, co się odjaniepawlało u nas w szkole w ostatnim czasie

Avatar Landark

5 kwietnia 2022, 22:08

I tak one tego nie przeczytają, ale jedna z sióstr faktycznie jest najbliżej tego, aby nazwać ją przyjacielem, ale tylko z powodu braku konkurencji

Avatar Anantashesha

5 kwietnia 2022, 22:01

Nie rel. Mój tak zwany "brat" (nie zasłużył na to słowo, nie ma między nami ani krzty braterstwa) jest największym ch*jem jakiego w życiu spotkałam. Ja mam 21 lat, on 17.

Avatar Bright32

5 kwietnia 2022, 21:56

Powiem tyle
Znowu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

A, okej

Nie idź!

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka