Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2022, 22:43
*śmieje się w widoku 2osobowym*
Odpisz
5 kwietnia 2022, 22:01
Wolę tryb 3 osobowy
Odpisz
7 kwietnia 2022, 00:48
@Oliwier256: Szczerze? Jak upi.....am samochód też chciałbym widzieć go od góry z tyłu żeby wiedzieć co się dzieje
Odpisz
6 kwietnia 2022, 19:45
A kamera ze zderzaka?
Odpisz
6 kwietnia 2022, 18:12
AC ze środka. Forza z 3. osoby, żeby widzieć gdzie jadę i się nie wypie*dalać na co drugim skrzyżowaniu.
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2022, 17:05
*pan maruda mode on*
Ten typ co to napisał, nie umie czytać, ta perspektywa jest trzecioosobowa, gdyby pokazana na obrazku wyżej perspektywa była nazwana pierwszoosobową, wtedy zdjęcie poniżej byłoby adekwatne, ale tak nie jest.
*pan maruda mode off*
Odpisz
6 kwietnia 2022, 00:45
Ze środka albo na dachu, oba idealne do upi.....ania
Odpisz
5 kwietnia 2022, 23:37
Jeżeli auto potrafi zrobić stójke to wtedy kamera ma mechanizmy żyrosopowe jak: człog albo samolot
Odpisz
5 kwietnia 2022, 23:32
Zależy od gry
Bo większość jest ...jowa w środku
Ale taki dirt rally 2.0 w fpp
Mmm
Odpisz