Podmienili tekstury czy co?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ziarenko traumy wyrosło
Chciał tylko pomóc
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2022, 16:17
BlockStarPlanet
Odpisz
7 kwietnia 2022, 15:42
Trochę tak, ale niektóre gry się tak dobrze zestarzały, że nawet ze względu, że są z lat 90. albo wczesnych 2000. to wyglądają bardzo ładnie.
Odpisz
7 kwietnia 2022, 13:57
Halo CE
Odpisz
6 kwietnia 2022, 17:03
Dlaczego tak jest?
Odpisz
6 kwietnia 2022, 17:10
@NAZWA_UZYTKOWNIKA: Najpewniej dlatego, że jako dzieci mamy znacznie niższe standardy
Odpisz
7 kwietnia 2022, 12:53
@rumcajschr: I w ogóle, że wtedy były niższe standardy
Odpisz
7 kwietnia 2022, 13:30
@Dark43Hunter: Więc się sumuje i mamy rekordowo niskie standardy
Odpisz
7 kwietnia 2022, 12:46
Ja z gta sa miałem na odwrót w 2010 jak patrzyłem jak kuzyn gra grał na najniższych ustawieniach(pamiętam ten render distance) a jak sam 4 odpaliłem na maksymalnych to gra wyglądała dobrze a jak pobrałem sky gfx, 2dfx, i realistc shadow extender jakoś 2lata temu gra wyglądała świetnie
Odpisz
7 kwietnia 2022, 12:22
GTA III i SA
Odpisz