Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

19 kwietnia, 08:49

Obsrana dupa kamieni kupa

Avatar PatrykPCASsj

11 kwietnia, 12:26

Macie tu bieda tłumaczenie przeze mnie (Google tłumacz)

Avatar Ni3wiem

10 kwietnia, 10:17

Identyfikator podmiotu: SCP-682

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-682 musi zostać zniszczony najszybciej jak to możliwe. Aktualnie, żadne środki dostępne zespołom SCP nie są w stanie zniszczyć SCP-682, a jedynie wywołać w obiekcie obszerne obrażenia fizyczne. SCP-682 powinien być zamknięty w komorze o wymiarach 5 [m] : 5 [m] : 5 [m], której wszelkie powierzchnie wewnętrzne wyścielone powinny być wzmacnianą blachą stalową odporną na działanie kwasów o grubości 25 [cm]. Komora przechowawcza powinna być wypełniana kwasem chlorowodorowym, do momentu zanurzenia i pozbawienia SCP-682 przytomności. Na wszelkie próby poruszania się, mówienia lub uszkodzenia przechowalni przez SCP-682 powinna zachodzić szybka i pełnomocna reakcja, ukierunkowana zaistniałymi okolicznościami.

Personel nie posiada prawa do mówienia do SCP-682, do czego podstawę stanowią obawy o możliwość wywołania stanu wściekłego. Wszelki nieautoryzowany personel usiłujący dokonać komunikacji z SCP-682 zostanie obezwładniony i usunięty za pomocą siły.

W związku z wysoką częstotliwością wystąpień prób uszkodzenia przechowalni, trudnością z przechowywaniem i pozbawianiem obiektu przytomności, oraz wysokim zagrożeniem związanym z oddziaływaniem podmiotu na Fundację, SCP-682 należy przechowywać na terenie [ZMIENIONO]. Fundacja dołoży wszelkich starań i wykorzysta swoje zasoby w najlepszy sposób, aby w promieniu pięćdziesięciu (50) kilometrów od placówki nie znajdowały się żadne skupiska ludzkie.

Opis: SCP-682 to duże, gado-podobne stworzenie o nieznanym pochodzeniu. Obiekt wykazuje posiadanie skrajnie wysokiej inteligencji, ponadto zaobserwowano, iż dokonał kompleksowej komunikacji z SCP-079 podczas ograniczonego czasowo wystawieniu obiektów na wzajemne oddziaływanie. SCP-682 zdaje się nienawidzić wszelkiego życia, co zostało wyjawione przez obiekt podczas kilku przesłuchań, mających miejsce, kiedy podmiot znajdował się w zabezpieczeniu. (Szczegóły w Dodatku 682-B).

Wielokrotnie zaobserwowano, iż SCP-682 posiada skrajnie wysoką siłę i refleks oraz może rozwijać skrajnie wysokie prędkości; jednakże

Avatar Aavikkoo

8 kwietnia, 06:16

Ale to by byo poyebane jakby konie były mięsożerne

Avatar Aramil1993

8 kwietnia, 13:19

@Aavikkoo: Klacze Diomedesa się kłaniają...

Avatar abc123def

8 kwietnia, 13:55

@Aavikkoo: Nie wiem czemu, ale przyszła mi do głowy mięsożerna żyrafa. Jeszcze bardziej chore

Avatar OsamaFloppa

8 kwietnia, 13:36

SCP-673

Avatar Avamq

8 kwietnia, 13:25

To źle że chciałbym takiego pogłaskać?

Avatar IICJII

8 kwietnia, 02:45

pieseł czystej krwi arabskiej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nareszcie dobre wieści

Wygląda git

Sad

Przyda się mu to

Dobry filtr ma gościu

Ciekawostka o motylach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka