memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 kwietnia 2022, 20:51
Może lepiej, kiedy głośność jest po prostu paskiem bez liczb.
Odpisz
9 kwietnia 2022, 12:43
Wtedy trzeba liczyć kreseczki albo mierzyć długość paska więc słabo
9 kwietnia 2022, 12:49
@kolkav5: Czemu?
10 kwietnia 2022, 08:24
Żeby ilość kreseczek bądź jednostek była parzysta / wielokrotność 5
9 kwietnia 2022, 13:33
rel rel rel rel
9 kwietnia 2022, 12:26
Byo
8 kwietnia 2022, 23:23
Było
8 kwietnia 2022, 21:34
Ja oglądam na głośności 9 xD
8 kwietnia 2022, 21:06
Głośność gdy jest wielokrotnością 10
8 kwietnia 2022, 20:41
Chyba było.
8 kwietnia 2022, 16:12
Wyjątek jest 69
8 kwietnia 2022, 18:18
@Ignisus: Kto ma tak głośno telewizor?
8 kwietnia 2022, 20:11
Ten, kto ma minimum na dekoderze.
8 kwietnia 2022, 16:41
Ja zawszę robię z Wielokrotnością 4 ale +2.
8 kwietnia 2022, 16:32
Głośność w tv jako wielokrotność10.
8 kwietnia 2022, 16:00
No słuchaj, przykro mi, ale było https://memy.jeja.pl/584208,perfekcja.html
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2022, 20:51
Może lepiej, kiedy głośność jest po prostu paskiem bez liczb.
Odpisz
9 kwietnia 2022, 12:43
Wtedy trzeba liczyć kreseczki albo mierzyć długość paska więc słabo
Odpisz
9 kwietnia 2022, 12:49
@kolkav5: Czemu?
Odpisz
10 kwietnia 2022, 08:24
Żeby ilość kreseczek bądź jednostek była parzysta / wielokrotność 5
Odpisz
9 kwietnia 2022, 13:33
rel rel rel rel
Odpisz
9 kwietnia 2022, 12:26
Byo
Odpisz
8 kwietnia 2022, 23:23
Było
Odpisz
8 kwietnia 2022, 21:34
Ja oglądam na głośności 9 xD
Odpisz
8 kwietnia 2022, 21:06
Głośność gdy jest wielokrotnością 10
Odpisz
8 kwietnia 2022, 20:41
Chyba było.
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:12
Wyjątek jest
69
Odpisz
8 kwietnia 2022, 18:18
@Ignisus: Kto ma tak głośno telewizor?
Odpisz
8 kwietnia 2022, 20:11
Ten, kto ma minimum na dekoderze.
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:41
Ja zawszę robię z Wielokrotnością 4 ale +2.
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:32
Głośność w tv jako wielokrotność10.
Odpisz
8 kwietnia 2022, 16:00
No słuchaj, przykro mi, ale było
https://memy.jeja.pl/584208,perfekcja.html
Odpisz