Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar makajet

16 kwietnia 2014, 12:52

Nope, Slovakia też jest fajna :P (tatraladnia, w Liptovskym Mikulashu)

Avatar flamefrost20

16 kwietnia 2014, 19:33

@makajet: Meander Park na Słowacji też dobry, kiedyś dalsza rodzina mnie tam zabrała. :3

Avatar makajet

21 kwietnia 2014, 17:48

@flamefrost20: Ktoś nas hateuje bo nie stać go na takie wyjazdy .-.

Avatar flamefrost20

21 kwietnia 2014, 18:27

@makajet: Złe ludzie jedne... ;-;

Avatar hartus

14 kwietnia 2014, 17:03

Takie rzeczy są w parku Six flags great amercia wiem bo sam tam byłem i dokładnie na takich jeździłem :D

Avatar ninetales

14 kwietnia 2014, 19:37

@hartus: jadę tam!

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2014, 08:39

@hartus: america, america, america... Gdyby nie ta america...

Avatar jagoda8171

16 kwietnia 2014, 12:42

@ninetales: W Zielonej Górze jest podobna zjeżdżalnia. Nie trzeba jechać do Ameryki.

Avatar ninetales

16 kwietnia 2014, 16:52

@jagoda8171: dzięki

Avatar hartus

18 kwietnia 2014, 11:39

@ninetales: Jest jeszcze Chorzów byłem tam i słabe wspomnienia tylko pare było tam fajnych rzeczy a tak to niestety nie :/

Avatar Wiki2Wiki

16 kwietnia 2014, 16:26

Jechalam na wiekszej w Teneryfie :p

Avatar shark2199

16 kwietnia 2014, 12:07

Takie rzeczy są w Rollercoaster Tycoon 3.
I w Stanach.

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2014, 14:05

@shark2199: Grałam :P

Avatar gelo1238

16 kwietnia 2014, 15:36

I >?

Avatar barrttek

16 kwietnia 2014, 15:34

Jakbym był właścicielem to pomalowałbym ją na brązową, żeby nie trzeba było jej czyścić po każdym zjeździe. ;D

Avatar Bakteria

16 kwietnia 2014, 15:08

Znając moje szczęście pewnie spadłbym głową w dół będąc w najwyższym możliwym punkcie.

Avatar piesek123

16 kwietnia 2014, 15:05

ale super zjeżdżalnia chciała bym na niej zjechać

Avatar
RisaMurasaki

16 kwietnia 2014, 14:10

A to nie w Tatralandii takie stoi?

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2014, 14:57

Ma inne kolory

Avatar kotekada4

16 kwietnia 2014, 14:09

Uprowadzona <3

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 kwietnia 2014, 13:33

Nie ma to jak dzwonienie do zjeżdżalni wodnych! :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ładne rzeczy

Jakby trochę nie fair

Mało znany szczegół

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka