Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2024, 14:52
Smutne rel.
Odpisz
11 września 2022, 20:58
Najsmutniejsze w tym memie jest to, że jestem świadomy, iż to ja jestem tym co ostatni był aktywny 4 lata temu.
Odpisz
28 lipca 2022, 10:29
Rel
Odpisz
21 czerwca 2022, 20:00
Odpisz
14 kwietnia 2022, 12:12
Mam lekki niedosyt po obejrzeniu całej tej serii.
Odpisz
13 kwietnia 2022, 23:14
Smutno
Odpisz
13 kwietnia 2022, 20:36
Angel beats to było dobre anime chociaż zakończenie trochę smutne niestety 2 sezon się nie ukazał popraw ktoś jeśli się mylę przez większość odc miałem nadzieję… czekaj nie bo spoiler ogólne anime całkiem niezłe i moim zdaniem miało coś z darling im franxx
Odpisz
13 kwietnia 2022, 08:02
Zawsze mi smutno, jak widzę coś z tego anime.
Ale szablon akuratny
Odpisz
13 kwietnia 2022, 12:19
@Chenderella: A co to za anime?
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2022, 12:32
@Sasza222: Angel Beats.
W mojej opinii, największy wyciskacz łez, na równi z Zankyou no Terror
Odpisz
13 kwietnia 2022, 14:25
@Chenderella: zankyou no terror nie był aż taki wyciskaczem. Ja ryczałam przez cały film Violet Evergarden, ale też na zakonczeniu Code Geass i i Ano Hana
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2022, 14:57
@Katrina2712: rozumiem. Ja mam duży sentyment do ZnT i jest to jedno z niewielu anime, przy którym zawsze chcę płakać, mimo że oglądałam je wielokrotnie, dlatego dla mnie zawsze będzie wyciskaczem.
Z drugiej strony płakałam przy Dramatical Murder więc no xD moje zdanie jest dość przerysowane
Odpisz
13 kwietnia 2022, 16:14
@Chenderella: na każdego działa co innego
Odpisz
13 kwietnia 2022, 14:23
Akurat wczoraj oglądałam ponownie te anime
Odpisz
13 kwietnia 2022, 13:31
Smutne
Odpisz
12 kwietnia 2022, 12:53
Mam przyjaciela w Chile z którym najpierw robiłam rp
Później wyciągałam od niego kasę i dawałam mu nudesy
A na końcu przestał dawać kasę
I jakoś tak wyszło, że zostaliśmy przyjaciółmi i gadamy ze sobą dosłownie codziennie
Odpisz
13 kwietnia 2022, 08:18
@Murarzowa: brzmi jak typowe polskie "romansidło"
Odpisz
13 kwietnia 2022, 08:30
@Murarzowa: A w tej bajce były smoki?
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2022, 08:53
usunął pierwszą wiadomość jakiś czas temu
W ramach żartu
Ale to mogę też udowodnić screenem
Odpisz
13 kwietnia 2022, 08:58
@Murarzowa: gdzie kupić taki długi telefon?
Odpisz
13 kwietnia 2022, 08:59
@frytki_na_wynos: w galerii Xiaomi
Odpisz
13 kwietnia 2022, 09:08
@Murarzowa: Dowód jak żaden. Znajomym też zawsze wysyłam w opisie "for Bj" Czy "za seks" Gdy oddaje pożyczony hajs. Najlepsza reakcja, gdy są nie pelnoletni i mają połączone konto z rodzicem.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2022, 09:17
data
Możesz wyszukać sprzedawcę by znaleźć co sprzedaje
uwu
Odpisz
13 kwietnia 2022, 09:33
@Murarzowa: Co? Co to ma do rzeczy?
Odpisz
13 kwietnia 2022, 09:53
myślisz czym miało być
Butt stuff
Dzień później za tą kasę pluga kupiłam
Odpisz
12 kwietnia 2022, 15:08
Rel... server minecraft stoi od miesięcy. Zwlekałem z zabijaniem smoka, bo a nusz wrócą. Netheritowe armory przygotowane, latanko trójzębem, zamek stoi pusty. W końcu poszedłem po elytrę, ale jaka to radość latać, kiedy nie możesz się śmiać z ziemskich noobków
Odpisz
12 kwietnia 2022, 10:22
Całkiem dobrze wspominam Angel Beats
Odpisz
12 kwietnia 2022, 12:23
@NAZWA_UZYTKOWNIKA: na Titanicu nie płakałem, a na końcówce angel beats prawie tak
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2022, 10:42
Dlatego trzeba znaleźć największych degeneratów, którzy nigdy nie wyjdą z piwnicy rodziców. Nie ważne kiedy wracam do domu oni zawsze czekają na discordzie. Jak psy czekające na Pana.
Odpisz
12 kwietnia 2022, 11:35
Hola kroganin
Mi perro
Odpisz
12 kwietnia 2022, 12:09
@Murarzowa:
Odpisz
12 kwietnia 2022, 11:38
Nie wiem czym to idzie ale mam pewien przykład ziomka z którym grałem ostatnio dobre 2 lata temu i od tamtego czasu nie był online mimo to nadal sobie z nim normalnie gadam i wychodzimy. Może odpowiedzią jest "dorosłość"
Odpisz