Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papasmerf44

10 kwietnia 2024, 14:52

Smutne rel.

Avatar Hipisss

11 września 2022, 20:58

Najsmutniejsze w tym memie jest to, że jestem świadomy, iż to ja jestem tym co ostatni był aktywny 4 lata temu.

Avatar Rulek

28 lipca 2022, 10:29

Rel

Avatar Jestem_fajny

21 czerwca 2022, 20:00

Avatar Kotowykitku

14 kwietnia 2022, 12:12

Mam lekki niedosyt po obejrzeniu całej tej serii.

Avatar judixxx

13 kwietnia 2022, 23:14

Smutno

Avatar Cebulak400

13 kwietnia 2022, 20:36

Angel beats to było dobre anime chociaż zakończenie trochę smutne niestety 2 sezon się nie ukazał popraw ktoś jeśli się mylę przez większość odc miałem nadzieję… czekaj nie bo spoiler ogólne anime całkiem niezłe i moim zdaniem miało coś z darling im franxx

Avatar Chenderella

13 kwietnia 2022, 08:02

Zawsze mi smutno, jak widzę coś z tego anime.
Ale szablon akuratny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Chenderella

Edytowano - 13 kwietnia 2022, 14:57

@Katrina2712: rozumiem. Ja mam duży sentyment do ZnT i jest to jedno z niewielu anime, przy którym zawsze chcę płakać, mimo że oglądałam je wielokrotnie, dlatego dla mnie zawsze będzie wyciskaczem.
Z drugiej strony płakałam przy Dramatical Murder więc no xD moje zdanie jest dość przerysowane

Avatar Katrina2712

13 kwietnia 2022, 16:14

@Chenderella: na każdego działa co innego

Avatar Katrina2712

13 kwietnia 2022, 14:23

Akurat wczoraj oglądałam ponownie te anime

Avatar Loginamika04

13 kwietnia 2022, 13:31

Smutne

Avatar Murarzowa

12 kwietnia 2022, 12:53

Mam przyjaciela w Chile z którym najpierw robiłam rp
Później wyciągałam od niego kasę i dawałam mu nudesy
A na końcu przestał dawać kasę
I jakoś tak wyszło, że zostaliśmy przyjaciółmi i gadamy ze sobą dosłownie codziennie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
kroganin

13 kwietnia 2022, 09:33

@Murarzowa: Co? Co to ma do rzeczy?

Avatar Murarzowa

13 kwietnia 2022, 09:53

myślisz czym miało być

Butt stuff

Dzień później za tą kasę pluga kupiłam

Avatar IkarAviator

12 kwietnia 2022, 15:08

Rel... server minecraft stoi od miesięcy. Zwlekałem z zabijaniem smoka, bo a nusz wrócą. Netheritowe armory przygotowane, latanko trójzębem, zamek stoi pusty. W końcu poszedłem po elytrę, ale jaka to radość latać, kiedy nie możesz się śmiać z ziemskich noobków

Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

12 kwietnia 2022, 10:22

Całkiem dobrze wspominam Angel Beats

Avatar szimio

12 kwietnia 2022, 12:23

@NAZWA_UZYTKOWNIKA: na Titanicu nie płakałem, a na końcówce angel beats prawie tak

Avatar
kroganin

Edytowano - 12 kwietnia 2022, 10:42

Dlatego trzeba znaleźć największych degeneratów, którzy nigdy nie wyjdą z piwnicy rodziców. Nie ważne kiedy wracam do domu oni zawsze czekają na discordzie. Jak psy czekające na Pana.

Avatar Murarzowa

12 kwietnia 2022, 11:35

Hola kroganin
Mi perro

Avatar
kroganin

12 kwietnia 2022, 12:09

Avatar Witciu

12 kwietnia 2022, 11:38

Nie wiem czym to idzie ale mam pewien przykład ziomka z którym grałem ostatnio dobre 2 lata temu i od tamtego czasu nie był online mimo to nadal sobie z nim normalnie gadam i wychodzimy. Może odpowiedzią jest "dorosłość"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Boberek00
Dodane przez: Boberek00

Niezniszczalne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Młodzi gniewni

Chciał tylko pomóc

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka