Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tymi się chodzi
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 kwietnia 2022, 13:57
Moje największe szczęśliwe rozczarowanie. Wymacana karta w paczce (robiłem to tak profesjonalnie, że tylko mi pozwalano, bo nie gniotłem czipsów). Otwierasz, a tam dwie stówy 🤦♂️
Odpisz
14 kwietnia 2022, 10:32
Gtatuluje
Odpisz
12 kwietnia 2022, 18:51
Pamiętam jak na lodach też tak było
Kiedyś trafiłem 3 pod rząd i mama za 3 razem powiedziała "wystarczy już, kiedy indziej odbierzesz". Skończyło się na tym że zapomniałem o tym patyczku a gdy go znalazłem to był już koniec "promocji"
Odpisz
13 kwietnia 2022, 16:38
@Lajn_: ja miałem też 3 razy pod rząd, ale rodzice potem powiedzieli, żebym oddał kolejnego kuzynce
Ona eybrała inny smak i już nie wygrała
Odpisz
14 kwietnia 2022, 09:53
@Lajn_: Smutek
Odpisz
14 kwietnia 2022, 09:52
Szkoda że teraz tego nie ma
Odpisz
14 kwietnia 2022, 02:13
pamiętam jak raz w paczce Laysów znalazłem 5 zł zapakowane w małej plastikowej torebeczce, czułem się wówczas jak najszczęśliwszy człowiek na świecie
Odpisz
13 kwietnia 2022, 20:31
kiedy to ostatnio było
Odpisz
13 kwietnia 2022, 20:27
Nie moje ale dobrze się to zbierało
Odpisz
13 kwietnia 2022, 20:24
Aj w cheetosach też to był i jak się wygrało paczkę w wygranej paczce, jednym stwierdzeniem: „kuuurła kiedyś to było”
Odpisz
13 kwietnia 2022, 15:36
Jezus Maria! To było 7 lat temu.
Odpisz
13 kwietnia 2022, 17:46
@Figarus: 2015 byl 7 lat temu.
Ja pi**dole...
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2022, 17:47
Piękne czasy, kiedy jedynym problemem były oceny w szkole
Odpisz
13 kwietnia 2022, 16:15
Odpisz
13 kwietnia 2022, 17:27
@laska_sw: Okej, rozpłakałem się
Odpisz
13 kwietnia 2022, 17:25
K...A ILE STRACIŁEM
Odpisz
13 kwietnia 2022, 17:19
Marzenia ziemniaka to było to.
Odpisz
13 kwietnia 2022, 16:44
To było koks, wygrałem 4 razy pod rząd
Odpisz
13 kwietnia 2022, 15:13
Ja tu widzę niewykorzystany potencjał.
Odpisz
13 kwietnia 2022, 15:13
Pamiętam że u mnie w sklepiku wymieniała zawsze na paprykowe gdy tylko były, żeby nie było wygranych po kilka razy. I tak nie przeszkodziło mi to wygrać 4 razy pod rząd kilka razy
Odpisz