Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

Edytowano - 15 kwietnia 2022, 01:37

Nadal Blue z albumu Parallax TheFatRata Jest mózyką, którą chciałbym w intro do mojego życia
https://www.youtube.com/watch?v=g2c2VmLPYnk

Avatar RudaWydra

14 kwietnia 2022, 17:43

Easy Street z TWD mocno
Nawet nie oglądam TWD, ale chui

Avatar Avamq

14 kwietnia 2022, 16:14

C480 Aria Math tak bardzo

Avatar Oliwier256

14 kwietnia 2022, 13:24

Czasami lubię sonie posłuchać muzyki. Raz zacząłem słuchać "Don't stop me now" Queen bo w książce było napisane że Bohaterka kazała grac tą piosenkę.

Avatar Soberker

14 kwietnia 2022, 15:58

@Oliwier256: A w jakiej to książce jest Queen reference?

Avatar Oliwier256

14 kwietnia 2022, 16:00

@Soberker: Catwoman- Złodziejka dusz

Avatar
Brodacz

14 kwietnia 2022, 10:58

Chodzi o piosenkę ze ,,Zmienników" w wykonaniu Gintrowskiego?

Avatar przemek1ni

14 kwietnia 2022, 13:46

nie, ale fleksowanie się bardami zawsze na czasie

Avatar bandit_the_drug_lord

14 kwietnia 2022, 13:26

a później nie możesz jej już znieść i wracasz do niej za rok by znów mieć fazę

Avatar Figarus

14 kwietnia 2022, 13:24

Ja tak mam, że przesłucham jakąś piosenkę raz i wrzucam na dno playlisty na Spotify i dopiero po kilku tygodniach mam jazdę.

Avatar Witciu

14 kwietnia 2022, 10:41

Aż do porzygania. 5 lat przerwy, a potem powtórka. Uwielbiam to

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

14 kwietnia 2022, 10:41

Ja nie umiem słuchać czegoś bez przerwy od kilku godzin, prędzej parę razy dziennie lub codziennie.

Od dwóch miesięcy codziennie słucham "Poor George"

Avatar Boberek00

14 kwietnia 2022, 10:27

Gorzej jak ją za szybko wymęczysz i ci się znudzi

Avatar GigannPlus

14 kwietnia 2022, 10:33

@Boberek00: rel, niestety miałem tak z Livin' on a Prayer. Cały dzień słuchałem tylko tego, a już następnego dnia był mocny średniak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar macrela
Dodane przez: macrela

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Niezniszczalne

Ostry ten sędzia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka