Coś nienożliwego się stało
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Pilne
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2022, 18:22
W końcu mu się udało!!!!!
Odpisz
16 kwietnia 2022, 17:00
Maybe real acorn was painful injuries, both physical and mental we gathered along the way?
Salutuję Scratowi. Jego dedykacja dla zdobycia żołędzia i wbicia go w ziemię zainspirowała mnie do zapoczątkowania globalnych zmian stwarzających śmiertelne ryzyko dla innych. Chciałbym, aby mógł spędzić emeryturę w Wiewiórtydzie. Prawda, porównanie pierwszej epoki z ostatnią... zwierzęta były bardziej takie zwierzęce, a na końcu zachowywali się już jak ludzie. Ale każdą część oglądałem z radością. Pozostaje tylko jedno pytanie: Co się stało z Łajzą?
Odpisz
16 kwietnia 2022, 18:43
@IkarAviator: Chodzi ci o Louisa? Bo w piątej części był widziany na imprezie w smutnym nastroju.
Odpisz
16 kwietnia 2022, 12:39
zjedzenie orzecha zajeło mu 20 lat...
Odpisz
14 kwietnia 2022, 16:13
CO JEST K...@ MAĆ CO TU SIĘ STANĘŁO? JAKIK CUDEM!
Odpisz
15 kwietnia 2022, 20:21
@Sebzer: Wieść gminna niesie, że gdy zamykano studio odpowiedzialne za Epokę Lodowcową, to animatorzy się zebrali by zmontować ten krótki filmik, który został niedawno anonimowo wypuszczony w świat
Odpisz
15 kwietnia 2022, 22:38
@lordbaysel: ALE JAK TO ZAMKNĘLI? :c
Odpisz
15 kwietnia 2022, 23:15
@Sebzer: Disney się wpieprzył i kupił studio
Odpisz
16 kwietnia 2022, 00:50
@Oliwier256: aa to cos słyszałem
Odpisz
16 kwietnia 2022, 00:54
@Sebzer: Autorka tej wiewióry odzyskała do niej prawa, mieli zakończyć jej wątek i właśnie tym filmikiem to zrobili.
Odpisz
16 kwietnia 2022, 09:33
@Ooonv: Tak naprawdę to kłamała i Disney wciąż posiada Wiewióra.
Odpisz
16 kwietnia 2022, 09:40
@DinoSummer: tak czy siak studio zostaje zamknięte pewnie przez gównianą polityke gdzie każdy jest czarny albo gejem tak słyszałem i pewnie nie chcieli tego robić
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:23
@LOKO30: Za to Nimona wyjdzie za rok na Netflixie.
Odpisz
16 kwietnia 2022, 12:03
@LOKO30: ostatnie epoki lodowcowe były już przeciętne.
Odpisz
16 kwietnia 2022, 07:44
Czekaliśmy na ten moment dwadzieścia lat
Odpisz
15 kwietnia 2022, 23:13
Nie.. Nie może być.. TO SIĘ NIE MIAŁO STA- *rozpie....enie i zakrzywienie rzeczywistości*
Odpisz
15 kwietnia 2022, 22:15
z której to części?
Odpisz
15 kwietnia 2022, 22:00
Odpisz
15 kwietnia 2022, 21:56
Zrobiło mi się smutno. Wychowałem się na tej bajce. Wiele filmów od Blue Sky Studios to filmy z mojego dzieciństwa.
Odpisz
15 kwietnia 2022, 21:20
Odpisz
15 kwietnia 2022, 20:22
nienożliwe
Odpisz
15 kwietnia 2022, 20:02
Rany Julek…
Odpisz
14 kwietnia 2022, 10:00
Prawdopodobnie najlepsze pożegnanie studia ever
Odpisz
14 kwietnia 2022, 09:39
Głupcze! Zaburzyłeś odwieczną równowagę 400 wymiarów!
Odpisz
14 kwietnia 2022, 09:21
No w końcu zeżarł tego orzecha
Odpisz