A więc tak się kończy moja historia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dwa oblicza
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2022, 17:38
Przekonałem się o tym na własnej skórze, średnio fajne to było ale szkoda że mnie nie sprzątnęło
Odpisz
16 kwietnia 2022, 00:25
@Bartolinise: Potwierdzam, też tak miałem.
Odpisz
15 kwietnia 2022, 18:25
K...a, nareszcie.
Odpisz
15 kwietnia 2022, 18:19
Nie fajne uczucie.
Odpisz
15 kwietnia 2022, 17:21
Ja mam to gdzieś. Jak umrę to ma to swoje zalety, a jak nie to też jakieś ma. Tak czy siak jestem zadowolony
Odpisz
14 kwietnia 2022, 23:43
Kiedyś miałem taką sytuację że było zielone dla pieszych a czerwone dla kierowców i przechodziłem przez pasy i jakiś śmieć na pełnej k...ie przejechał mnie prawie gdyby nie to że w ostatniej chwili odskoczyłem
Odpisz
14 kwietnia 2022, 17:33
Czasami mi sie wydaje ze kierowcy nowszych aut chcą sie pochwalić hamulcami zatrzymując sie z 50km/h do 0 metr przed przejściem
Odpisz
14 kwietnia 2022, 17:35
@GhostP_: A później, jeb, nowe malowanie na pasach.
Odpisz
14 kwietnia 2022, 17:40
@AdeptusAstartes: czyli czerwone płomienie ma masce samochodu 🔥🔥🔥
Odpisz
14 kwietnia 2022, 17:34
Wrzuc ktos pogadajca
Odpisz