To zrobili muzułmanie z katolikami w Nigerii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie po oczach
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2014, 16:03
Od kiedy wy się tak katolikami przejmujecie? :)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:18
Katolicy to też ludzie.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:21
@Nilenka: Przecież Kościół Katolicki to najgorsze zło tego świata,a wspólnota ta to banda ciemnot, którzy czczą księży i wrzucają im nie wiadomo jaką kasę do koszyka ( aż 1zł tygodniowo! wyobrażasz to sobie?!)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:30
U nas ludzie wrzucają max 10 gr XD
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:34
@NiebieskaKrolowa: Ale zdzierstwo! A cuż ta biedna babunia księdzu zawiniła, że tak z niej kasę doją?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:34
1zł? hahaha ludzie wrzucają po 5,10,100 i 200 zł a ksiądz zarabia na tym kilka tysięcy :)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:35
@jacek1s: Jak ksiądz przechodzi z tacą koło mnie to widzę tam max 2 dychy :) skąd ty to możesz wiedzieć skoro nie chodzisz do Kościoła?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:36
bo byłem kiedyś katolikiem z przymusu :)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:37
@jacek1s: Czasy się zmieniają.... :)
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2014, 16:52
Cytując: "Aż 1zł tygodniowo! wyobrażasz to sobie?" HAHAHAHAH!!! Jebłem... Przez takich "mądrali" jak ty przestaje wierzyć w ludzkość...
Cytuje jeszcze raz... "Kościół Katolicki to najgorsze zło tego świata,a wspólnota ta to banda ciemnot, którzy czczą księży i wrzucają im nie wiadomo jaką kasę do koszyka." Czy ty za przeproszeniem kiedyś byłeś w kościele albo wyznawałeś Chrześcijaństwo? Radze ci przemyśleć następny komentarz zanim go wyślesz bo ten to doskonały przykład ludzkiej głupoty...
PS: Jestem Chrześcijaninem lecz nie z tych których tacy jak ty nazywają "Katolami".
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:55
@AresXX22: Sam jestem katolikiem, jestem w Kościele co najmniej raz w tygodniu i wiem jak jest :) Powiedz mi co nie tak jest w moich komentarzach mądrusiu? :)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:11
Wy, katolicy, jesteście tacy śmieszni. Wcześniej napisałeś, że katolicy to ciemnoty wrzucające pieniążki do koszyka, a potem przyznałeś, że jesteś katolikiem.
Jako ateistka, mówiąc szczerze, zgrzeszyłam w życiu o wiele mniej niż niektórzy katolicy.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:29
Inteligentni ludzie ci odpowiadają..
Z doskonałym wyczuciem sarkazmu i ironii. :D
I jeszcze tacy obeznani w kwestiach wiary katolickiej ^^
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:30
@Nilenka: Wiesz co to sarkazm? :)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:41
a ty nie katolik?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:41
@Nilenka: a ty nie katolik?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:44
Widze ze gowno wiesz o katolikach!
codziennie w miare mozliwosci chodzimy do koaxiola a w niedziele obowiazkowo! i ta kwota jest symboliczna. a my czcimy Jezysa a nie ksiedzy... MoEsz byc kim chcesz i wierzyc w co chcesz ale nie obrazaj innych wiar!
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:47
daje kase dobrowolniee i symbolicznie. i w cale nie musi dawac pieniedzy. w moim koacuele daja prawie wszyscy i to ademwatnie do zarobkow. jesr taki pan co daje zawsze 200zl i chodzi codziennie do kosciola a w swieta daje 500zl. hest taka babcia co 20 gr wzyca bo ja na chleb nie stac A I TAK DAJE. sa tacy ludzie wyobraz sobie. A wy nir obrazajcie innych wiar!
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:48
@jacek1s: nie..ksiadz moE wziasc max 10% albi mniej wg wlasnej woli i wiary. reszta idzie na kosciul i cele cgarytatywne
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2014, 17:53
@Sebzer: Spokojnie.... Sam jestem katolikiem... chodzę przynajmniej raz na tydzień do Kościoła.... a to co napisałem to jest SARKAZM i nie pisz wszystkiego po 2 razy :)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:53
@Nilenka: grzeszusz tak samo... ale Jezus i tak ci kiedys wybaczy. Nie wiem nic o twoim wyznaniu wuary i nie bede tego krytykowal... tobie radze to samo. Pozatym Np w jednym wyznaniu mastrubacja nie jest grEchem a w innym jesr
prawda jest jrdna. sa to przykazania BOGA wiec tez gtzesYsz i to wiecej bo nie jestes wierny. (dla cb ja nie jestem) ale jrszcze zobaczysz w piekle czy w czyscu albo niebie WSPOMNISZ TE SŁOWA!
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:55
sarkazm to nie klamstwo ani nie zmienianie zdania sarkazm to np to ze jestes genialnym cZlowiekiem... Zycze powodzenia w przyszloaci
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:56
pawelos, przyznaje ci medal zlotego trolla. Twoja wypowiedz byla tak czysto sarkastyczna, a oni i tak dali sie nabrac. Do tego nadal mysleli, ze mowiles to na powaznie juz po tym, jak powiedziales na glos, ze to byl sarkazm. Szczerze gratuluje i chapeau bas
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:59
@gulpin: Dziękuję bardzo :) Co za głuie ludzie nieprawdasz?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 18:00
po prostu sztywne ludzie, w dzisiejszych czasach takie podenerwowane to i zestresowane, trzeba miec elastyczne podejscie i sie rozluznic, jak ja.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 18:40
Przepraszam, ze słowa pisanego trudniej sarkazm odczytać.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 19:04
@Sebzer: Ja chętnie przekaze pieniadze na slownik dla ciebie
Odpisz
15 kwietnia 2014, 20:15
Aż tak trudno się domyślić, że pisał z telefonu lub tableta? -,-
Odpisz
15 kwietnia 2014, 21:23
kościół jest dobry! gdyby nie katolicy pewnie mieszkalibyśmy w Emiratach Europy Wschodniej, miał byś na imię Abdullah i co najgorsza... Nikt nie mógł by pić ALKOCHOLU !
Odpisz
15 kwietnia 2014, 22:16
@KatanW10: Myślisz, że nie wiem???
Odpisz
11 czerwca 2016, 14:47
jestem jednym z niewielu którzy zauważyli że to sarkazm
Odpisz
30 maja 2014, 18:35
ALE JAK KATOLICY ROBILI WYPRAWY KRZYZOWE TO NIE WAZNE
Odpisz
7 maja 2014, 21:57
Nie religia jest zła, tylko ludzie.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 15:04
Za coś takiego to ja roz%ierdole im ten meczet
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:44
@jasnib: I w końcu ktoś wśród tych tolerancyjnych ślepców który widzi co się dzieje! Polać mu!
Odpisz
16 kwietnia 2014, 19:37
@jasnib: nie łatwiej zrzucić im ze trze świnie w kawałkach?
Odpisz
16 kwietnia 2014, 20:59
@jacho32: to bydzie na początek a potem podłożę im pakę pod ten ich meczet i roz$ierdole go
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2014, 20:07
Akurat w Polsce większość muzułmanów to Tatarzy, którzy bardziej czują się związani z Polską, a niżeli z "innymi muzułmanami".
Odpisz
15 kwietnia 2014, 18:25
Zrób jak hiszpanie na placu budowy maczetu wypatroszyli świnie ;)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 15:24
Jak my sie wpraszamy to nas palą, zróbmy to samo z nimi.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:29
@PKB00: a rząd w***i się w ciebie, niestety ...
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:13
Człowiek zabijał,zabija i będzie zabijał...to leży w naszej naturze...zamiast ich wykopać do ich kraju chcecie ich zabić zniżając się do ich poziomu.Niech sami siebie mordują w tej bezsensownej wojnie...najgorzej jedynie z tymi niewinnymi...
Odpisz
15 kwietnia 2014, 16:21
@Stasiek121: W takich właśnie chwilach ma się wyrzuty sumienia za bycie człowiekiem. Albowiem to ludzie "wymyślili" zabijanie dla samego zabijania i tylko ludzie tak robią.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 15:12
obrzucić ich wieprzowiną, s***ą do siebie
Odpisz
15 kwietnia 2014, 15:05
Prawie jak poranne widoczki z Norwegi ^^
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:46
nie przesadzajmy :)
Odpisz
14 kwietnia 2014, 20:44
A kto ich łupił i zabijał w XII wieku? Ten obrazek to szczyt hipokryzji.
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:08
@Kiyru: To były wyprawy krzyżowe, m.in. dlatego, że muzułmanie napadali na znaczną część europy, a poza tym teraz mamy XXII wiek, a nie XII :)
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:19
@Karso21Respawn: 10 wieków różnicy to nie aż tak dużo
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:42
@bylejakbylegdzie: Tak, tylko, że w tamtych czasach wzajemne mordowanie się, palenie żywcem itp było na porządku dzienny, a w dzisiejszych czasach już nie jest :)
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:45
@Karso21Respawn: no racja muzułmanie są zacofani ale coraz więcej przejrzało na oczy i nie są już tacy jak kiedyś
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:49
@bylejakbylegdzie: Co nie zmienia faktu, że niestety jest mnóstwo fanatyków, gotowych mordować "w imię allaha".
Odpisz
14 kwietnia 2014, 22:23
@Kiyru: W XII wieku. Mamy teraz XXI, i trzeba zauważyć, że teraz cywilizacja nie opiera się na wzajemnym mordowaniu się dla zysku i przeżycia. Cywilizacja jest teraz bardziej rozwinięta, więc za razem można by zinterpretować Twój komentarz jako uznanie, że Muzułmanie są okropnie zacofani.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 11:05
@Aracz: " teraz cywilizacja nie opiera się na wzajemnym mordowaniu się dla zysku" a irak i wojny o ropę ?
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2014, 14:04
@bylejakbylegdzie: Wady demokracji :P
W sensie USA
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:45
@Karso21Respawn: Od kiedy mamy XXII wiek?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:51
@Karso21Respawn: My nie byliśmy lepsi, islam jest o 600 lat młodsza od chrześcijaństwa a 600 lat temu chrześcijanie zabijali za swojego boga.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 14:55
@bylejakbylegdzie: Cywilizacja. Wiedziałem, że ktoś coś o tym wspomni, i napiszę tyle, że to nie jest konkretnie mordowanie się dla zysku. Do Iraku posyłają dla samego produkowania broni. Nie zabijają po to, by zabrać Arabusom to co mają. I względem tego, na co naciągają cywili, a ile zarabiają z tej ropy którą rzekomo tam dostają, to równie dobrze mogli by wchodzić w każde inne miejsce na świecie. Tutaj (bliski wschód) tyle, że mają, według siebie, usprawiedliwienie.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:02
@Mithrandir: powstali później, ale przez długi czas byli na wyższym poziomie cywilizacyjnym. W epoce średniowiecza pozostali jednak nie przez to, ze powstali później, a przez ich prymitywną i zacofaną mentalność.
Odpisz
15 kwietnia 2014, 17:58
@Mithrandir: oni zaczeli. przynajmniej z POLSKA a my sie brobilismy
Odpisz
15 kwietnia 2014, 20:34
@Karso21Respawn: Mamy 22 wiek?
Odpisz
15 kwietnia 2014, 20:37
@shark2199: Przepraszam, drobna literówka :)
Odpisz
15 kwietnia 2014, 20:38
@benman: Drobna literówka :) Mam lekko zrypaną klawiaturę i I ciężko się wciska dlatego czasami się kilka razy wbije :P
Odpisz
21 października 2014, 23:42
@Karso21Respawn: Ci fanatycy to taki odlam z islamu ktory strzela do wszystkich niewierzacych(W Arabii rzad ich wspiera). Drugi odlam juz taki nie jest, wrecz stoja za chrzescijanami.
ale fakt faktem, niech sobie w Europie zyja, ale niech nam zwyczajow nie zarzucaja.
Odpisz
14 kwietnia 2014, 21:28
No ba tolerancja wymaga tego od nas;p
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2014, 21:26
o_O
Odpisz
14 kwietnia 2014, 20:46
Zaraz po takiej akcji powinniśmy eksmitować wszystkich muzułmanów siedzących w Europie na Syberię.
Odpisz
14 kwietnia 2014, 20:48
@Isentor: Sorry dodałem to samo 2x razy
Odpisz