Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

15 kwietnia 2022, 19:51

Dla mnie to nieźle poj...ne, że trzymasz trupa członka swojej rodziny w domu przez całe lata. I jeszcze będziesz się obok niego bzykać!

Avatar Endev

15 kwietnia 2022, 20:50

@Dark_Dante: Jestem pewien że te popioły były bardzo zdegustowane.

Avatar Szczur00

15 kwietnia 2022, 21:09

@Dark_Dante: W Polsce to jest nielegalne jeśli się nie mylę

Avatar Crln_7

16 kwietnia 2022, 00:51

@Dark_Dante: no i ...j. Każdy robi co chcę ze swoim przodkiem.

Avatar Ooonv

16 kwietnia 2022, 00:58

@Szczur00: U mnie mówili, że się skremują, to raczej legalne.

Avatar Szczur00

16 kwietnia 2022, 00:59

@Ooonv: Kremacja jest legalna. Brak pochówku i zabranie szczątek przez rodzinę jest nielegalne.

Avatar Crln_7

16 kwietnia 2022, 00:59

@Szczur00: masz prawo wziąć szczyptę prochów do np. łańcuszka z fiolką.

Avatar Szczur00

16 kwietnia 2022, 01:09

@Crln_7: W świetle polskiego prawa nie możesz, ale raczej nikt nie będzie takim psem, żeby cię za to ścigać, szczególnie zważając, że prawo określające postępowanie ze zmarłymi pochodzi z 1959r.

Avatar Crln_7

16 kwietnia 2022, 01:10

@Szczur00: ja piszę tylko ze swoich doświadczeń. A prawo mam w dupie, tak jak politycy.

Avatar Szczur00

16 kwietnia 2022, 01:11

@Crln_7: no i prawidłowo, dokładnie to samo napisałem

Avatar Crln_7

16 kwietnia 2022, 01:11

@Szczur00: to teraz dawaj na piwo

Avatar olimpicYT3356

15 kwietnia 2022, 19:43

Zuo

Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

15 kwietnia 2022, 12:11

Czemu to się nazywa kremacja, ale końcowo osoba po kremacji zostaje popiołem a nie kremem. Głupie to jakieś

Avatar Myszkapl

15 kwietnia 2022, 12:35

@NAZWA_UZYTKOWNIKA: łac. cremare „spalić”

Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

15 kwietnia 2022, 12:55

@Myszkapl: no to ci od łaciny też jacyś głupi są, no bo co krem ma do spalania xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka