Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2014, 15:44
Po co "staying strong", lepiej zostac emo.
I podciac sobie zyly mydelniczką
Odpisz
17 kwietnia 2014, 15:48
@gulpin: Aż przypomniałem sobie, że w 3 klasie tli ręce żyletkami ; - ;
Odpisz
17 kwietnia 2014, 16:48
@gulpin: No a jak :D
Odpisz
17 kwietnia 2014, 17:25
u mnie nadal to robią myślą że zwrócą na siebie tym uwagę
Odpisz
17 kwietnia 2014, 19:53
@pater256: to nie lepiej założyć jakiś zespół rocka i palnąć sobie w łeb nawet przyszłe pokolenia będą znały ich imię i muzykę
Odpisz
17 kwietnia 2014, 20:55
Nie tli, tylko cieli...
Odpisz
17 kwietnia 2014, 22:21
@bylejakbylegdzie: dzisiejsze gimby sa zbyt leniwe na to, lepiej sie pouzalac nad soba
Odpisz
18 kwietnia 2014, 15:03
@Psuja34: Łojtam, łojtam :D
Odpisz
17 kwietnia 2014, 17:31
Just nato things xd
Odpisz
17 kwietnia 2014, 18:30
@konstanty: Świetny Fanpage :D
Odpisz