Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2022, 12:40
Takie rzeczy to za moich czasów były dziwne, ale teraz?
Tolerujemy się za wszystko, ale jedna dziewczyna na męskim kierunku to szok i niedożywienie
Odpisz
16 kwietnia 2022, 14:10
Podejścia są różne. Najbardziej mnie irytuje "Panowie... [chwila ciszy] I PANI*"
*wypowiedziane najbardziej zjadliwym tonem
i przekonanie, że poszłam na taki kierunek, żeby kogoś wyrwać, a nie się uczyć :<
Odpisz
17 kwietnia 2022, 21:59
@Lintu: Bo według niektórych życie kobiet kręci się wokół mężczyzn i szukania chłopaka/męża XD
Odpisz
17 kwietnia 2022, 22:17
@Lintu: Mam podobnie na studiach Pedagogicznych
Tylko że u mnie się nie poprawiają i jestem ignorowany jako samiec w damskim gronie
Odpisz
17 kwietnia 2022, 22:23
@OlgaAristowskaya: niestety, ignorantów nie brakuje
Odpisz
17 kwietnia 2022, 22:25
@MrEye: a to dziwne, bo u mnie na studiach sytuacja jest dużo lepsza i dopiero teraz na jednym przedmiocie trafiła się taka babka. Jak po 6 czy 7 latach znów usłyszałam "Panowie... I PANI", to aż mi zęby zazgrzytały.
Współczuję Ci, że tak trafiłeś i trzymam kciuki za ukończenie nauki
Odpisz
17 kwietnia 2022, 22:55
@Lintu: a ja zawsze sobie wmawiałem, że to bzdura i ten tego
zacząłem studia, w naszym roku są chyba 4 dziewczyny. Bystre co prawda, ale niestety i tu inteligencja nie idzie z urodą w parze...
Odpisz
18 kwietnia 2022, 09:23
@Maly_modelarz15: jak to mówią - kobieta mądra, inteligentna i piękna jest dla mężczyzn zagrożeniem ;v
No i łatwiej poprawić urodę, niż nauczyć mądrości, a inteligencję to już w ogóle trudno podnieść.
W drugą stronę to nawet mem jest (liczę, że można jakoś podnieść budżet startowy własnymi atutami):
Odpisz
20 kwietnia 2022, 22:04
@Lintu: chodzi mi o to, że trafiły się bardzo... specyficzne dziewczyny.
Tak, wygląd da się ewentualnie zrobić, ale to trzeba najpierw chcieć, a osoba fokusująca się tylko na ocenach i nauce (mówię z doświadczenia) bardzo odstaje wyglądem, często w złym sensie.
Odpisz
20 kwietnia 2022, 22:17
@Maly_modelarz15: A ja z własnych doświadczeń mam przykłady na to, że można dbać i o wygląd, i o stopnie ;)
Odpisz
20 kwietnia 2022, 11:34
U mnie na Informatyku są w teorii tylko 4 dziewczyny, ale jedna jest trans więc zostają 3 i zapisały się tylko bo to jedyny w mieście profil wojskowy.
Odpisz
18 kwietnia 2022, 06:44
w międzyczasie klasa TŻ:
Odpisz
18 kwietnia 2022, 08:05
@FluttershyIsNOTaDoormat: co to? Tytuł?
Odpisz
18 kwietnia 2022, 09:31
@Lekki69: TŻ- technikum żywienia
a jak chodzi o anime to art stworzony przez Kemuri Haku, bardzo lubiany template
Odpisz
18 kwietnia 2022, 10:28
@FluttershyIsNOTaDoormat: aha czyli z tego są tylko fan arty
Odpisz
18 kwietnia 2022, 11:30
@FluttershyIsNOTaDoormat: albo technik hotelarstwa
Odpisz
18 kwietnia 2022, 11:38
@Lintu: tak, to też
Odpisz
18 kwietnia 2022, 14:10
@Lintu: U nas w TH, ale tym drugim, nie na hotelarstwie, a w handlówce mogło być dość podobnie, bo wiadomo, że była przewaga dziewczyn
Odpisz
18 kwietnia 2022, 10:13
U nas w klasie jest 1 dziewczyna na 29 chłopa
Odpisz
18 kwietnia 2022, 07:41
U mnie w klasie na 30 osób to ledwie 5 to chłopaki
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:37
W mojej klasie jest 3 chłopów
Odpisz
16 kwietnia 2022, 12:02
@Murarzowa: na moim kierunku są 4 dziewczyny na ponad 100 ludzi
Odpisz
16 kwietnia 2022, 12:02
@Murarzowa: Death by snu snu
Odpisz
18 kwietnia 2022, 06:46
@Reichtangle:
Odpisz
17 kwietnia 2022, 20:47
*tak, wiem ze chodzi o technikum*
Matfiz be like:
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:15
Informatyk komputerowy... technikum budowlane... technikum górnicze
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:24
@nudy345: A na techniku programiście po 3 latach trudno już znaleźć faceta
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2022, 17:12
@nudy345: u nas na budowlanym są cztery dziewczyny na 14 chłopaków więc nie jest źle wsm
Odpisz
16 kwietnia 2022, 12:46
U nas na mechatroniku były dwie
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:15
Zaczyna się. OP dołączy Zaraz do ludzi jak ja Czy MSP.
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:35
@ultron64: powstrzymasz go przed tym?
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:42
@ultron64: Ale te memy przynajmniej mają sens + są zrozumiałe dla sporej częsci użytkowników
Odpisz
16 kwietnia 2022, 11:41
nierealne, technikum elektroniczne czyni mnie maidenless
Odpisz