Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar frazeologizm

16 kwietnia 2014, 16:28

Nauczyciel zazwyczaj mówi że odpowiedzi zaznaczamy ptaszkiem, dla mnie to zboczone więc zaznaczam długopisem ... ALE Z OŁÓWKIEM NA TESTACH SIĘ NIE SPOTKAŁEM !

Avatar Julcias77

18 marca 2016, 15:13

@frazeologizm: Hehe, pozdro z podłogi.

Avatar patapon3pl

17 kwietnia 2014, 10:26

ja piszę kanapką. :D

Avatar DAMIAN0

22 kwietnia 2014, 16:13

@patapon3pl: a ja pisze bagietką

Avatar deadpoolpl

30 czerwca 2014, 12:06

@patapon3pl: a ja pisze nożyczkami

Avatar gabisoch

15 sierpnia 2014, 11:31

@deadpoolpl: a ja pisze cukierkiem {om nom nom}

Avatar szymekck151

24 grudnia 2014, 10:30

@DAMIAN0: dlaczego mną piszesz

Avatar Julcias77

18 marca 2016, 15:12

@patapon3pl: A ja piszę ketchupem.

Avatar
Rudy_Kruliczek

16 kwietnia 2014, 14:11

Nie wolno pisać ołówkiem na testach!!!!

Avatar richter

16 kwietnia 2014, 14:27

No a czym? palcem

Avatar
Rudy_Kruliczek

16 kwietnia 2014, 14:42

@richter: Długopisem? Czy kiedykolwiek pisałeś test ołówkiem? (nie liczą się klasy 1-3 szkoły podstawowej)

Avatar shilla

16 kwietnia 2014, 17:26

w Ameryce piszą ołówkiem

Avatar sniper007

4 czerwca 2014, 14:25

@shilla: a ja na testach pisze ołówkiem i co?

Avatar szymekck151

24 grudnia 2014, 10:31

@sniper007: ciązowych chyba

Avatar Dovahkiin

25 grudnia 2014, 12:37

@shilla: Ale my jesteśmy w Poslce

Avatar shilla

25 grudnia 2014, 15:14

@Dovahkiin: ale to jest raczej w ameryce

Avatar Dovahkiin

25 grudnia 2014, 16:50

@shilla: Deadpool jest wszędzie, a jak pokazują komiksy zabiera i spidermana

Avatar Jeja4FunPL

12 grudnia 2015, 18:01

Ja chodzę do klasy 3 w podstawówce i piszę długopisem ;P

Avatar Julcias77

18 marca 2016, 15:12

@Jeja4FunPL: Podziwiam za odwagę ;w;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

No to posłuchane

Jakby trochę nie fair

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka