memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 kwietnia 2022, 22:14
Tylko 50%? Przecież to wielki sukces! Jak by było 100% to dopiero wtedy można by to uznać za delikatne niepowodzenie.
Odpisz
23 kwietnia 2022, 07:30
100% to niewiele w krajach totalitarnych, gdzie przywódca ma co najmniej 120% poparcia
22 kwietnia 2022, 22:10
Nie ma to jak zaglodzić ala armię wroga ale i tak stracić o ponad ⅓ więcej (patrz: Bitwa o Stalingrad)
22 kwietnia 2022, 21:40
22 kwietnia 2022, 18:03
czekaj, zaraz, chola stop. Wstrzymaj się. Dlaczego on powiedział ludzkich, skoro są pingwinami?
22 kwietnia 2022, 18:05
@centaurzpodlasia: Po co swoich miałby poświęcać, lepiej ludzi
22 kwietnia 2022, 19:33
@centaurzpodlasia: co się stało w Dani, zostaje w Dani
22 kwietnia 2022, 18:13
Nie prawda, tylko przy większych bitwach
22 kwietnia 2022, 18:08
k*rwa jest w pytę
22 kwietnia 2022, 16:31
Paragwaj, który podczas wojny stracił 90% mężczyzn
22 kwietnia 2022, 17:44
bo ostatnie 10% spie....iło z kraju albo było 10latkami xdd
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2022, 22:14
Tylko 50%? Przecież to wielki sukces! Jak by było 100% to dopiero wtedy można by to uznać za delikatne niepowodzenie.
Odpisz
23 kwietnia 2022, 07:30
100% to niewiele w krajach totalitarnych, gdzie przywódca ma co najmniej 120% poparcia
Odpisz
22 kwietnia 2022, 22:10
Nie ma to jak zaglodzić ala armię wroga ale i tak stracić o ponad ⅓ więcej (patrz: Bitwa o Stalingrad)
Odpisz
22 kwietnia 2022, 21:40
Odpisz
22 kwietnia 2022, 18:03
czekaj, zaraz, chola stop. Wstrzymaj się. Dlaczego on powiedział ludzkich, skoro są pingwinami?
Odpisz
22 kwietnia 2022, 18:05
@centaurzpodlasia: Po co swoich miałby poświęcać, lepiej ludzi
Odpisz
22 kwietnia 2022, 19:33
@centaurzpodlasia: co się stało w Dani, zostaje w Dani
Odpisz
22 kwietnia 2022, 18:13
Nie prawda, tylko przy większych bitwach
Odpisz
22 kwietnia 2022, 18:08
k*rwa jest w pytę
Odpisz
22 kwietnia 2022, 16:31
Paragwaj, który podczas wojny stracił 90% mężczyzn
Odpisz
22 kwietnia 2022, 17:44
bo ostatnie 10% spie....iło z kraju albo było 10latkami xdd
Odpisz