Wstawaj i walcz! (Status Quo - usłyszałeś to?)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Powodzenia
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2022, 21:13
Dettlaff van der Eretein
czy się zalicza do tej kategorii ?
Odpisz
24 kwietnia 2022, 11:04
@klran: Raczej tak; miał najbardziej widowiskową drugą fazę walki w całym trzecim wieśku.
Odpisz
23 kwietnia 2022, 23:04
Ktoś pamięta jak się to nazywało?
Odpisz
24 kwietnia 2022, 11:04
@johny2k19: Panfu?
Odpisz
23 kwietnia 2022, 22:36
Odpisz
23 kwietnia 2022, 18:30
Wyjątkiem jest Electrocutioner z Batman Arkham Origins. Wygląda na ciekawą walkę ponieważ ma rękawicze elektryczne, a tu dupa. Nawet nie ma animacji ataku, jedynie wokół ciebie chodzi i zadajesz mu cios w cutscence i pada na ziemię bez 2 fazy
Odpisz
23 kwietnia 2022, 18:17
Kiedy boss ma mało hp w calamity:
Odpisz
23 kwietnia 2022, 18:04
"Zbroja która używałem do uszczelnienia mojej nieowybrażalnej mocy została zniszczona"
Odpisz
23 kwietnia 2022, 14:34
Przypominam że w Metal Gear Rising walczymy z wielkim robotem rozkrajając go na pół, walczymy z brazylijskim samurajem, hardcorową wersją Lorda Vadera i Morawieckim
Odpisz
23 kwietnia 2022, 13:03
a po ledwo przeżyciu drugiej fazy słyszysz chórek śpiewający po łacińsku w tle
Odpisz