Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kaczka_jest_fajna

5 maja 2022, 19:42

where dwukropek

Avatar Tajdeus

5 maja 2022, 13:12

Ło kurka, przeszło, po ponad miesiącu w poczekalni.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2022, 11:59

Tęsknię za panfu :| Graliście?

Avatar MojaTwarzGdy

5 maja 2022, 11:13

Jak ja kocham.panfu

Avatar JaJestemZWami

24 kwietnia 2022, 13:26

Jeszcze żaden Boss mnie nie pokonał

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 24 kwietnia 2022, 13:28

@JaJestemZWami: do tych walk jestem przygotowany i skupiony.

Gorzej z innymi jak się nie skupiam i np: cos mnie zabija jak się leczę.

Albo szachy.
Na poziomie mistrz wygrywam.
Ale na poziomie średnim nie, bo czuję się bardziej pewny i robię głupsze ruchy.

Avatar Boberek00

24 kwietnia 2022, 11:38

Prawda, ja tak miałem ostatnio z finałowym bossem w Rouge Legacy
Koniec końców go pokonałem, ale trochę mi to zajęło

Avatar Tajdeus

Edytowano - 24 kwietnia 2022, 11:44

@Boberek00: Ja ostatnio przeżywałem coś takiego z finalnymi bossami w Baldur's Gate 2.

Avatar XxurmomxX

24 kwietnia 2022, 12:07

@Boberek00: a ja nadal się trudze przy tym Oku

Avatar Boberek00

24 kwietnia 2022, 12:11

@XxurmomxX: Grinduj kasę na ulepszenia miecza i nowe klasy

Avatar XxurmomxX

24 kwietnia 2022, 12:14

@Boberek00: czyli brać minera i rozwalać wszystko?

Avatar Boberek00

24 kwietnia 2022, 12:14

@XxurmomxX: Tak

Avatar XxurmomxX

24 kwietnia 2022, 12:17

@Boberek00: a ulepszać tego gościa co ci pieniądze zabiera po to by nie zabierał tak dużo?

Avatar Boberek00

24 kwietnia 2022, 12:19

@XxurmomxX: Też
To jest Haron

Avatar dominichouse

24 kwietnia 2022, 11:56

Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Dopie....cie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego sk...ysyna!
Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tajdeus
Dodane przez: Tajdeus

Przerwa na herbatkę

To musiało być męczące

Drewniany kominek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przyszłość jest piękna

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka