Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Pilne
Za co ta premia
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2022, 11:43
Jestem z siebie dumny mój 1 na głównej
Odpisz
25 kwietnia 2022, 22:46
@Cebulak400: Gratulacje
Odpisz
27 kwietnia 2022, 13:44
@IkarAviator: dzk
Odpisz
26 kwietnia 2022, 06:29
(")
Odpisz
25 kwietnia 2022, 12:38
Strzałki w góre : 290 W dół : 0 to ja będę tym pierwszym
Odpisz
27 kwietnia 2022, 13:42
@X_Kondi_X: nadal chyba jesteś1
Odpisz
29 kwietnia 2022, 15:30
@Cebulak400: Yep
Odpisz
25 kwietnia 2022, 01:17
Za pokolenia twoich rodziców niewiasta by się zarumieniła, cośtam gadu gadu i miałbyś jej numer telefonu lub adres i plany na tę sobotę.
Obecnie twoja morda by się zarumieniła od strzała w ryj, nazwałaby cię zbokiem i dziwakiem i skończyłbyś pod adresem likalnego komisariatu
Odpisz
25 kwietnia 2022, 02:22
@IkarAviator: i bardzo dobrze
Odpisz
25 kwietnia 2022, 09:42
@IkarAviator: 5 osób z czerwonymi daje do zrozumienia, że poleciałoby na podobny podryw. Szczerze czegoś takiego się nie spodziewałem
Odpisz
25 kwietnia 2022, 19:16
@IkarAviator: serio? bo u mnie pisze tylko "Nie zgadzasz się z opinią wyrażoną w komentarzu"
Odpisz
25 kwietnia 2022, 21:39
@Quackmore: nie zgadzasz się z opinią wyrażoną w komentarzu. Opinia wyrażona w komentarzu to „Dziś nikt nie poleci na taki podryw, prędzej uzna cię za zboka” drogą elementarnej logiki twoje zdanie brzmi „ten tekst jest atrakcyjny i ja na niego lecę”. No chyba że nie, to weź po prostu napisz w komentarzu, o co ci chodzi, bo ciężko zrozumieć
(*jest napisane. To się nie pisze teraz samoistnie, ja to już napisałem)
Odpisz
25 kwietnia 2022, 22:36
@IkarAviator: 1. jak się nie zgadzam z "nikt nie poleci" to znaczy że uważam że KTOŚ poleci, a nie że ja sam
2. ludziom się pewnie nie podoba twoja opinia bo jest wyrażona w sposób "kiedyś to było dobrze w naszym pięknym kraju w czasach rodziców, teraz nie można już nawet wyrywać losowym panienek które nigdy o tobie nie słyszały"
Odpisz
25 kwietnia 2022, 22:45
@Quackmore: 1. Nie masz podstaw do sądzenia tak, no ale dobra, niech będzie
2. Szczerze nie sądzę, by to „kiedyś” było lepsze. Kiedyś było inaczej, a czy to dobrze to już kwestia sporna. Na pewno ludzie mniej się bali, że ktoś jest stalkerem. Osobiście nie jestem fanem podbijania do ludzi na ulicy. Mam z tym różne doświadczenia
widać się nie zrozumieliśmy
Odpisz
25 kwietnia 2022, 23:56
@IkarAviator: było myśleć a nie pisać głupoty :)
Odpisz
26 kwietnia 2022, 00:02
@Quackmore: na następny raz dostosuję prostotę przekazu do poziomu odbiorcy twojego pokroju
Krótkie zdania. Nie zdania złożone. Proste słowa. Zero sarkazmu...
I na sam koniec „Kto da czerwone ten gej” żeby nie było negatywnych reakcji
ale to od następnego razu
Odpisz
26 kwietnia 2022, 03:41
@IkarAviator: jestem gejem.
Odpisz
26 kwietnia 2022, 09:19
@Quackmore: nie mój problem
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2022, 14:50
Zawsze mnie zastanawia jakim cudem Ci ludzie znajdują osoby na które patrzyli przez 3 sekundy
Odpisz
24 kwietnia 2022, 15:10
@Lajn_: obiektyw google albo po prostu szukanie z pamięci
Odpisz
24 kwietnia 2022, 15:14
@Nikodem8378: jak obiekt w google oczami?
Odpisz
24 kwietnia 2022, 15:15
@JaJestemZWami: typiarz zrobił zdjęcie kobiety i włączył aplikacje w telefonie pod nazwą Obiektyw google i wyszukał obraz
Odpisz
24 kwietnia 2022, 20:16
@Lajn_: To fenomen znajomości. Gdziekolwiek nie pójdziesz czy nie szukasz, masz większe szanse zobaczenia co najmniej jednej znajomej twarzy niż żadnej.
Odpisz
24 kwietnia 2022, 20:17
@Nikodem8378: ale to działa tylko z popularnymi osobami, a nie jak ktoś ma jeden profil
Odpisz