Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Figarus

Edytowano - 27 kwietnia 2022, 10:39

Możecie się śmiać, ale jakiś czas temu sąsiad widząc mnie wracającego z spaceru z psem powiedział, że zapomniał, że w ogóle tu mieszkam. A inna sąsiadka myślała, że się wyprowadziłem.

Avatar Figarus

Edytowano - 27 kwietnia 2022, 10:47

@Figarus: Ciekawe tylko gdzie? Z moim budżetem zadokowałbym na ul. Podmostowej, karton nr. 14b. Łatwo rozpoznać, bo trafił mi się karton po mikrofalówce, na szczęście jestem szupły i giętki. Za sąsiada mam beja, który zapoznał się z smakiem tykty jeszcze za komuny, denaturowym Ryśkiem. Po lewej mieszka narko-Ania. Przygarnąłem nawet podopiecznego Srajtka. Może nie łowi myszy, za to potrafi wskazać czy ta ćwiartka kebsa z dna śmietnika jeszcze nadaje się do spożycia. Niedobre oznacza kałem. O jadalne się bijemy. I jakoś tak się żyje. Tylko pamiętajcie koledzy, uważajcie kiedy składacie wizytę Ani. Ta wysypka męczy mnie od jesieni.

Avatar Figarus

Edytowano - 27 kwietnia 2022, 10:51

@Figarus: Niestety Rysio podczas jednej libacji pomylił rozpuszczalnik z piwem bezalkoholwym. Biedak zmarł w konwulsjach. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży ciała Ryśka pewnemu zboczeńcowi kupiłem pistolet. Dziś pójdę do banku... I odmienię swój los.

Avatar BabkaZmarihuano

25 kwietnia 2022, 15:46

ja mam to samo mieszkam na osiedlu od 4 lat i starsi sąsiedzi co znaja moich rodziców dopiero niedawno sie dowiedzieli że moi rodzice maja dziecko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Finlandia24
Dodane przez: Finlandia24

Tej, majsteeer

Mniam

Najlepsza partia

Najinteligentniejszy typ na Ćwierkaczu

Pamiętasz jak piłeś rozpuszczalnik?

Zaraz wprowadzą niedługo stan wojenny

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka