memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 kwietnia 2022, 19:41
Pamiętajcie dzieci Jak będziecie w pracy to wymyślcie sobie dziecko a unikniecie nadgodzin
Odpisz
25 kwietnia 2022, 19:56
@darkisz_: ja tam lubię nadgodziny
25 kwietnia 2022, 20:24
25 kwietnia 2022, 20:50
@darkisz_: chociaż płacą o 50% więcej
27 kwietnia 2022, 09:17
Giga Chad
27 kwietnia 2022, 13:04
i tak mi wystarcza 500 euro co tydzień
27 kwietnia 2022, 15:07
Tyle zarabiasz czy wydajesz?
27 kwietnia 2022, 15:18
tyle zarabiam na tydzień
27 kwietnia 2022, 18:16
szanuje
27 kwietnia 2022, 19:55
nie ma co
Edytowano - 27 kwietnia 2022, 14:48
"A za co ja mam was lubić?"
25 kwietnia 2022, 20:04
ale jak to tak, przecież ludzie przychodzą do pracy by zdobywać doświadczenie i by mieć owocowe czwartki a nie dla kasy materialiści jedni
27 kwietnia 2022, 09:47
@nwmnmampomyslu: jestem wielkim fanem owocowych czwartków, możesz przynieść owoc i go wpie....ić, a od innych dni różni się to tym, że jest czwartek
27 kwietnia 2022, 12:48
@Sirius830: Gówno prawda. Ja żarłem japko w czwartek i mnie szef opie....ił bo byli jacyś ważni akwizytorzy czy coś takiego
27 kwietnia 2022, 11:51
Mmm, Niech Żyje Król Julian. Uwielbiam
27 kwietnia 2022, 09:03
zawsze
25 kwietnia 2022, 19:30
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2022, 19:41
Pamiętajcie dzieci
Jak będziecie w pracy to wymyślcie sobie dziecko a unikniecie nadgodzin
Odpisz
25 kwietnia 2022, 19:56
@darkisz_: ja tam lubię nadgodziny
Odpisz
25 kwietnia 2022, 20:24
Odpisz
25 kwietnia 2022, 20:50
@darkisz_: chociaż płacą o 50% więcej
Odpisz
27 kwietnia 2022, 09:17
Giga Chad
Odpisz
27 kwietnia 2022, 13:04
i tak mi wystarcza 500 euro co tydzień
Odpisz
27 kwietnia 2022, 15:07
Tyle zarabiasz czy wydajesz?
Odpisz
27 kwietnia 2022, 15:18
tyle zarabiam na tydzień
Odpisz
27 kwietnia 2022, 18:16
szanuje
Odpisz
27 kwietnia 2022, 19:55
nie ma co
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2022, 14:48
"A za co ja mam was lubić?"
Odpisz
25 kwietnia 2022, 20:04
ale jak to tak, przecież ludzie przychodzą do pracy by zdobywać doświadczenie i by mieć owocowe czwartki a nie dla kasy materialiści jedni
Odpisz
27 kwietnia 2022, 09:47
@nwmnmampomyslu: jestem wielkim fanem owocowych czwartków, możesz przynieść owoc i go wpie....ić, a od innych dni różni się to tym, że jest czwartek
Odpisz
27 kwietnia 2022, 12:48
@Sirius830: Gówno prawda. Ja żarłem japko w czwartek i mnie szef opie....ił bo byli jacyś ważni akwizytorzy czy coś takiego
Odpisz
27 kwietnia 2022, 11:51
Mmm, Niech Żyje Król Julian. Uwielbiam
Odpisz
27 kwietnia 2022, 09:03
zawsze
Odpisz
25 kwietnia 2022, 19:30
Odpisz