A więc tak powstają emotikony...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Tacy to pożyją
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2022, 22:32
:O
Odpisz
25 kwietnia 2022, 23:08
:O
Odpisz
26 kwietnia 2022, 05:57
@Kriger: :O
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2022, 14:10
@PieselWojownik: :O
Odpisz
26 kwietnia 2022, 15:16
@mertem: :O
Odpisz
26 kwietnia 2022, 17:55
@Spirsam: :O
Odpisz
26 kwietnia 2022, 21:32
@mertem: :O
Odpisz
29 kwietnia 2022, 18:01
@Fusiak102: :O
Odpisz
29 kwietnia 2022, 18:01
@Fusiak102: a co jeśli :0?
Odpisz
29 kwietnia 2022, 18:39
@Kebasa_z_mema: :0
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:06
@Fusiak102: :0
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:07
@Rawrs: :0
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:07
@Spirsam: a nawet 0:
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:08
nie 0: tylko :0
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:08
@Rawrs: lub też :o
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:09
nie
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:27
@Kriger: O:
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:29
@pawlox123: :O
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:29
o chryste ty żyjesz :[]
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2022, 19:34
@Kebasa_z_mema: żyję, ale co to za życie
Edit: za 2 komentarze, słaby net
Odpisz
29 kwietnia 2022, 19:35
przetrwanie nie życie, jak to mówią
A co do editu nie mam pojęcia o czym ty gadasz
Odpisz
29 kwietnia 2022, 23:33
@Kriger: :O
Odpisz
29 kwietnia 2022, 23:34
@Hermrona: :O
Odpisz
30 kwietnia 2022, 08:35
@Rawrs: :∆
Odpisz
30 kwietnia 2022, 09:04
@Kriger: :0 (w tym czasie śpiewa chór z halo)
Odpisz
30 kwietnia 2022, 09:30
@Boruta117: :0
Odpisz
30 kwietnia 2022, 11:19
@Kebasa_z_mema: bo mi się jeden komentarz zrobił 2 razy, ale jak nie wiesz to nieważne
i ten, głębokie czy coś
Odpisz
30 kwietnia 2022, 11:23
bywa -_-
Odpisz
30 kwietnia 2022, 11:30
a
🗿
Odpisz
30 kwietnia 2022, 11:31
@Kebasa_z_mema: the rockman :flushed:
wiem że to nie discord ale jestem zbyt leniwy by szukać emoji
Odpisz
30 kwietnia 2022, 11:33
proszę, skopiuj sobie
😳
Odpisz
30 kwietnia 2022, 11:34
@Kebasa_z_mema: o k...a dzięki 😳
Odpisz
30 kwietnia 2022, 12:48
😳😳😳
Odpisz
5 maja 2022, 08:07
@Rawrs: :O
Odpisz
5 maja 2022, 11:37
@IkarAviator: 0_0
Odpisz
5 maja 2022, 22:28
@mertem: nie.
Odpisz
5 maja 2022, 08:08
:V
Odpisz
5 maja 2022, 08:33
@IkarAviator: :V
Odpisz
3 maja 2022, 19:36
Taki mały, że aż chce się śpiewać tu du du du du du du du
Odpisz
30 kwietnia 2022, 15:15
:O
Odpisz
30 kwietnia 2022, 13:44
:O
Odpisz
30 kwietnia 2022, 10:22
:O
Odpisz
29 kwietnia 2022, 18:16
Rekiny muszą pływać żeby oddychać
Odpisz
29 kwietnia 2022, 18:41
@orzech39: Zależy od gatunku, żarłacze białe, wielorybie tak.
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2022, 06:07
Nie powiedzą ci tego, ale w oceanie rekiny są darmowe. Możesz je sobie zabrać. Mam już 23 rekiny w domu.
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:14
@AgnieszkaKielbasowska228: Tak samo jest z kaczkami w parku, ja i moje 55 kaczek niedługo idziemy po rekiny, dzięki za info
Odpisz