Bo politechnik to człowiek wielu nauk
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Hobby dla faceta
Pozdrawiam świetliki
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 kwietnia 2022, 14:26
Dzieje się tak wtedy, kiedy nieefektywnie gospodarujesz swoim życiem. Gdybyś:
- poszedł na studia w temacie, który cię interesuje, najlepiej z planami na przyszłe życie
- pracował ciężko (uczył się, również rzeczy spoza programu studiów, poszerzał swoje kompetencje i pracował nad charakterem) ale rozsądnie (z odpowiednią ilością odpoczynku)
- całą tę pracę podporządkował swoim planom na przyszłość i konsekwentnie do nich dążył
to by tak nie było. I nie mówię czysto teoretycznie, bo sam studiuję, na dosyć wymagającym kierunku.
Odpisz
30 kwietnia 2022, 13:21
Rel
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2022, 10:57
Jest jeszcze jedna opcja. Rzucasz to w cholerę i mimo bezrobocia czujesz się chociaż trochę szczęśliwy.
Figarus rzucający studia, A.D. 2022, mangowane.
Odpisz
30 kwietnia 2022, 10:51
walić studia, idziemy na dachy
Odpisz
30 kwietnia 2022, 08:33
Ja akurat dalej mam dylemat czy na studia iść czy jednak poszukać roboty. Z jednej strony studia byłyby spoko, bo może bym nauczyła się bardziej pożytecznych rzeczy niż na w liceum (mam dużo hobby, jak grafika czy szycie, a poszłam na humana xD), ale z drugiej strony widząc moje podejście do nauki i to, że wizja zajebistych studiów jest niczym wizja liceum z amerykańskich filmów to może lepiej nie
Odpisz
30 kwietnia 2022, 09:37
@BardzoOryginalnaNazwa: Zrób sobie może rok przerwy
Odpisz
26 kwietnia 2022, 18:48
Tak mocno rel, że chyba op siedzi w koncie mojego pokoju i mnie podgląda
Odpisz
26 kwietnia 2022, 22:18
@IkarAviator: nie, op siedzi u siebie i pisze sprawozdanie z javy/scali XD co studiujesz, biedna duszo?
Odpisz
26 kwietnia 2022, 17:03
Dobrze że nie poszłam na studia i zapi.....am na taśmie teraz
Odpisz
26 kwietnia 2022, 20:48
@BabkaZmarihuano: taśma spoko ale dość męcząca na dłuższą mete
Odpisz
26 kwietnia 2022, 17:09
Nie jest tak źle.
Czasami tylko 12 godzin tam siedzę, ale idzie przywyknąć.
Odpisz
26 kwietnia 2022, 17:11
@starmagedon: Co tak krótko? Jeszcze powiedz, że macie przerwę obiadową!
Odpisz
26 kwietnia 2022, 17:11
@Lintu: Czasami nawet godzinną.
Odpisz
26 kwietnia 2022, 17:05
Praca i szkoła zostały zaprojektowane tak aby wycisnąć z nas pieniądze albo energię. Jesteśmy niewolnikami tylko
Odpisz