Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

Edytowano - 30 kwietnia 2022, 14:26

Dzieje się tak wtedy, kiedy nieefektywnie gospodarujesz swoim życiem. Gdybyś:
- poszedł na studia w temacie, który cię interesuje, najlepiej z planami na przyszłe życie
- pracował ciężko (uczył się, również rzeczy spoza programu studiów, poszerzał swoje kompetencje i pracował nad charakterem) ale rozsądnie (z odpowiednią ilością odpoczynku)
- całą tę pracę podporządkował swoim planom na przyszłość i konsekwentnie do nich dążył

to by tak nie było. I nie mówię czysto teoretycznie, bo sam studiuję, na dosyć wymagającym kierunku.

Avatar patryko1234

30 kwietnia 2022, 13:21

Rel

Avatar Figarus

Edytowano - 30 kwietnia 2022, 10:57

Jest jeszcze jedna opcja. Rzucasz to w cholerę i mimo bezrobocia czujesz się chociaż trochę szczęśliwy.

Figarus rzucający studia, A.D. 2022, mangowane.

Avatar Redukt17

30 kwietnia 2022, 10:51

walić studia, idziemy na dachy

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

30 kwietnia 2022, 08:33

Ja akurat dalej mam dylemat czy na studia iść czy jednak poszukać roboty. Z jednej strony studia byłyby spoko, bo może bym nauczyła się bardziej pożytecznych rzeczy niż na w liceum (mam dużo hobby, jak grafika czy szycie, a poszłam na humana xD), ale z drugiej strony widząc moje podejście do nauki i to, że wizja zajebistych studiów jest niczym wizja liceum z amerykańskich filmów to może lepiej nie

Avatar rozwalgo

30 kwietnia 2022, 09:37

@BardzoOryginalnaNazwa: Zrób sobie może rok przerwy

Avatar IkarAviator

26 kwietnia 2022, 18:48

Tak mocno rel, że chyba op siedzi w koncie mojego pokoju i mnie podgląda

Avatar Lintu

26 kwietnia 2022, 22:18

@IkarAviator: nie, op siedzi u siebie i pisze sprawozdanie z javy/scali XD co studiujesz, biedna duszo?

Avatar BabkaZmarihuano

26 kwietnia 2022, 17:03

Dobrze że nie poszłam na studia i zapi.....am na taśmie teraz

Avatar Ameron

26 kwietnia 2022, 20:48

@BabkaZmarihuano: taśma spoko ale dość męcząca na dłuższą mete

Avatar starmagedon

26 kwietnia 2022, 17:09

Nie jest tak źle.

Czasami tylko 12 godzin tam siedzę, ale idzie przywyknąć.

Avatar Lintu

26 kwietnia 2022, 17:11

@starmagedon: Co tak krótko? Jeszcze powiedz, że macie przerwę obiadową!

Avatar starmagedon

26 kwietnia 2022, 17:11

@Lintu: Czasami nawet godzinną.

Avatar BabkaZmarihuano

26 kwietnia 2022, 17:05

Praca i szkoła zostały zaprojektowane tak aby wycisnąć z nas pieniądze albo energię. Jesteśmy niewolnikami tylko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Hobby dla faceta

Pozdrawiam świetliki

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka