Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2022, 17:46
Też codziennie noszę przy sobie flagę III Rzeszy
Odpisz
1 maja 2022, 17:13
Organizacje nienawidzące gier mają dowód że od gier można być złym
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2022, 08:59
I ta swastyka która jest zapewne pierwszą lepszą swastyką wydrukowaną z neta bez sprawdzenia czy jest związana z nazistami
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2022, 10:16
@Kicia_to_nie_kot: to swastyka Słowiańska (kołowrót Słowiański)
Odpisz
1 maja 2022, 12:15
@Legnicki: i właśnie tej powinni używać.
Odpisz
1 maja 2022, 09:07
Przecież Azov potwierdził, że w jego szeregach są naziści.
Odpisz
1 maja 2022, 10:20
Pic or didn't happened.
Odpisz
1 maja 2022, 10:38
oczywiście, że są. I według Rosji nawet jeżeli na Ukrainie jest mniej Faszystów niż w Polsce, to jest to argument aby wytępić ten naród.
Rosja aktualnie robi to co III Rzeszą, a swoje ofiary nazywa nazistami. To już jest wyższy lvl spie....enia
Odpisz
1 maja 2022, 11:02
@Ooonv: Pierwsze i drugie zdanie na wikipedi w zakładce Symbolika i ideologia ruchu azowskiego.
''Organizacja (a przy okazji cały ruch azowski) jest opisywana przez media i krytyków jako skrajnie prawicowa lub neonazistowska[12][13]. Rzecznik organizacji Andrij Diaczenko twierdzi, że tylko poszczególni członkowie pułku mają takie poglądy i jest ich mniejszość.''.
Odpisz
1 maja 2022, 11:36
Ej, to jeśli ”poszczególni członkowie mają takie poglądy”, to mogę cię zapewnić i dam sobie rękę uciąć, że tak jest, ale w rosyjskiej armii też są poszczególne osoby, które są nazistami (np. ci co świętowali urodziny Hitlera). Tak samo w armii polskiej, niemieckiej, chińskiej, francuskiej, amerykańskiej i każdej innej bo wszędzie znajdą się odklejeńcy o zbyt narodowo szowinistycznych poglądach.
Odpisz
1 maja 2022, 11:21
Poprawka, typowe wyposażenie ruskich nacjonalistów, którzy są
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2022, 19:11
K**wa, ja też mam flage ze swastyką
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:21
@kapix500: Potrzebna ci jest?
Odpisz
1 maja 2022, 10:39
@kapix500: O nie, Polska jest nazistowska. Jesteśmy następnym celem Rosji
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2022, 10:36
Jeszcze w jednej książce na obrazku był krótki tekst (z dedykacją?), podpisana jako „nieczytelny podpis”
Odpisz
1 maja 2022, 10:12
Saszka, weź no ogarnij z trzy simki
Odpisz
26 kwietnia 2022, 20:17
rel, tylko nie gram w simsy
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:34
jakby o te simsy ktoś się pytał, to ruscy mieli zorganizować karty SIM, ale źle zrozumieli i dali Simsy
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:08
K**wa, ja też grałem w simsy
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:08
Simsy
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2022, 19:06
Widać że w FSB też zatrudnieni wszyscy po znajomości
Odpisz