Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lampka1nocna

29 kwietnia 2022, 13:31

Jestem ze Śląska i niestety prawda

Avatar BloodyEyes

28 kwietnia 2022, 22:16

Czyżby? Już się spotkałam z byciem wyzywana na utożsamianie się mocno ze Śląskiem i odcinaniem się od Polski bo Ślązacy mają inną mentalność, trochę inne obyczaje więc jest różnica ale cóż :))

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 kwietnia 2022, 04:48

@BloodyEyes: tak jak mazowianie, górale, małopolanie, kujawanie, kaszubi, pomorzane. Każda grupa etnograficzna ma swoje zwyczaje

Avatar DjMalan

28 kwietnia 2022, 15:51

Żol mi Wos wszyskich... Nie liczy sie fto jak godo, ino to jak sie zachowuje dlo innych. Wszyscy my som POLAKAMI, a wyzywanie sie od goroli czy niymcow jest poniżyj żynady.
Btw ciekawie wiela byda mieć minisów łod rasistów ino za to, żech to naszkryfloł po ślonsku...

Avatar Daniello55

28 kwietnia 2022, 15:27

Tak, to prawda
Pozdrawiam :).

Avatar pieselbialy

28 kwietnia 2022, 13:40

Sosnowiec moment

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2022, 19:55

Oni także obrażają siebie nazywając siebie Hanysami

Avatar Okrisdwa

26 kwietnia 2022, 20:42

Hanys to jes komplement

Avatar Okrisdwa

26 kwietnia 2022, 20:46

Hanys to znaczy Ślązak i tyle, na zaglebiu rzeczywiście kogoś tym urazisz ale raczej nie na Śląsku

Avatar darkisz_

27 kwietnia 2022, 00:01

W założeniu miała być to obelga wyzywająca Ślązaków od Niemców... Ale co to za obelga?

Avatar Mangozjeawka

28 kwietnia 2022, 13:31

miała być to obelga ale teraz w wielu rodzinach na porządku dziennym jest nazywanie tak siebie nawzajem jako komplement

Avatar darkisz_

28 kwietnia 2022, 13:32

@Mangozjeawka: Śląskie n-word

Avatar TheWind

28 kwietnia 2022, 13:05

Nie

Avatar rumcajschr

26 kwietnia 2022, 20:17

Ja patrzący na wybuch bomby atomowej, którą zdetonowałem w Katowicach:

Avatar Okrisdwa

26 kwietnia 2022, 21:43

@rumcajschr: *Warszawie

Avatar Kaczkodon

26 kwietnia 2022, 21:55

@rumcajschr: po uj bomba na wieś

Avatar Kaczkodon

26 kwietnia 2022, 21:56

@Kaczkodon: mam 15 min do centrum i tyle samo do pierwszych krówek

Avatar Okrisdwa

26 kwietnia 2022, 21:57

@Kaczkodon: wszystkie problemy w naszym kraju by znikły

Brak Gorolowic(Warszawy) = Brak problemów

Avatar Okrisdwa

26 kwietnia 2022, 22:02

@rumcajschr: Jakbyś zdetonował w Katowicach to by cała fajnosc z Polski wyparowała i to byłaby strata pięknego wysokokalorycznego węgla śląskiego

Avatar darkisz_

27 kwietnia 2022, 00:00

@Okrisdwa: Przecież gorolowice to Sosnowiec gorolu z Zagłębia

Avatar kapix500

26 kwietnia 2022, 21:01

im wolno

Avatar darkisz_

26 kwietnia 2022, 19:58

Ja dam tutaj funfact panowie
Słowo "gorol" jest już uznawane przez youtube za wyzwisko na podstawie rasy i za użycie tego słowa twój filmik może dostąpić zaszczytu demonetyzacji

Avatar CupOfWater

26 kwietnia 2022, 19:57

Avatar starmagedon

26 kwietnia 2022, 19:54

W końcu to odmiana polaka, więc są zawistni, zazdrośni i tępi.

Avatar darkisz_

26 kwietnia 2022, 19:56

Avatar starmagedon

26 kwietnia 2022, 19:57

@darkisz_: Ach racja, górnicy są jeszcze gorsi.

Avatar Okrisdwa

26 kwietnia 2022, 20:43

@starmagedon: a najgorsi są ci z spoza Śląska

Avatar Schabowy_nie_mielony

27 kwietnia 2022, 08:00

@Okrisdwa: chłopie trollujesz jeszcze gorzej od sramagedona

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Totalnie

A, okej

Phi!

Przypałowo

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka