Czyżby? Już się spotkałam z byciem wyzywana na utożsamianie się mocno ze Śląskiem i odcinaniem się od Polski bo Ślązacy mają inną mentalność, trochę inne obyczaje więc jest różnica ale cóż :))
Żol mi Wos wszyskich... Nie liczy sie fto jak godo, ino to jak sie zachowuje dlo innych. Wszyscy my som POLAKAMI, a wyzywanie sie od goroli czy niymcow jest poniżyj żynady.
Btw ciekawie wiela byda mieć minisów łod rasistów ino za to, żech to naszkryfloł po ślonsku...
Ja dam tutaj funfact panowie
Słowo "gorol" jest już uznawane przez youtube za wyzwisko na podstawie rasy i za użycie tego słowa twój filmik może dostąpić zaszczytu demonetyzacji
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2022, 13:31
Jestem ze Śląska i niestety prawda
Odpisz
28 kwietnia 2022, 22:16
Czyżby? Już się spotkałam z byciem wyzywana na utożsamianie się mocno ze Śląskiem i odcinaniem się od Polski bo Ślązacy mają inną mentalność, trochę inne obyczaje więc jest różnica ale cóż :))
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2022, 04:48
@BloodyEyes: tak jak mazowianie, górale, małopolanie, kujawanie, kaszubi, pomorzane. Każda grupa etnograficzna ma swoje zwyczaje
Odpisz
28 kwietnia 2022, 15:51
Żol mi Wos wszyskich... Nie liczy sie fto jak godo, ino to jak sie zachowuje dlo innych. Wszyscy my som POLAKAMI, a wyzywanie sie od goroli czy niymcow jest poniżyj żynady.
Btw ciekawie wiela byda mieć minisów łod rasistów ino za to, żech to naszkryfloł po ślonsku...
Odpisz
28 kwietnia 2022, 15:27
Tak, to prawda
Pozdrawiam :).
Odpisz
28 kwietnia 2022, 13:40
Sosnowiec moment
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:55
Oni także obrażają siebie nazywając siebie Hanysami
Odpisz
26 kwietnia 2022, 20:42
Hanys to jes komplement
Odpisz
26 kwietnia 2022, 20:46
Hanys to znaczy Ślązak i tyle, na zaglebiu rzeczywiście kogoś tym urazisz ale raczej nie na Śląsku
Odpisz
27 kwietnia 2022, 00:01
W założeniu miała być to obelga wyzywająca Ślązaków od Niemców... Ale co to za obelga?
Odpisz
28 kwietnia 2022, 13:31
miała być to obelga ale teraz w wielu rodzinach na porządku dziennym jest nazywanie tak siebie nawzajem jako komplement
Odpisz
28 kwietnia 2022, 13:32
@Mangozjeawka: Śląskie n-word
Odpisz
28 kwietnia 2022, 13:05
Nie
Odpisz
26 kwietnia 2022, 20:17
Ja patrzący na wybuch bomby atomowej, którą zdetonowałem w Katowicach:
Odpisz
26 kwietnia 2022, 21:43
@rumcajschr: *Warszawie
Odpisz
26 kwietnia 2022, 21:55
@rumcajschr: po uj bomba na wieś
Odpisz
26 kwietnia 2022, 21:56
@Kaczkodon: mam 15 min do centrum i tyle samo do pierwszych krówek
Odpisz
26 kwietnia 2022, 21:57
@Kaczkodon: wszystkie problemy w naszym kraju by znikły
Brak Gorolowic(Warszawy) = Brak problemów
Odpisz
26 kwietnia 2022, 22:02
@rumcajschr: Jakbyś zdetonował w Katowicach to by cała fajnosc z Polski wyparowała i to byłaby strata pięknego wysokokalorycznego węgla śląskiego
Odpisz
27 kwietnia 2022, 00:00
@Okrisdwa: Przecież gorolowice to Sosnowiec gorolu z Zagłębia
Odpisz
26 kwietnia 2022, 21:01
im wolno
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:58
Ja dam tutaj funfact panowie
Słowo "gorol" jest już uznawane przez youtube za wyzwisko na podstawie rasy i za użycie tego słowa twój filmik może dostąpić zaszczytu demonetyzacji
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:57
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:54
W końcu to odmiana polaka, więc są zawistni, zazdrośni i tępi.
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:56
@starmagedon:
Odpisz
26 kwietnia 2022, 19:57
@darkisz_: Ach racja, górnicy są jeszcze gorsi.
Odpisz
26 kwietnia 2022, 20:43
@starmagedon: a najgorsi są ci z spoza Śląska
Odpisz
27 kwietnia 2022, 08:00
@Okrisdwa: chłopie trollujesz jeszcze gorzej od sramagedona
Odpisz