Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2018, 11:28

po co tam sentry buster, czerwony robot heavy i headless horseless horseman

Avatar LosowyLudek

6 maja 2015, 21:16

Texas Style

Avatar J2319

19 kwietnia 2014, 15:39

Nienawidzę Sentry Busterów :D

Avatar masterblaster

12 października 2014, 17:04

@J2319: nie wiem co to oglądam Marcina4007 ale nie wiem co to

Avatar J2319

12 października 2014, 18:35

@masterblaster: Sentry Buster to ten niebieski robot na gifie. Podbiega do Działka Strażniczego i detonuje się niszcząc pobliskie jednostki ;p

Avatar masterblaster

23 listopada 2014, 20:15

@J2319: thx jak marcin nagrywał MvM to go widziałem

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2014, 22:57

texas style

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2014, 12:39

Sorka za dwa .-. lag

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2014, 15:50

Ja kiedyś wrzuciłam pięć .

Avatar Ravios

5 czerwca 2014, 18:41

Twoja drużyna nie wyrywa :P

Avatar Menek

19 kwietnia 2014, 23:49

Need a sentry,need a dispencer,going up,going up...

Avatar Flyingseeker

19 kwietnia 2014, 21:03

To jest z filmiku ,,Texas Style".

Avatar Sticks

19 kwietnia 2014, 15:26

Oppa Team Fortress 2 Style !

Avatar jacek1s

19 kwietnia 2014, 17:12

@Sticks: ko ko ko ko team fortress spoko ;D

Avatar BOOMBOOX

20 kwietnia 2014, 10:42

@jacek1s: Strzelba leci hen wysoka!Wszyscy razem zaśpiewajmy Red'som doping dajmy....

Avatar masterblaster

12 października 2014, 17:00

@jacek1s: ko ko ko ko fortress spoko
bomba leci hen wysoko
wszyscy razem postrzelajmy
redom sentry dajmyD:

Avatar SZATARA

19 kwietnia 2014, 16:35

miałam kiedyś tą gre

Avatar elementiro

19 kwietnia 2014, 15:05

Włączyłem gifa, kiedy słuchałem Jekyll'a & Hyde'a =D
Niezłe połączenie...

Avatar pysiowatosc

18 kwietnia 2014, 15:19

ja aż tak bardzo się nie podniecam :P

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2014, 13:32

A ja właśnie przed chwilą grałem w TF2...

Avatar jezuz13

19 kwietnia 2014, 19:22

i przegrałeś? :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka