Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Szybki jak błyskawica
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2014, 14:34
a ty skąd to wiesz ?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 19:41
@BlueWolfPL: może przekazywał swoim synom ale on to przeżył i teraz któryś z jego wnuków to napisał ?
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2014, 19:51
@BlueWolfPL: Może jego dziadek/pradziadek był świadkiem i mu o tym opowiedział?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:31
@Aracz: albo jego dzadek/pradziadek był niemcem
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:58
@bylejakbylegdzie: Albo poprostu polacy są zaje*iści, i można było się tego spodziewać
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:49
@bylejakbylegdzie: Albo to kłamstwo i jesteście pieprzonymi tchórzami?
Odpisz
8 października 2018, 22:55
@TheDemon666: Wcale większość ludzi nie umierała ze strachem w oczach
Odpisz
27 września 2018, 22:08
cringe
Odpisz
22 czerwca 2020, 11:40
@ReS2903: cringe to dzisiejsze memy, ten byl fajny
Odpisz
17 kwietnia 2014, 13:31
Ehe... zalezy jaki polak.
Odpisz
17 kwietnia 2014, 19:40
@Karso21Respawn: I sprzedajne kvrwy się znalazły.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:00
@siemek22: Osoby chcące ocalić życie nazywasz sprzedajnymi ***ami?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:02
@Psuja34: Chodzi mi o tych co za posady itp. przechodziły na tą ,,złą'' stronę ;P Mój błąd, zapomniałem o tym co jest w obrazku :C
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:03
@siemek22: Gościu, ochłoń xD
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:06
@Psuja34: No co, po prostu ostatnio tyle widziałem obrazków o patriotyzmie, że aż zapomniałem który dodałem i tylko na komenty patrzem ;-;
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:48
@Karso21Respawn: Żaden.
Odpisz
14 sierpnia 2014, 17:52
Kiedyś chciałam uciekać z tego kraju, teraz poznałam lepiej historię naszej Polski i nie mam zamiaru wyjeżdżać stąd ani na milimetr. Kto ze mną tu zostaje???
Odpisz
25 sierpnia 2014, 15:46
@Attero: Jeszcze Polska nie zginęła Póki żyjemy i nie wyjedziemy!! :D
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:47
@handlash: Polska jest gównem.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 22:32
@Cuthulu: Pie**olony Nazista, Rusek... Ch*j wie co jeszcze.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:20
Siekiera, motyka, piłka, alasz,
Przegrał wojnę głupi malarz,
Siekiera, motyka, piłka, nóż,
Przegrał wojnę już, już, już.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:22
@pjkpredator6: w góre za profilowe
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2014, 20:40
@pjkpredator6: jak by się nie odzywał żył by o kilka minut dłużej .-. xD
Odpisz
20 kwietnia 2014, 00:33
@pjkpredator6: w filmie "Kamienie na szaniec" pojawia się ten motyw :-D
Odpisz
20 kwietnia 2014, 09:10
@pjkpredator6: sory zła łapka
Odpisz
20 kwietnia 2014, 12:04
@olaya1: brawo :p
Odpisz
29 sierpnia 2014, 08:58
@pjkpredator6: Spoko wierszyk :3
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:46
@pjkpredator6: Chyba chcesz mnie wku*wić...Hitler był dobrym przywódcą w dobrym kraju i systemie.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 06:20
eh kiedyś bogata Rzeczpospolita Obojga Narodów a teraz np. emerytury ponad 500 zł nic dodać nic ująć
Odpisz
20 kwietnia 2014, 08:59
szkoda że takich sytuacji już nie ma. Teraz każdy chce być inny chce wyjechać i nie przyznawać się do swojej ojczyzny. To smutne :-(
Odpisz
20 kwietnia 2014, 12:49
Jeżeli państwo nie zapewnia ludziom godnego życia, to co mają zrobić? Najpierw rodzina, potem kraj.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:27
jak bawicie się w faktopedię to źródło też podawajcie(hejterzy internetowi patrioci - nie twierdzę, iż ktoś tak nie zaśpiewał) :)
Odpisz