@Racibor: Kobieta mówi, że bardzo lubi chodzić bez stanika, ale nienawidzi tego, że ludzie się na nią gapią jak to zauważą i twierdzi, że jest wolnym człowiekiem i to jej wybór czy założy stanik czy nie. Na to gościu jej odpowiada, że każdy jest wolnym człowiekiem i wybór należy do każdego czy będzie się gapić czy nie.
Tak panie, jeśli macie ładne wcięcie w dekolcie, to popatrzymy się, chyba po to jest
Jak macie ciekawy napis na koszulce, to nie jestem zbokiem, tylko sobie czytam
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2022, 21:02
ktoś wyjaśni?
Odpisz
4 września 2022, 13:22
@Racibor: Kobieta mówi, że bardzo lubi chodzić bez stanika, ale nienawidzi tego, że ludzie się na nią gapią jak to zauważą i twierdzi, że jest wolnym człowiekiem i to jej wybór czy założy stanik czy nie. Na to gościu jej odpowiada, że każdy jest wolnym człowiekiem i wybór należy do każdego czy będzie się gapić czy nie.
Odpisz
29 kwietnia 2022, 00:38
Tak panie, jeśli macie ładne wcięcie w dekolcie, to popatrzymy się, chyba po to jest
Jak macie ciekawy napis na koszulce, to nie jestem zbokiem, tylko sobie czytam
To jest tak bym powiedział, gdyby one istniały
Odpisz
28 kwietnia 2022, 19:34
NOTICE THE FLOP
Odpisz