"Rosyjski gaz jest w odwrocie, i nie trzeba się go bać, bo jest to kolejny sukces rządu. Rząd usunął coronavirusa na świecie! PiS jest potężny, usuwa pandemię! Tak samo już od trzech lat eliminuje wpływy Gazpromu na Polski Nieład! Od teraz tylko polski łupek, polska nafta, polski nikiel i polski wolfram! Zieg Kaczor! Zieg Prędkość i Sienceto!"
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2022, 00:28
"Rosyjski gaz jest w odwrocie, i nie trzeba się go bać, bo jest to kolejny sukces rządu. Rząd usunął coronavirusa na świecie! PiS jest potężny, usuwa pandemię! Tak samo już od trzech lat eliminuje wpływy Gazpromu na Polski Nieład! Od teraz tylko polski łupek, polska nafta, polski nikiel i polski wolfram! Zieg Kaczor! Zieg Prędkość i Sienceto!"
Odpisz
29 kwietnia 2022, 18:19
Lepiej że Rosja dokręca gaz niż Niemcy odkręcają
Odpisz
29 kwietnia 2022, 15:05
Dr facto
Odpisz
29 kwietnia 2022, 09:20
To nie są żadne Koszałki-opałki
Staniały zapałki! Staniały zapałki!
Odpisz