memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 sierpnia 2025, 18:53
Przynajmniej monitor działa
Odpisz
2 maja 2022, 01:52
U mnie w szkole takie złoto
Edytowano - 25 maja 2022, 21:48
@Spoko_butelka: ee tam Windows7 to ja mam w domu i gram na nim bez problemu. Gdybyś miał 98 albo te XP to byłoby dopiero.
1 maja 2022, 21:47
Każdy chyba
1 maja 2022, 21:00
U mnie (technikum) komputery są nawet dobre w jednej sali odpalił forzę 5 na wysokich przy stabilnych 40fps i się nie spalił
1 maja 2022, 17:09
W mej sali był XP, ale teraz już jest 10. Na mym miejscu jest biała klawiatura.
1 maja 2022, 18:34
Kto nauczył bota używania archaizmów?
1 maja 2022, 18:41
@Dark43Hunter: Jestem człowiekiem.
30 kwietnia 2022, 19:31
Działa i da się włączyć internet, czego chcesz więcej
1 maja 2022, 17:50
@Boberek00: u nas w szkole nie bylo internetu i wątpię czy do tej pory dali "bo się jeszcze dzieci zgorszą"
1 maja 2022, 17:38
"Jeden"?
1 maja 2022, 17:37
I i tak działa najszybciej
1 maja 2022, 17:12
wszyskie
1 maja 2022, 10:50
My mamy takie albo gorsze czasem nawet 98
@ziemniaczki_j1234e: nie no do tamtego roku szkolnego potem wreszcie kupili nowe z win 10
30 kwietnia 2022, 20:39
Czy logo windowsa za chwilę uderzy idealnie w róg? To się stanie? Ludzie, to się stanie!
30 kwietnia 2022, 19:35
Najcenniejszy, bo ma zainstalowane Worms Armageddon!
30 kwietnia 2022, 19:42
@Lintu: I Elastomanie
30 kwietnia 2022, 19:46
@Lintu: Ja przynoszę swoje na pendrive'ie Polecam, wtedy wystarczy odpalić i chodzi
30 kwietnia 2022, 19:58
@Ignisus: nie ucz ojca dzieci robić :] ale ok, chciałeś być miły, dzięki!
30 kwietnia 2022, 19:30
Coś ci OPku nie wyszło z tekstem.
30 kwietnia 2022, 20:02
@starmagedon: liczy się treść a nie wykonanie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2025, 18:53
Przynajmniej monitor działa
Odpisz
2 maja 2022, 01:52
U mnie w szkole takie złoto
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2022, 21:48
@Spoko_butelka: ee tam Windows7 to ja mam w domu i gram na nim bez problemu. Gdybyś miał 98 albo te XP to byłoby dopiero.
Odpisz
1 maja 2022, 21:47
Każdy chyba
Odpisz
1 maja 2022, 21:00
U mnie (technikum) komputery są nawet dobre w jednej sali odpalił forzę 5 na wysokich przy stabilnych 40fps i się nie spalił
Odpisz
1 maja 2022, 17:09
W mej sali był XP, ale teraz już jest 10.
Na mym miejscu jest biała klawiatura.
Odpisz
1 maja 2022, 18:34
Kto nauczył bota używania archaizmów?
Odpisz
1 maja 2022, 18:41
@Dark43Hunter: Jestem człowiekiem.
Odpisz
30 kwietnia 2022, 19:31
Działa i da się włączyć internet, czego chcesz więcej
Odpisz
1 maja 2022, 17:50
@Boberek00: u nas w szkole nie bylo internetu i wątpię czy do tej pory dali "bo się jeszcze dzieci zgorszą"
Odpisz
1 maja 2022, 17:38
"Jeden"?
Odpisz
1 maja 2022, 17:37
I i tak działa najszybciej
Odpisz
1 maja 2022, 17:12
wszyskie
Odpisz
1 maja 2022, 10:50
My mamy takie albo gorsze czasem nawet 98
Odpisz
1 maja 2022, 10:50
@ziemniaczki_j1234e: nie no do tamtego roku szkolnego potem wreszcie kupili nowe z win 10
Odpisz
30 kwietnia 2022, 20:39
Czy logo windowsa za chwilę uderzy idealnie w róg? To się stanie? Ludzie, to się stanie!
Odpisz
30 kwietnia 2022, 19:35
Najcenniejszy, bo ma zainstalowane Worms Armageddon!
Odpisz
30 kwietnia 2022, 19:42
@Lintu: I Elastomanie
Odpisz
30 kwietnia 2022, 19:46
@Lintu: Ja przynoszę swoje na pendrive'ie
Polecam, wtedy wystarczy odpalić i chodzi
Odpisz
30 kwietnia 2022, 19:58
@Ignisus: nie ucz ojca dzieci robić :]
ale ok, chciałeś być miły, dzięki!
Odpisz
30 kwietnia 2022, 19:30
Coś ci OPku nie wyszło z tekstem.
Odpisz
30 kwietnia 2022, 20:02
@starmagedon: liczy się treść a nie wykonanie
Odpisz