@pjkpredator6: skoro jesteś pastafarianem to czemu denerwujesz się że ktoś zjadł spaghetti jak sami je jedliście gdy staliście oficjalną religią w polsce
możecie choć raz śmiesznego obrazka na temat religii traktować na nienapoważnie? a z muzułmanów się kvrwa śmiejecie ***ne kvrwy,zastanówcie się nad swoim zachowaniem.
@Lord_Nailock: Powiedz ile w najbliższym czasie było obrazków nabijajacych się z islamu a ile z chrześcijaństwa.... jak chcesz się wypowiadać zapoznaj się dobrze z serwisem Jeja.pl
Śmieją się,naprzykład dali obrazek coś tego typu : Koleś ma koszulke justina biebera itp,foka mówi : ''Ha GAAAAAY!'' a ten koleś powiedział że go nie akceptuje,później foka przebrała się za muzułmana i mówi ''ALLAHU AKBAR!'' koleś mówi,Muzułman!,foka na to jak ten koleś ''Nie akceptujesz mnie!'' czyż to nie jest naśmiewanie się z muzułmanów? więc ty się zapoznaj z serwisem jeja.pl ponieważ dużo jest obrazków gdzie obrażają muzułmanów na tej stronie.
Traktujemy to poważnie bo chrześcijaństwo jest poważne. Tu chodzi o to jak skończymy po śmierci, i zdaje się że są jakieś granice w żartach. Chodzi też o to, że kiedyś katolik był powszechnie szanowany, traktowany na serio i nawet siał postrach wśród innowierców. A teraz każdy robi sobie jaja, jak gdyby katolicyzm był złem koniecznym. Trzeba mieć troche szacunku do samego siebie.
@leloniczek: Gdy podczas rozdawania komunii świętej ministrant podklada patene bod brodę wiernych by komunia nie upadła na ziemię to na końcu sam przyjmuje
Nie rozumiecie sensu obrazka. Sęp czekal na śmierć Chrystusa, aby zjesc jego cialo. No i z tego powodu przylecial do kościoła. Ten obrazek nie obraza religi nawet oddaje jej w pewien sposób czesc, bo przypomina o męce Jezusa i to, ze jest w kościele pod postacią chleba i wina. Obrażając obrazek obrażacie religię.
Śmiać mi się chce na myśl o wielce urażonych katolikach, którzy z niewyobrażalną pogardą i złością na autora obrazka kliknęli 1/5. Czy naprawdę nie można traktować rzeczy z dystansem?
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2014, 18:08
takie antychrzescijanskie rysunki wcale nie są śmieszne.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 18:23
@saper123: Nie widzę w tym nic nic antychrześcijańskiego. Ludzie, nauczcie się odróżniać obrazki o tematyce religijnej od tych obrażających religię.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 18:27
@Piotr99: Ten obrazek obraża religię....
Odpisz
20 kwietnia 2014, 18:38
W którym miejscu?
Odpisz
20 kwietnia 2014, 18:48
@Piotr99: tam po środku pomiędzy lewym kontem a prawym :D xd
Odpisz
20 kwietnia 2014, 21:35
@Piotr99: Ten obrazek znieważa mękę pańską
Odpisz
20 kwietnia 2014, 22:03
A ty ranisz moje uczucia religijne, bo pewnie jadłeś, albo ktoś z twoich znajomych w ciągu ostatniego roku spaghetti, a to jest straszna zbrodnia.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 22:57
@pjkpredator6: jesteś ateista więc nie masz uczuć religijnych... A padtafarianizm nie jest jrszcze religią
Odpisz
21 kwietnia 2014, 13:10
@pjkpredator6: skoro jesteś pastafarianem to czemu denerwujesz się że ktoś zjadł spaghetti jak sami je jedliście gdy staliście oficjalną religią w polsce
Odpisz
21 kwietnia 2014, 14:43
Jestem członkiem kościoła rzymskokatolickiego. Jedzenia spaghetti obraża moje uczucia religijne, bo faworyzuje pastafarian.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 15:41
@pjkpredator6: o nie nie pomyślałem o tym od teraz nie będę jadł spaghetti
Odpisz
24 grudnia 2014, 00:03
@pjkpredator6: Musisz naprawdę nienawidzić włochów.
Odpisz
20 maja 2017, 22:08
@jacek1s: Łał, Jeja było trzy lata temu cholernie niedojrzałe...
Odpisz
3 czerwca 2017, 09:44
Jezus to był obłąkany żyd, a bóg nie istnieje.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:44
@xAzumiKx: A nie odwrotnie czasem?
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 23:49
@saper123: Jezus robił kupę.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 01:35
@TheHunterMikiPL: Czasy gdy pisałem to pod każdym obrazkiem związanym z kościołem żeby zdobywać strzałki :v
Odpisz
25 maja 2019, 11:43
@saper123: stare dzieje
Odpisz
27 maja 2019, 14:57
@emilian02: Na szczęście
Odpisz
28 maja 2019, 08:59
@saper123: Ja podtrzymuję swoje zdanie.
Odpisz
28 maja 2019, 09:21
@xAzumiKx: przewidziałeś megawonsza9?
Odpisz
1 czerwca 2019, 12:01
@xAzumiKx: Gratuluję :v
Odpisz
12 października 2023, 07:41
@saper123: o co taka kłótnia w komentarzach była? Bóg nie istnieje, kropka
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2014, 21:59
możecie choć raz śmiesznego obrazka na temat religii traktować na nienapoważnie? a z muzułmanów się kvrwa śmiejecie ***ne kvrwy,zastanówcie się nad swoim zachowaniem.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 23:00
@Lord_Nailock: Powiedz ile w najbliższym czasie było obrazków nabijajacych się z islamu a ile z chrześcijaństwa.... jak chcesz się wypowiadać zapoznaj się dobrze z serwisem Jeja.pl
Odpisz
20 kwietnia 2014, 23:37
Śmieją się,naprzykład dali obrazek coś tego typu : Koleś ma koszulke justina biebera itp,foka mówi : ''Ha GAAAAAY!'' a ten koleś powiedział że go nie akceptuje,później foka przebrała się za muzułmana i mówi ''ALLAHU AKBAR!'' koleś mówi,Muzułman!,foka na to jak ten koleś ''Nie akceptujesz mnie!'' czyż to nie jest naśmiewanie się z muzułmanów? więc ty się zapoznaj z serwisem jeja.pl ponieważ dużo jest obrazków gdzie obrażają muzułmanów na tej stronie.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 07:38
@Lord_Nailock: to było z miech temu, pozatym muzułmanie zabijają wszystkich innych ludzi ,, nie islamistów "
Odpisz
21 kwietnia 2014, 10:34
@Lord_Nailock: A teraz policz sobie ile było obrazków obrazajacych chrześcijan
Odpisz
21 kwietnia 2014, 12:13
@Ares011: Kto ci tak powiedział że zabijają? mama? tata? nie,bo nie zabijają ponieważ oni są w pełni religijni.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 13:07
@Lord_Nailock: muzułmanie się ,,dzielą" na zwykłych wyznawców i fanatyków niestety tych fanatyków jest dużo więcej i to fanatycy zabijają
Odpisz
4 maja 2014, 18:54
@Lord_Nailock: sami filmiki na yt wrzucają jak zabijają 80 osób bo im się nie podobają, więc mi tu nie mów że wiesz lepiej
Odpisz
3 stycznia 2015, 23:07
@Ares011: Akurat sama religia muzułmańska jest bardzo pokojowa, ale przez takich fanatyków jest postrzegana w taki sposób.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 19:39
@Ares011: Gratulacje:
Właśnie zostałeś idiotą, któremu można wpoić WSZYSTKO.
Odpisz
28 lipca 2015, 13:20
nieśmieszne
Odpisz
13 października 2014, 20:56
a ja i tak jestem ateistką.
Odpisz
24 grudnia 2014, 00:02
@kotul: Więc?
Odpisz
24 grudnia 2014, 09:30
@Slenderowiec2012: więc tytuł mnie nie obchodzi.
Odpisz
22 maja 2014, 07:38
Traktujemy to poważnie bo chrześcijaństwo jest poważne. Tu chodzi o to jak skończymy po śmierci, i zdaje się że są jakieś granice w żartach. Chodzi też o to, że kiedyś katolik był powszechnie szanowany, traktowany na serio i nawet siał postrach wśród innowierców. A teraz każdy robi sobie jaja, jak gdyby katolicyzm był złem koniecznym. Trzeba mieć troche szacunku do samego siebie.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 21:07
Ja się zapytam czy ksiądz daje ciało Chrystusa ( nie wiem jak się to formalnie nazywa ) ministrantowi ;_;
Odpisz
20 kwietnia 2014, 21:37
@leloniczek: Nie kur.wa....-,- sam sobie bierze
Odpisz
21 kwietnia 2014, 10:55
Jakoś nie widziałem żeby ministrant szedł do Komuni gdy usługuje księdzu
Odpisz
21 kwietnia 2014, 11:04
@leloniczek: Gdy podczas rozdawania komunii świętej ministrant podklada patene bod brodę wiernych by komunia nie upadła na ziemię to na końcu sam przyjmuje
Odpisz
21 kwietnia 2014, 13:53
@leloniczek: a ja widziałam -,- u nas na każdej mszy tak jest
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2014, 08:29
nie zauważyłem bo zawsze siedzę lub stoję na końcu w Kościele.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2014, 20:09
| Ból dupy wszędzie
|
v
Odpisz
21 kwietnia 2014, 12:24
a teraz cwaniaczku wrzuć taki "śmieszny" obrazek o allahu
Odpisz
21 kwietnia 2014, 10:23
Nie wiem jak wy, ale jak zobaczę obrazek o robieniu sobie jaj z chrześcijaństwa, to daję 1/5 nie zważając na to czy obrazek jest śmieszny..
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:04
Czyli, że gdybyś był muzułmaninem i zibaczył antyislamsk obrazek, to znajdowałbyś użytkownika po IP?
Odpisz
21 kwietnia 2014, 10:18
Meh, średnie :/
Odpisz
21 kwietnia 2014, 09:27
Nie rozumiecie sensu obrazka. Sęp czekal na śmierć Chrystusa, aby zjesc jego cialo. No i z tego powodu przylecial do kościoła. Ten obrazek nie obraza religi nawet oddaje jej w pewien sposób czesc, bo przypomina o męce Jezusa i to, ze jest w kościele pod postacią chleba i wina. Obrażając obrazek obrażacie religię.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 01:06
Nawet mnie (jestem chrześcijaninem) śmieszą obrazki o religii, ale ten jest po prostu słaby ಠ~ಠ
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:50
Brak słów... A ty Galex, idź grać w minecrafta -.-
Odpisz
20 kwietnia 2014, 22:52
@PeterioS: Tak bardzo zraniłeś moje uczucia. Tak bardzo.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 21:43
Śmiać mi się chce na myśl o wielce urażonych katolikach, którzy z niewyobrażalną pogardą i złością na autora obrazka kliknęli 1/5. Czy naprawdę nie można traktować rzeczy z dystansem?
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:55
Katole chcę więcej waszych bólów dupy! No dawać tu ***a inkwizycje!
Odpisz