Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar getstickbuggedlol

1 maja, 10:04

Dobra posłuchaj, tłumaczę ci to ostatni raz. W 2006 islamscy terroryści próbowali przemycić na pokład samolotu szereg przedmiotów codziennego użytku wypełnionych chemikaliami. Chemikalia były m.in. w butelkach od popularnych napojów gazowanych. Nakrętki były nienaruszone, zamachowcy wywiercili malutkie dziur na dnie butelek, przez które wstrzyknęli chemikalia. Aby iluzja była doskonała, niedoszli zamachowcy dodali do roztworu specjalne barwniki, imitujące kolory prawdziwych napojów. Na pokładzie samolotu, składniki z butelek miały być ze sobą zmieszane i zdetonowane. Na szczęście zamach nie doszedł do skutku. Służby lotniska nie mogą sprawdzić dokładnie każdej butelki napoju, więc stąd zakaz ich wnoszenia. Dlaczego jednak pozwala nam się wnieść np. butelkę perfum, jeśli nie ma więcej niż 100 ml? Otóż w wyniku badań ustalono, że przy takiej ilości powszechnie dostępnych chemikaliów nie można wyprodukować ładunku wybuchowego, zdolnego zniszczyć samolot, lub nawet zagrozić życiu i zdrowiu pasażerów.

Avatar Maly_KSIAZE

1 maja, 21:17

@getstickbuggedlol: a teraz sobie zobacz bezsens takiego tłumaczenia..
idzie sobie powiedzmy 5 ludzi, każdy z nich ma "kosmetyki" w butelkach po max 100 ml.. nikt nie sprawdza ich zawartości, bo i po co? każdy z tych ludzi ma po 3 małe butelki, czyli 300 ml płynu.. jest ich 5, więc łącznie jest 1,5 litra.. jeden z tych ludzi idzie do sklepu wolnocłowego i kupuje duże butelki alkoholu (które możesz ot tak wnieść na pokład samolotu), po czym wszyscy razem udają się do łazienki.. wszystko jest zlewane do jednej, góra dwóch butelek.. zamachowiec robi koktajle mołotowa i masz KLOPS!!
latam średnio 6-8 razy w roku na trasach międzynarodowych, wiem dokładnie jak odbywa się kontrola bezpieczeństwa.. i cały misterny plan w.. wylądował..

zdrówka życzę!!

Avatar IkarAviator

2 maja, 00:04

@Maly_KSIAZE: może k/d ratio ich zniechęci?

jk

Avatar Chenderella

2 maja, 08:51

@Maly_KSIAZE: tego już nie są w stanie sprawdzić i to raczej nie jest wina autora komentarza, który ma rację, bo to rzeczywisty powód, dla którego nie można wnosić wody na samolot, nawet jeśli butelka ma 100ml

Avatar Maly_KSIAZE

2 maja, 20:07

@Chenderella: to nie jest tak, że nie możesz wnieść wody powyżej 100 ml.. możesz, oczywiście, że możesz, ale musi ona być zakupiona za kontrolą bezpieczeństwa.. jak kupisz tam butelkę wody 1,5 litra to śmiało możesz ją wnieść na pokład..

Avatar Maly_KSIAZE

2 maja, 20:08

@IkarAviator: nie do końca, bo wysadzić się może tylko jeden, reszta może dolecieć do celu innymi samolotami i przygotowywać kolejny atak..

Avatar Jestem_fajny

27 maja, 06:44

Avatar Racibor

3 maja, 13:37

jak komuś uda się przejąć samolot butelką wody, to sobie zasłużył na ten samolot

Avatar kanapka9

2 maja, 12:47

Przynieść lód zamiast wody, nie będzie jako płyn

Avatar PrecenttMantiss

1 maja, 21:17

O MÓJ BOŻE DOSTAŁEM SIĘ NA GŁÓWNĄ

Avatar Wojtaszek09

1 maja, 21:30

@PrecenttMantiss:
gratulacje

Avatar PrecenttMantiss

1 maja, 21:32

@Wojtaszek09: dziękuję

Avatar
Mametchi_Pro_Student

1 maja, 22:47

@PrecenttMantiss: Gratuluję!

Avatar Cebulak400

1 maja, 23:03

@PrecenttMantiss: Twój 1?

Avatar IkarAviator

2 maja, 00:02

@Cebulak400: [Insert "First time?" meme]

Avatar PrecenttMantiss

2 maja, 11:11

Avatar IkarAviator

2 maja, 00:09

/summon Rada Memiarzy
Szanowni państwo biegli. Został wysunięty wniosek, że ten szablon został użyty nieprawidłowo. Otóż zgodnie z tłumaczeniem wnioskodawcy, podmioty na dwóch porównywanych kartkach powinny być faktycznie tym samym, przynajmniej wg opa lub prowadzonej przez niego narracji.
Proponowane memy to np. Are you two friends? lub Peter Parker zakładający okulary. Ewentualnie Fred demaskuojący potwora

Avatar DeMajkel

1 maja, 09:54

Butelka z 101 ml wody

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PrecenttMantiss
Dodane przez: PrecenttMantiss

Zaraz się wszystko wyjaśni

No dobra, zdobyłaś moją uwagę

Sprawdziło się

No uroczy są!

Choć życie to nie potrwa zbyt długo

Pamnie Jamnuszu, nie!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka