Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 15:16
Cleoparta
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:59
Haha, bo wiecie błąd ortograficzny i nie mogli drugi raz wydrukować, bo są biedni i ich nie stać haha, to takie śmieszne! XDDDD
Odpisz
30 czerwca 2011, 12:02
A ja kiedyś gdzieś widziałem kostiumy "kompielowe".
Odpisz
25 lutego 2010, 13:55
dobre 5/5
narusaku rozumiem ostatnie twoje słowo
Odpisz
15 sierpnia 2009, 16:34
ja raz pojechalem do sopotu to akurat tam jadlem nikt z mojej
rodziny tego nie zauwarzyl
Odpisz
9 marca 2009, 16:25
Byłem tam i widziąłem tan budynek to w Sopocie przy molu
Odpisz
6 listopada 2008, 22:44
do kaiTBL i tego nizej moje obrazki są juz 1,5r znaczy jeszcze ich niema
Odpisz
20 lipca 2008, 15:08
no nie no , umieram ze śmiechu... Nic śmiesznego jak dla mnie , ale każdy ma swoje zdanie :/
Odpisz
4 lipca 2008, 22:52
swierze hehe 589032156/589032157
Odpisz
18 czerwca 2008, 15:30
Ale dodali parę nowych tekstów! Od super sabina do góry ;]
Odpisz
18 czerwca 2008, 14:23
heh, a dziś tylko 4 gry dali :( nawet filmików nowych nie było, a zwykle prawie cała str była :(
Odpisz
18 czerwca 2008, 14:13
Wejdźcie sobie na w w w parabole pl. Niby głupia stronka, ale zabawna.
Odpisz
17 czerwca 2008, 13:16
Wiem Michał, napiszę maila do jeja, bo wcale nie ma tekstów a kupa (nie taka jaka myślicie xD) ludzi ma je w moderacji :( i dodałam parę gier, jedna jest od ok. pół roku, a jedna wyszła po 2 dniach, czy oni mają jakąś kolejność?! Wątpię... :( i dajcie te obrazki :/
Odpisz
16 czerwca 2008, 15:06
DODAJCIE WRESZCIE COŚ NOWEGO! Nawet ja mam dwa obrazki już z miesiąc do moderacji. A teksty zgłosiłem jakieś pół roku temu i nic!
Odpisz
16 czerwca 2008, 14:23
Popieram ArCzi i KaiTBL a co do obrazka Żal...
Odpisz