Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 15:16

Cleoparta

Avatar JaJestemZWami

21 kwietnia 2021, 23:59

Haha, bo wiecie błąd ortograficzny i nie mogli drugi raz wydrukować, bo są biedni i ich nie stać haha, to takie śmieszne! XDDDD

Avatar Rerry1

30 czerwca 2011, 12:02

A ja kiedyś gdzieś widziałem kostiumy "kompielowe".

Avatar Wideusz124

25 lutego 2010, 13:55

dobre 5/5
narusaku rozumiem ostatnie twoje słowo

Avatar narusaku

15 sierpnia 2009, 16:34

ja raz pojechalem do sopotu to akurat tam jadlem nikt z mojej
rodziny tego nie zauwarzyl

Avatar Misiokox

9 marca 2009, 16:25

Byłem tam i widziąłem tan budynek to w Sopocie przy molu

Avatar pelos

6 listopada 2008, 22:44

do kaiTBL i tego nizej moje obrazki są juz 1,5r znaczy jeszcze ich niema

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2008, 15:08

no nie no , umieram ze śmiechu... Nic śmiesznego jak dla mnie , ale każdy ma swoje zdanie :/

Avatar quba133

4 lipca 2008, 22:52

swierze hehe 589032156/589032157

Avatar KaiTBL

18 czerwca 2008, 15:30

Ale dodali parę nowych tekstów! Od super sabina do góry ;]

Avatar KaiTBL

18 czerwca 2008, 14:23

heh, a dziś tylko 4 gry dali :( nawet filmików nowych nie było, a zwykle prawie cała str była :(

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2008, 14:13

Wejdźcie sobie na w w w parabole pl. Niby głupia stronka, ale zabawna.

Avatar KaiTBL

17 czerwca 2008, 13:16

Wiem Michał, napiszę maila do jeja, bo wcale nie ma tekstów a kupa (nie taka jaka myślicie xD) ludzi ma je w moderacji :( i dodałam parę gier, jedna jest od ok. pół roku, a jedna wyszła po 2 dniach, czy oni mają jakąś kolejność?! Wątpię... :( i dajcie te obrazki :/

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2008, 15:06

DODAJCIE WRESZCIE COŚ NOWEGO! Nawet ja mam dwa obrazki już z miesiąc do moderacji. A teksty zgłosiłem jakieś pół roku temu i nic!

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2008, 14:23

Popieram ArCzi i KaiTBL a co do obrazka Żal...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fajnie że odpowiedzieli

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka