Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar trojan2001

4 czerwca 2014, 16:47

Oculus Rift.

Avatar richter

19 kwietnia 2014, 13:15

W przyszłości musze mieć taki sprzęt

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2014, 13:33

@richter: już dzisiaj jest do kupna za grubą kaske... ;P

Avatar richter

19 kwietnia 2014, 13:40

No właśnie a w przyszłości może stanieć

Avatar jakubnowak98

19 kwietnia 2014, 18:11

3000zł to nie taka wielka inwestycja za takie coś

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2014, 13:01

@jakubnowak98: Zależy dla kogo :/

Avatar jakubnowak98

21 kwietnia 2014, 18:57

3000 zł to duża kasa, ale za TAKIE COŚ! to tyle co nic. ;p

Avatar loloja

19 kwietnia 2014, 20:25

co to za gra ?

Avatar Antoninus_Pius

19 kwietnia 2014, 20:34

@loloja: Skyrim

Avatar loloja

19 kwietnia 2014, 20:45

@Antoninus_Pius: dzięki

Avatar Stasiek121

19 kwietnia 2014, 14:28

Nie mogę się doczekać aż ktoś nagra gameplay z "Deadspace" na tym urządzeniu

Avatar bylejakbylegdzie

19 kwietnia 2014, 18:47

@Stasiek121: nie pójdzie bo gra jest z perspektywy 3 osoby a nawet jakby zrobiono z tego 1 osobę to i tak problem stanowiły by te części gdzie ta macka łapie postać i wlecze ją po ziemi (nie widać celu, trudno trafić w punkt)

Avatar SZATARA

19 kwietnia 2014, 16:38

bym chciała mieć takie cudo w swojim pokoju

Avatar ugrant

19 kwietnia 2014, 14:18

ja to chcę

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2014, 13:29

Skyrim <3

Avatar przemek12578

19 kwietnia 2014, 12:35

Grałbym

Avatar AresXX22

17 kwietnia 2014, 19:19

FUS RO DAH!!!

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2014, 17:26

Od tego całęgo VR to później będą nudności, wymioty itp. itd. Ja jestem przeciwny VR.

Avatar bylejakbylegdzie

17 kwietnia 2014, 20:08

to zależy wymioty i nudności są wtedy kiedy oczy i ucho wewnętrzne nie dają tej samej informacji o pozycji ciała w większości gier nie będzie problemu co najwyżej w takich grach jak symulatory latania nawet teraz piloci myśliwców często podczas szkolenia mają problemy przy symulacji w sztucznym kadłubie bo obraz się obraca a ucho odbiera że ciało się nie rusza

Avatar SilverRanger

19 kwietnia 2014, 17:03

@bylejakbylegdzie: no właśnie jak tak patrzę, to ogólna pozycja ciała się nie zmienia, prawie nie ma ruchów głową... na pewno nie powoduje to wymiotów?

PS: Shut up and take my money! or take an arrow to the knee

Avatar jakubnowak98

Edytowano - 19 kwietnia 2014, 18:12

Bo to nie jest dla no-lifeów, którzy grają 10 godzin dziennie. Grając 2 razy po 1,5 godziny zdrowemu człowiekowi nic się nie stanie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Tacy sami, a ściana między nami

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka