Takie granie to ja rozumiem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2014, 16:47
Oculus Rift.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 13:15
W przyszłości musze mieć taki sprzęt
Odpisz
19 kwietnia 2014, 13:33
@richter: już dzisiaj jest do kupna za grubą kaske... ;P
Odpisz
19 kwietnia 2014, 13:40
No właśnie a w przyszłości może stanieć
Odpisz
19 kwietnia 2014, 18:11
3000zł to nie taka wielka inwestycja za takie coś
Odpisz
21 kwietnia 2014, 13:01
@jakubnowak98: Zależy dla kogo :/
Odpisz
21 kwietnia 2014, 18:57
3000 zł to duża kasa, ale za TAKIE COŚ! to tyle co nic. ;p
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:25
co to za gra ?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:34
@loloja: Skyrim
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:45
@Antoninus_Pius: dzięki
Odpisz
19 kwietnia 2014, 14:28
Nie mogę się doczekać aż ktoś nagra gameplay z "Deadspace" na tym urządzeniu
Odpisz
19 kwietnia 2014, 18:47
@Stasiek121: nie pójdzie bo gra jest z perspektywy 3 osoby a nawet jakby zrobiono z tego 1 osobę to i tak problem stanowiły by te części gdzie ta macka łapie postać i wlecze ją po ziemi (nie widać celu, trudno trafić w punkt)
Odpisz
19 kwietnia 2014, 16:38
bym chciała mieć takie cudo w swojim pokoju
Odpisz
19 kwietnia 2014, 14:18
ja to chcę
Odpisz
19 kwietnia 2014, 13:29
Skyrim <3
Odpisz
19 kwietnia 2014, 12:35
Grałbym
Odpisz
17 kwietnia 2014, 19:19
FUS RO DAH!!!
Odpisz
17 kwietnia 2014, 17:26
Od tego całęgo VR to później będą nudności, wymioty itp. itd. Ja jestem przeciwny VR.
Odpisz
17 kwietnia 2014, 20:08
to zależy wymioty i nudności są wtedy kiedy oczy i ucho wewnętrzne nie dają tej samej informacji o pozycji ciała w większości gier nie będzie problemu co najwyżej w takich grach jak symulatory latania nawet teraz piloci myśliwców często podczas szkolenia mają problemy przy symulacji w sztucznym kadłubie bo obraz się obraca a ucho odbiera że ciało się nie rusza
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:03
@bylejakbylegdzie: no właśnie jak tak patrzę, to ogólna pozycja ciała się nie zmienia, prawie nie ma ruchów głową... na pewno nie powoduje to wymiotów?
PS: Shut up and take my money! or take an arrow to the knee
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2014, 18:12
Bo to nie jest dla no-lifeów, którzy grają 10 godzin dziennie. Grając 2 razy po 1,5 godziny zdrowemu człowiekowi nic się nie stanie.
Odpisz