On lubi niegrzeczne dziewczynki...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2014, 12:26
Chłopaki będą walić do niej drzwiami i us...oknami :P
Odpisz
3 listopada 2018, 22:31
@Ziomexik: Raczej rękami.
Odpisz
7 lipca 2015, 17:05
Odpisz
18 kwietnia 2014, 10:38
Haha :D ale ona go nie lubi bo jest rudy xd
Odpisz
18 kwietnia 2014, 12:10
@qbadrewnik: no i co z tego że jest rudy? a ty jesteś brunetem HAHAHA brunet !
Odpisz
18 kwietnia 2014, 12:22
@jacek1s: Tak się tym przejąłeś bo pewnie jesteś rudy, i ukrywasz się pod postacią kanapki.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 12:47
@jacek1s: Ja mam czarne włosy ośle....
O kurde :D Mam na awatarze konia i wszyscy mówią że to osioł xd
Odpisz
18 kwietnia 2014, 12:47
@kacper414: A ty jesteś.....Fajny xd
Odpisz
18 kwietnia 2014, 13:35
@kacper414: nie? nie jestem rudy :P po prostu lubię rude dziewczyny i mnie w***ia jak ktoś sie śmieje z rudych :p
Odpisz
18 kwietnia 2014, 13:37
@qbadrewnik: Brunet to mężczyna o włosach czarnych lub ciemnobrunatnych
Odpisz
18 kwietnia 2014, 13:39
@jacek1s: Ja jestem - Mr. Szczur. Mam czasami włosy koloru myszowatego jak na słońce wyjde :D
Odpisz
18 kwietnia 2014, 14:52
@qbadrewnik: to ty jeszcze masz włosy ?
Odpisz
18 kwietnia 2014, 17:45
@qbadrewnik: Zabrałam już Twoją duszę?
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2014, 22:12
@jacek1s: Aaa teraz to już inna bajka.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 12:00
Oficjalnie uruchomiłeś awarie mojego mózgu ;>
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2014, 15:41
@qbadrewnik: Jesteś moją kolejną ofiarą! ;>
PS. Jestem dziewczyną.
Odpisz
19 kwietnia 2014, 17:35
Bo zawołam tatę *-* jak walnie w monitor to ci komentarz w tą pocieszną mordeczkę wyleci xd
Odpisz
20 kwietnia 2014, 12:04
@qbadrewnik: Proszę! Litości! Tylko nie to!
Odpisz
20 kwietnia 2014, 13:09
Zaraz zamienie cię w klacz i zwalę klacz :D (kopnę cię przy urwisku)
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:47
@qbadrewnik: Zanim zdążysz to zrobić, ja już pożrę Twoją duszę.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:23
Znaleziono szczęśliwego konia przy urwisku a na dole urwiska jakiegoś rudzielca
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:27
@qbadrewnik: Na szczęście ja nadal jestem króliczkiem i mam się wspaniale.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 18:23
O jaki słodki kruliczek
**w TV** Nowy pasztet ! Z królika ! Dostępny tylko w drogeliach roosman xd
Odpisz
21 kwietnia 2014, 14:20
@qbadrewnik: Jak to dobrze, że nie ze mnie.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:16
z ciebie rudzielcu XD
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:12
@qbadrewnik: Jakoś nie czuję się pasztetem...
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:15
Em...nie czujesz się pasztetem bo jesteś tak tłusty że....nie odczuwasz zmian xd
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:21
@qbadrewnik: Dzięki za uświadomienie. Odmieniłeś moje życie! znowu...
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:31
łeeeee :/ Złamałaś moje argumenty !
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:58
@qbadrewnik: I zabrałam duszę.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 09:14
Duszę mam :D
Odpisz
22 kwietnia 2014, 12:36
@qbadrewnik: Jeszcze...
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2014, 14:42
MAMO ! ONA MNIE STRASZY !
EDIT: Bóg dał duszę nieśmiertelną.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:25
@qbadrewnik: Nie znaczy to jednak, że nie mogę Ci jej zabrać.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 17:04
Znaczy.Moja dusza jest silniejsza od każdego ciała.Ale nie silniejsza od innej duszy ale i nie słabsza.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 18:24
@qbadrewnik: Blablablablabla, a ja i tak Ci ją zjem.
Odpisz
17 grudnia 2018, 15:00
@qbadrewnik: dziwnie się ogląda takie stare dyskusję
Odpisz
18 grudnia 2018, 19:53
A jeszcze dziwniej jak ktoś z tej dyskusji odpisuje po 4 latach
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2018, 21:25
@kacper414: najgorzej kiedy sobie uświadamiasz czasem "o ku*wa, ale byłem zje**ny"
Odpisz
19 grudnia 2018, 10:12
To musiałbym przejść do komentarzy z 2011 roku, tam to naprawdę byłem zje**ny!
Odpisz
17 kwietnia 2014, 17:28
W dodatku rudy
Odpisz
17 kwietnia 2014, 16:44
If you know what i mean
Odpisz