O nie, to Lany Poniedziałek!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Żartownisie
Papierowa szkoła posting
Mało znany szczegół
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2014, 16:44
Robi taką minę jakby to nie była kropla wody xd
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2015, 16:55
@Roger909: Więc, co jeśli nie kropla wody? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 lutego 2016, 17:22
@Roger909: fin ma wodofobie
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2016, 06:32
@kubek2007: Z tego co mi wiadomo tylko oceany. Nie pozbył się tego lęku przypadkiem?
Odpisz
25 sierpnia 2016, 10:34
@Archeologwinternetach: nie wiem długo nie oglądałem
Odpisz
25 sierpnia 2016, 12:07
@kubek2007: Ja też.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 11:42
@Archeologwinternetach: ok
Odpisz
26 sierpnia 2016, 14:08
@kubek2007: [K]
Odpisz
6 maja 2018, 10:17
@Archeologwinternetach: Pozbył się
Odpisz
6 maja 2018, 13:57
@d0wek: W sumie to nigdy "Jednego Kawałka" nie oglądałem.
Odpisz
6 maja 2018, 16:00
@Archeologwinternetach: Żałuj
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:38
Finn już się nie boi oceanu :P
Odpisz
22 kwietnia 2014, 12:04
Taaa.... Wiem coś o tym :D
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:34
Gdy nauczyciel podczas rozmowy z tobą zaczyna pluć :I
Odpisz
21 kwietnia 2014, 11:03
jeden z najlepszych odcinków :)
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2014, 12:00
@michi100110: obejrzyj 4 i 5 sezon i dopiero wtedy powiedz który jest najlepszy :P
Odpisz
21 kwietnia 2014, 08:42
ja się niedawno obudziłem tak naprawdę to mój brat mnie obudził tylko że wodą
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2014, 09:51
@emilian02: mnie też tylko tata
Odpisz
18 kwietnia 2014, 10:37
Ta mina była z odcinka kiedy ten pies próbował zgonić z niego lęk przed wodą.Przyszła fala i ta kropla na niego poleciała.Jtay jest wnetwiający -_-
Odpisz
21 kwietnia 2014, 07:28
@qbadrewnik: Who the hell is Jtay?
Odpisz
21 kwietnia 2014, 08:21
@qbadrewnik: Ty jesteś bardziej "wnetwiający"
Odpisz
21 kwietnia 2014, 09:26
@qbadrewnik: A co stoi na przeszkodzie, żeby gify nie były wrzucane w innym kontekście? Poza tym, raczej wnerwiający.
Odpisz
21 kwietnia 2014, 09:44
@JTay_: Ale on jest wnetwiający !!!!!!
Odpisz
21 kwietnia 2014, 13:53
@qbadrewnik: niby czemu jest wnerwiający?
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:18
@saper123: wnetwiający *
Tak napisałem bo to nudny gif a on mnie wkurza bo ciągle wrzuca bajkowe giry :/
Odpisz
17 kwietnia 2014, 23:23
Ta mina nigdy mi się nie znudzi!
Odpisz