Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Vikusxxx

11 maja, 13:41

Czy to jest mem o mnie?
( Już dawno temu wymyśliłem poatać i świat fantastyczny ale dalej nie potrafie o tym napisać książki na wattpadzie )

Avatar Racc00nGold

10 maja, 01:58

Hmm...
Ciężko się nie zgodzić.

Avatar CupOfWater

5 maja, 16:19

Noż kurde jakie prawdziwe
Wyobraźcie sobie mieć wymyślone wszystkie twisty, postacie, fabułę i zakończenie...a potem jak przychodzi wam to napisać to jednak to nie jest takie super jak było w waszej głowie i wygląda jak pierwsza praca 7 latka na zadanie z polaka

Avatar DeMajkel

Edytowano - 5 maja, 16:28

@CupOfWater: miałem kilka prób napisania kripipasty, każda odrzucana w mniej niż połowie z tego właśnie powodu, poza jedną co miała kilkanaście zdań

Avatar ddawdad

5 maja, 16:41

@CupOfWater: Rel.

Avatar PolishDestroyer

5 maja, 19:38

@CupOfWater: Dokładnie mam tak samo.

Avatar IkarAviator

Edytowano - 9 maja, 16:18

@CupOfWater: Ja mam taki problem, że odnajduję bliźniaczo podobne motywy w już istniejących dziełach kultury, o których wcześniej nie wiedziałem. Co wymyślam, to już było. Leci nam tu strasznie w założenia dekonstruktywistyczne sztuki współczesnej. Operujemy jedynie już przygotowanymi formami

Avatar Figarus

Edytowano - 5 maja, 21:09

Oj rel... Już prawie rok, a napisałem 7 stron. Ale za to ciągle robię korekty i dopieszczam swój plan wydarzeń i lore.

Avatar IkarAviator

9 maja, 16:11

@Figarus: I warto. Masz dobre pióro i szczegółową narrację. Precyzuj tam swoje dzieło, a jak potrzebujesz rady czy pomocy to pisz.

Avatar IkarAviator

9 maja, 16:08

Oj cicho, jak na razie zeszyt pęka w szwach i chętnie to przeredaguję jak skończę licencjat. Na ten moment mem odnosi się u mnie do licencjatu właśnie.

Oczywiście nie będę teraz pisał z pamięci fragmentów, ale dostałem pozytywną recenzję od Figarusa, więc wiadomo, że to już jest konkretny autorytet

Avatar Shpaygersharen

5 maja, 19:37

Nie obrazicie się jeśli wkleję tu lore mojego świata?

Dawno temu w galaktyce Alves żyła niezwykle inteligentna cywilizacja istot podobnych do ludzi. Uprawiali ziemię, hodowali zwierzęta, łowili ryby, budowali miasta i tworzyli wszelką sztukę, od teatru po muzykę.
Można powiedzieć że żyłi w raju. Nigdy nie brakowało jedzenia, woda była czystsza niż gdziekolwiek indziej a ich wysoka inteligencja skutkowała zgodnością oraz brakiem konfliktów i wojen. Takie warunki były możliwe dzięki Energii Światła którą pozyskiwali ze Źródła. Źródło była to konstrukcja którą stawiali na środku każdego miasta. Wydzielało ono niezrozumiałą materię o niesamowitych właściwościach. Energia Światła mogła służyć jako paliwo do maszyn, nawóz do roślin a wypicie jej było naprawdę zdrowe oraz dawało energię na nawet kilka dni.
Był jednak ze Źródłem jeden problem. Zebranie tygodniowej dawki Energii Światla na mieszkańca zajmowało sporo czasu. Pewnego dnia antyczni odkryli Energię Antyświatła. Również wytwarzało ją Źródło. W przeciwieństwie do Energii Światła Energia Antyświatła wytwarzała się szybko i w dużych ilościach gdy działała tak samo jak Energia Światła.
Początkowo Energia Antyświatła wydawała się bardziej opłacalna. To co działo się potem całkowicie zmieniło całą Antyczną Cywilizację. Pewnego dnia Energia Antyświatła zaczęła uwalniać się ze Źródła w tak wielkich ilościach że Antyczni nie nadążali ze zbieraniem jej. A Energii było coraz więcej. W każdym miejscu gdzie się rozlała robiło się ciemno. Wyglądało to tak dziwnie i niepokojąco że ciężko to opisać. Każdy kto spróbował podejść do Źródła by je zniszczyć natychmiast tego pożałował. Osoba która chociaż najmniejszym palcem dotknęła Niestabilnej Energii Antyświatła (takien której nikt nie kontroluje, która rozlewa się tam gdzie tylko zapragnie) w momet traciła zmysły, wspomnienia i panowanie nad sobą. Nieliczni którzy po takiej sytuacji potrafili wydać z siebie inny dźwięk niż tylko okrzyk przerażenia twierdzili że zaczęli widywać Cieniste Istoty których nie potrafili zidentyfikować.
Z obawy o cywilizację Król kazał ewakuować mieszkańców i wynieść się na sąsiednie planety. Od tamtej pory Energia Antyświatła została zakazana w całej galaktyce a Antyczni wrócili do korzystania z Energii Światła.

Avatar Nalesnikboi

5 maja, 20:54

@Shpaygersharen: wsumie interesujące, ale czy to już skończona opowieść? Bo na to by wyglądało

Avatar Shpaygersharen

5 maja, 22:15

@Nalesnikboi: wstęp

Avatar HansFrank

9 maja, 12:27

@Shpaygersharen: Moja jest taka:
Gdzieś w niedalekiej przyszłości gdy ludzie kolonizują oddalone o całe miliony miliardów lag świetlnych miejsca jedna z grup napotyka planetę Harks. Postanowiono więc wysłać tam część grupy. Po 2 dniach ekspedycja się nienodzywa więc wysyłają na planetę 4 komandosów. Po wylądowaniu odkrywają rozbity wrak statku koło którego jest martwa załoga. W pewnym momencie słychać odgłosy z kontenera. Komandosi spoglądają przez dziurę i widzą coś przerażającego. Istota z któren wszystkich otworów ciała wylatuje maź się tam rozkłada. Nagle otwierają się drzwi z schowka i wychodzi z tamtąd jedyny ocalały:kapral który schował się tam. Opowiada IM o tym iż maź uwolniła się i zaraziła załogę a na planecie była kiedyś cywilizacja. Ogólnie opowieść skupią się na odkrywaniu świata,badaniu mazi oraz próbienuvieczki z planety.

Avatar Anantashesha

9 maja, 09:47

Spoko, Tolkien miał tak samo.

Avatar Martaczowa

6 maja, 23:09

ale rel mocno

Avatar doktorplaga2255

Edytowano - 5 maja, 23:03

Ja pisałem opowiadanie na Polskim o dalszych losach głównego bohatera syzyfowych prac i pisałem o tym że został alkoholikiem i zmarł dostałem chyba z tego 4

Avatar Mr_Butter

6 maja, 07:52

@doktorplaga2255: Ja kiedyś napisałem na Polskim opowiadanie o dwóch braciach, którzy wyruszyli w góry z dziadkiem i tam przechodzili różnorakie przeszkody itp itd. Dostałem za to 4 (tak mi się przynajmniej wydaje). Na późniejszym sprawdzianie napisałem podobne opowiadanie ale wykorzystałem postacie i elementy świata z LOTR. Zamiast dwóch braci był Frodo i Sam, a zamiast dziadka Gandalf. Na swojej podróży napotkali tylko jedną przeszkodę - ogromnego Trolla, którego pokonali i dzięki temu dotarli na szczyt góry (tak wiem, dziwne i nietrzymające się kupy, ale wtedy miałem z 10/9 lat). Zdziwiłem się mocno reakcji nauczycielki, bo spodziewałem się uwagi na temat tego, że napisałem to samo to wcześniej, ale tak się nie stało dostałem 6 i pani czytała to opowiadanie na głos, by inni brali z tego przykład. Jeden z moich największych lagów mózgu w dzieciństwie.

Avatar Godylos5

5 maja, 22:02

Najbardziej denerwujące w tych opowiadaniach w szkole są te zasady i kryteria, których sztywno należy się trzymać. Kurde ja serio chętnie napisałbym sobie jakieś opowiadanie żeby Pani polonistka oceniła czy dobrze to napisałem, ale nie mogę napisać o tym o czym naprawdę chcę, tylko musi być temat najczęściej z lektury

Avatar Shpaygersharen

5 maja, 22:57

@Godylos5: "Wyobraź sobie że przenosisz się do świata przedstawionego w Panu Tadeuszu. Napisz opowiadanie w którym opiszesz jak pozytywnie wpłynęło na ciebie to doświadczenie. Twoja praca powinna mieć minimum 420 słów.

Avatar Gabsoniasta

5 maja, 19:56

O matko tak. Fabuła, postacie, świat, wydarzenia i wszystkie plot twisty ogarnięte, ale za cholerę nie potrafię tego napisać

Avatar aslan2004

5 maja, 20:18

@Gabsoniasta: Mam dokładnie tak samo. Albo jest pomysł na scenę, zdania same się układają siadam do pisania i cała wena pryska.

Avatar Gabsoniasta

5 maja, 20:59

@aslan2004: O tak. A jeśli jakimś cudem jednak uda się napisać scenę, to potem i tak nie da się tego czytać

Avatar aslan2004

5 maja, 21:59

@Gabsoniasta: Wracasz do swojej pracy po roku i wszystko do wywalenia i przepisania od nowa.

Avatar Chenderella

5 maja, 21:12

Technika płatka śniegu bywa pomocna. Pisanie planu pracy bywa pomocne. Ale jako osoba, która jakieś tam doświadczenie w pisaniu ma, polecam jedno – nie zmuszaj się, dopóki ci za to nie płacą. Można się zniechęcić do fajnego hobby i skończyć obmyślając setki światów i plotów, wypełnionych poczuciem winy i świadomością, że nigdy nic w nich nie napiszesz.

A. Polecam też pisać one short, bez głębokiego wprowadzenia do świata. Można dobrze rozwinąć swój warsztat i odzyskać chęci

Avatar Envrei

5 maja, 21:05

Mam to samo, polecam stwożenie planu wydażeń

Avatar Szymo313

5 maja, 19:45

Czy to ja piszący scenariusze do D&D?

Avatar PolishDestroyer

5 maja, 19:37

Tak prawdziwe, że aż mnie zabolało.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Szpieg_z_Wenus
Dodane przez: Szpieg_z_Wenus

Pan listonosz

Oof

Niech ktoś da znać czy działa

Tak było

Tata Ludwiczka dziś by nie przeszedł

Zaraz się wszystko wyjaśni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka