Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Frustrujące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2022, 22:59
Mi się przejadło
Odpisz
29 czerwca 2022, 11:44
Rel ino ja mam tak z intrem Formuły 1
Odpisz
7 maja 2022, 21:40
Pingwiny z Madagaskaru, Gravity Falls, Amphibia, przy tej trójce kreskówek nigdy nie pomijam intra.
Odpisz
8 maja 2022, 21:07
ja przy The Owl house
Odpisz
7 maja 2022, 22:17
Bez Knapika to nie brzmi tak dobrze
Odpisz
7 maja 2022, 21:34
Kto obejrzał do końca?
Odpisz
7 maja 2022, 15:41
Ale dziwny głos ma po angielsku skipper
Odpisz
7 maja 2022, 15:47
@Szpieg_z_Wenus: O wiele gorszy niż polski imo
Odpisz
7 maja 2022, 16:05
@czekolado_man: zgadzam sie
Odpisz
5 maja 2022, 22:10
dziwnie się czuję słysząc to bez lektora mówiącego kowalski rico szeregowy skipper
Odpisz
5 maja 2022, 22:15
taka jakby pustka i nicość bez tego zostaje
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2022, 22:37
@Mc_Halen: I bez tego „suszymy ząbki panowie”
Odpisz
7 maja 2022, 16:02
mój mózg automatycznie to powiedział
Odpisz
7 maja 2022, 15:18
Suszymy ząbki panowie
Odpisz
6 maja 2022, 07:56
pamiętam muzykę mimo że nie słyszałem jej z 5 lat conajmniej
Odpisz
6 maja 2022, 07:17
tak, nie pomijam czołówki. skąd wiedziałeś?
Odpisz