Ja w przeciwieństwie do reszty dziewczynek z mojej klasy nie słucham muzyki wymienionej powyżej. Elvis Presley, Michael Jackson albo Iron Maiden... To jest muzyka.
PS.Chodzę do szóstej klasy.
Taka jest niestety prawda... Ale żadna fanka Biebera, 1D czy Kwiatkowskiego w to nie uwierzy, bo bycie fanem któregoś z wyżej wymienionych równa się, według mnie, chorobie psychicznej. Przykład: ,,Kocham Justin i wiem, że zostanę jego żoną. Co z tego, że on jest gwiazdą a ja tylko jedną z wielu milionów dziewczyn. Mam koleżankę która też zostanie jego żoną. Nienawidzę ludzi którzy krytykują Justina, chociaż to legendy muzyczne i najsławniejsi krytycy muzyczni. Co z tego, że mój idol chodzi do burdelu i zamawia sobie striptizerki do studia? Przecież on nas kocha. Co z tego, że ćpa i urządza sobie wyścigi na ulicy, narażając innych na niebezpieczeństwo? To jest fajne, to swag. A poza tym to dlaczego mnie krytykujesz? Każdy może mieć swoje zdanie i słychać czego chce. Ale ty lepiej nie krytykuj mojego Justinka, bo zrobie ci krzywdę."
Smutne, bardzo smutne...
Ale bimberki, i kuponators (czy jak to sie tam zwie) powie że "tO sOm KłAm$tFfA mój BiMbErEk I kWiAt UmIoM śPiEwAĆ, wY nIe UmIeCiE DoCeNiĆ mUzYkI, wY iM pO PrOsTu zAzDrOŚcIcIe."
PS.
Nie żebym kogoś obrażała i krytykowała ale każdy ma własny gust
U mnie w klasie (1gimn.) dziewczyna przy całej klasie ns histori spytała się wszystkich dlaczego nie lubicie kwiatkowskiego bo nosi rurki?,ładnie wygląda? bo lubi w dupe? :D potem powiedziała raz w dupe to nie pedał ale pani jest spoko i nic nie zrobiła tylko sie smiała i powiedziała że też go nie lubi
Widzę, że czas wielkich krucjat internetowych w celu zbawienia wszechświata od tego rodzaju muzyki trwa nadal. Jestem taki wdzięczny przepotężnym obrońcą internetów za wybawienie mnie z czeluści komercji oraz kiczu. Tkwiłem w mroku tej tandetnej pop kultury dopóki nie zbawiliście mnie światłością...
A tak na serio - Jeszcze, się wam ku*wa nie znudziło? Ile jeszcze będę zmuszony oglądać ten ból dupy na temat nowoczesnej muzyki zamiast normalnych (śmiesznych) obrazków? Zaczynacie być bardziej wku*wiający niż świadkowie Jehowy, pseudo ateiści i gimbo obrońcy wiary razem wzięci.
Link do filmiku wspomnianym na obrazku, jakby komuś nie chciało się przepisywać ( skopiuj i wklej ) - watch?v=yVEC8tADWPI
Ostatnia rzecz, która dodam to to, że każdy artysta kradnie coś od innych. Nazywa się to inspiracją. Przykładowo George Harrison ( członek The Beatles ) TEŻ dokonał plagiatu. Mianowicie chodzi o utwór "My Sweet Lord" - jak nie wierzycie to wygooglujcie sobie.
@Cactuar: No cóż, każdy artysta kradnie, na przykład polski hip-hop POLEGA na samplowaniu utworów (pewien mało znany Łódzki raper samplował nawet muzykę z pornosów ;___;)
Nie zgadzam się tylko z tym, że to, iż chłopak wygląda mało męsko z twarzy czy z sylwetki to nie znaczy, że jest od razu pedałem czy ci*ą. Takich oskarżeń nie cierpię.
Wypociny osoby, która jest niewiele starsza od fanek ŁanErekszyn, czy jak tam to nazywacie. Zgadzam się z przekazem, ale autor powinien jeszcze poćwiczyć pisanie dłuższych tekstów, a poza tym było coś podobnego niedawno na demotywatorach.
Jednak te parszywe stworzenia zwane hejterami maja w sobie odrobinę talentu :D Jestem Kwiatonators i mam te hejty tam gdzie ma je Kwiat czyli głęboko w DUPIE :P
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2017, 15:48
Zgadł... on wiedział...
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:41
za dużo.nie czytam
Odpisz
30 grudnia 2015, 15:09
@TheWall02: Też tak pomyślałam. 😊
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:18
tl;dr
Odpisz
7 lutego 2015, 17:39
Dodatkowo oni nie muszą cudownie śpiewać.Obróbka robi swoje,na koncertach jest specjalna akustyka.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2015, 17:35
Ja w przeciwieństwie do reszty dziewczynek z mojej klasy nie słucham muzyki wymienionej powyżej. Elvis Presley, Michael Jackson albo Iron Maiden... To jest muzyka.
PS.Chodzę do szóstej klasy.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 11:34
Taka jest niestety prawda... Ale żadna fanka Biebera, 1D czy Kwiatkowskiego w to nie uwierzy, bo bycie fanem któregoś z wyżej wymienionych równa się, według mnie, chorobie psychicznej. Przykład: ,,Kocham Justin i wiem, że zostanę jego żoną. Co z tego, że on jest gwiazdą a ja tylko jedną z wielu milionów dziewczyn. Mam koleżankę która też zostanie jego żoną. Nienawidzę ludzi którzy krytykują Justina, chociaż to legendy muzyczne i najsławniejsi krytycy muzyczni. Co z tego, że mój idol chodzi do burdelu i zamawia sobie striptizerki do studia? Przecież on nas kocha. Co z tego, że ćpa i urządza sobie wyścigi na ulicy, narażając innych na niebezpieczeństwo? To jest fajne, to swag. A poza tym to dlaczego mnie krytykujesz? Każdy może mieć swoje zdanie i słychać czego chce. Ale ty lepiej nie krytykuj mojego Justinka, bo zrobie ci krzywdę."
Smutne, bardzo smutne...
Odpisz
21 września 2014, 11:39
@maciek2552: Popieram.Polać gościowi!
Odpisz
23 grudnia 2014, 17:52
@Diament2222: Słyszałeś o takiej magicznej funkcji tego serwisu, czyli dawaniu strzałek ?
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:24
Po pierwsze,jestem dziewczyną. Po drugie-dałam mu strzałkę,ale jeszcze dopisałam komentarz,bo gość naprawdę mądrze gada.
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:52
@Diament2222: Po - sorki, mój błąd :). Po drugie- po chu*a dałaś komentarz
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:45
jednak przeczytałem i to całkowita prawda
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:39
za długie nie czytam
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2014, 20:23
Ale bimberki, i kuponators (czy jak to sie tam zwie) powie że "tO sOm KłAm$tFfA mój BiMbErEk I kWiAt UmIoM śPiEwAĆ, wY nIe UmIeCiE DoCeNiĆ mUzYkI, wY iM pO PrOsTu zAzDrOŚcIcIe."
PS.
Nie żebym kogoś obrażała i krytykowała ale każdy ma własny gust
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:27
@olka12544: znajoma z klasy lubi kwiatkowskiego. I mówi ze ja mu zazdroszcze : wyglądu i talentu. według mnie on go nie ma:D
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:35
Moja koleżanka lubi Biebera a ja wole Linkin Park
AC/DC itp. ciągle mi wmawia że ja nie mam gustu i że jestem "zacofana"
Odpisz
21 kwietnia 2014, 20:36
@olka12544: to samo tyle, że ona "lubi"metal:/
Odpisz
21 kwietnia 2014, 21:08
U mnie w klasie (1gimn.) dziewczyna przy całej klasie ns histori spytała się wszystkich dlaczego nie lubicie kwiatkowskiego bo nosi rurki?,ładnie wygląda? bo lubi w dupe? :D potem powiedziała raz w dupe to nie pedał ale pani jest spoko i nic nie zrobiła tylko sie smiała i powiedziała że też go nie lubi
Odpisz
21 kwietnia 2014, 21:11
@Jarektrol: fajna pani. wy macie szczęście
Odpisz
22 kwietnia 2014, 11:42
@olka12544: Jesteś perfekcyjna ! :D
Odpisz
23 kwietnia 2014, 15:20
ale tylko ta pani u nas w szkole jest spoko więc wiesz ;p
Odpisz
23 kwietnia 2014, 18:15
@Jarektrol: hehe reszta to demony zła?
Odpisz
23 kwietnia 2014, 18:29
A żebyś wiedział xd
Odpisz
21 kwietnia 2014, 23:10
Widzę, że czas wielkich krucjat internetowych w celu zbawienia wszechświata od tego rodzaju muzyki trwa nadal. Jestem taki wdzięczny przepotężnym obrońcą internetów za wybawienie mnie z czeluści komercji oraz kiczu. Tkwiłem w mroku tej tandetnej pop kultury dopóki nie zbawiliście mnie światłością...
A tak na serio - Jeszcze, się wam ku*wa nie znudziło? Ile jeszcze będę zmuszony oglądać ten ból dupy na temat nowoczesnej muzyki zamiast normalnych (śmiesznych) obrazków? Zaczynacie być bardziej wku*wiający niż świadkowie Jehowy, pseudo ateiści i gimbo obrońcy wiary razem wzięci.
Link do filmiku wspomnianym na obrazku, jakby komuś nie chciało się przepisywać ( skopiuj i wklej ) - watch?v=yVEC8tADWPI
Ostatnia rzecz, która dodam to to, że każdy artysta kradnie coś od innych. Nazywa się to inspiracją. Przykładowo George Harrison ( członek The Beatles ) TEŻ dokonał plagiatu. Mianowicie chodzi o utwór "My Sweet Lord" - jak nie wierzycie to wygooglujcie sobie.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 12:47
@Cactuar: Nie George Harrison, tylko cały zespół, a poza tym było wiele oskarżeń o plagiaty. To jedyny jaki udało się udowodnić.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 13:04
@Cactuar: No cóż, każdy artysta kradnie, na przykład polski hip-hop POLEGA na samplowaniu utworów (pewien mało znany Łódzki raper samplował nawet muzykę z pornosów ;___;)
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2014, 06:21
@ja_neron: W sumie cały, ale to na niego karę nałożyli. ( coś koło 600.000$ )
Niemniej jednak słuszna uwaga.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 20:24
Nie zgadzam się tylko z tym, że to, iż chłopak wygląda mało męsko z twarzy czy z sylwetki to nie znaczy, że jest od razu pedałem czy ci*ą. Takich oskarżeń nie cierpię.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 12:43
Wypociny osoby, która jest niewiele starsza od fanek ŁanErekszyn, czy jak tam to nazywacie. Zgadzam się z przekazem, ale autor powinien jeszcze poćwiczyć pisanie dłuższych tekstów, a poza tym było coś podobnego niedawno na demotywatorach.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 11:39
No chłopie świetnie to ująłeś w każdym słowie się z tobą zgadzam, perfekcja !
Odpisz
22 kwietnia 2014, 11:02
Jednak te parszywe stworzenia zwane hejterami maja w sobie odrobinę talentu :D Jestem Kwiatonators i mam te hejty tam gdzie ma je Kwiat czyli głęboko w DUPIE :P
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:27
@kwiatkowska18: A wiesz że jego fanpage na FB to oficjalna strona Gay Time Magazines?
Odpisz
30 września 2014, 15:26
@robogirl: Serio?
Odpisz
22 kwietnia 2014, 09:41
Aż się wzruszyłem :' ). Brawo chłopie BRAWO 10/5!!!!!
Odpisz