Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Domkri

6 maja 2022, 18:57

dlsczego trawa czy inne chwasty nie zajmują sie w ogniu?

Avatar BencV

6 maja 2022, 19:30

@Domkri: bo nie są na tyle suche

Avatar DiabVCH

6 maja 2022, 21:36

@Domkri: bo są dobre a tu tylko zlo się pali

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

6 maja 2022, 22:10

@Domkri: Bo to dobry ogień

Avatar korsti

7 maja 2022, 15:48

@Domkri: wydaje mi się że to co się pali to są pajęczyny

Pajęczyny bardzo szybko się spalają i przez to trawa i inne rośliny nie mają szansy się zapalić , bo potrzebują na to więcej czasu

Avatar DiabVCH

7 maja 2022, 16:10

@korsti: nie, to zło się pali

Avatar Errror_Sans

7 maja 2022, 18:48

@korsti: jakim cudem takie ilości pajęczyny rozłożyły sie na tak dużym obszarze?

Avatar DiabVCH

7 maja 2022, 19:00

@Errror_Sans: po prostu duże ilości pająków ją stworzyły. Musiały być bardzo sprzyjające warunki.

Avatar
edek526

7 maja 2022, 19:00

@Errror_Sans: z tego co pamiętam, to prawdopodobnie w Australii (no bo gdzie indziej) jest sezon, kiedy pajęczyny są praktycznie na calej ziemi.

Avatar Darque

7 maja 2022, 19:01

@Errror_Sans: eee, australia?

Avatar korsti

7 maja 2022, 19:03

@Errror_Sans: australijski sezon na pająki

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

7 maja 2022, 19:31

@Errror_Sans: Takim cudem, że zły czarownik tak zaczarował

Avatar Szymo313

7 maja 2022, 20:26

W Polsce natomiast może być to pleśń. ładnie się pali, a trawa troszkę tylko podymi

Avatar Wesoly_Jez

7 maja 2022, 21:04

@korsti: mogą to też być nasiona topoli

Avatar DiabVCH

7 maja 2022, 22:45

@Wesoly_Jez: yep to jest z topoli jednak

Avatar Kabaczek15

8 maja 2022, 07:49

@DiabVCH: Potwierdzam, to puch topoli

Avatar
Lechendy

13 lutego 2023, 13:39

@korsti: a to nie jest puszczone od tyłu?

Avatar Kabaczek15

13 lutego 2023, 16:15

Gdyby było od tyłu, to dym by nie leciał w górę

Avatar Vikusxxx

17 maja 2022, 15:17

Satisfaction

Avatar Pomiot

9 maja 2022, 20:19

Przejmowanie bazy wroga w grze z otwartym światem jest jak

Avatar Geraltzriviv

8 maja 2022, 16:03

awesome

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2022, 20:07

bruh

Avatar majnkraftowicz123

6 maja 2022, 18:26

ale ten ogień to dobro czy zło?

Avatar orzech39

6 maja 2022, 21:43

@majnkraftowicz123: dobro w tym przypadku

Avatar majnkraftowicz123

7 maja 2022, 09:18

@orzech39: i dobrze że to dobro

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

7 maja 2022, 19:31

@majnkraftowicz123: Ogień to granica

Avatar Przemek572

7 maja 2022, 09:52

i ten gościu z psem w tle

Avatar DorjanOllo

6 maja 2022, 17:41

nie wiem jak to działa ale cieszę się że działa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nieuczciwa ocena

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To by wystarczyło

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka