Czy ja coś dzisiaj brałem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co to takiego?
Zdeklasowani znowu
Powodzenia
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2014, 11:29
Hera, koka, hasz, LSD :D
Odpisz
21 kwietnia 2014, 14:45
To po prostu nowa reklama SLD na ekranie LCD promująca LSD
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:55
@pjkpredator6: Hera koka hasz SLD :P
Odpisz
21 kwietnia 2014, 14:05
głupie
Odpisz
21 kwietnia 2014, 14:27
@saper123: Najpierw dowiedz się co to LCD, a potem LSD i komentuj..
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:06
@cichy3215: narkotyki, a to i tak głupie...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 12:41
@saper123: a LCD to też narkotyk? ty, dzieciaku, dalej nie rozumiesz...
Odpisz
2 kwietnia 2015, 08:50
@jaccku321: Źle przeczytałem. A dzieciakiem to możesz być ty, co łatwo da się wywnioskować z tego jak piszesz. ;)
Odpisz