No i co żeś narobił, Ron?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Cóż za brak szacunku
Ikony
Młodzi gniewni
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2014, 11:18
RONALDZIE WEASLEY!!
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:13
@KotekManga: JAK ŚMIAŁEŚ UKRAŚĆ AUTO? JESTEM PRAWDZIWIE WKURZONA!
Odpisz
22 kwietnia 2014, 20:04
@robogirl: OJCA CZELA W PRACY DOCHODZENIE, A TO WYŁĄCZNIE TWOJA WINA! JEŚLI ZROBISZ KOLEJNY WYGŁUP TEGO RODZAJU, WTEDY WRÓCISZ DO DOMU!
Odpisz
21 czerwca 2014, 16:27
@Pikachu: Oczywiście nie jestem na ciebie zła Harry. Wiem, że to nie twoja wina.
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:33
@lorax12: A tobie Ginny gratuluję przyjęcia do Gryffindoru. Oboje z ojcem jesteśmy tacy dumni.
Odpisz
7 lipca 2014, 20:11
@Pikachu: pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koniec wyjcia.
Odpisz
7 lipca 2014, 20:43
Wyjec nie piszczy, on pokazuje język i pożera sam siebie, zostawiając strzępy papieru (pergaminu?).
Odpisz
11 marca 2015, 17:42
@KotekManga: Wje**łeś nas w drzewo!
Odpisz
24 maja 2014, 08:17
RON!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
7 lipca 2014, 19:22
RONALDZIE WEASLEY!!
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2014, 16:29
Ron, po pijaku się nie lata! Ciesz się, że to nie wierzba bijąca!!!
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2014, 15:22
to magia harego potera
Odpisz
22 kwietnia 2014, 21:09
@DAMIAN0: Wyjdź. Już.
Odpisz
21 czerwca 2014, 16:28
@DAMIAN0: Błagam.. "Poszled won!"
Odpisz
22 kwietnia 2014, 08:29
A czego ron
Odpisz
22 kwietnia 2014, 08:38
@nikttaki: bo jeszcze ronek jest ehehehe .-. xd
Odpisz
22 kwietnia 2014, 10:35
@nikttaki: bo to jest z harrego pottera ron miał tam magiczny samochód czy coś w tym stylu, nie oglądałam całego tylko ten moment z autem
Odpisz
22 kwietnia 2014, 10:47
Tata Rona miał magiczny samochód
Odpisz
22 kwietnia 2014, 10:53
dzięki
Odpisz
22 kwietnia 2014, 13:54
myslałem że chodzi o tego gościa z gta V
Odpisz
22 kwietnia 2014, 18:01
@nikttaki: aha bo ja nie gram w gta
Odpisz
22 kwietnia 2014, 10:28
W orginale lepsze:)
Odpisz
22 kwietnia 2014, 09:58
Andrzeju!Nie denerwuj się !
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:14
@qbadrewnik: Zaraz się wyklepie.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:58
@robogirl: Znaczy ?
Odpisz
23 kwietnia 2014, 09:53
@qbadrewnik: No, filmie o Andrzeju tak było.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 12:51
@robogirl: Aha :D JA nie oglądałem ale na serwerze RP w gta sa na sampie leciała taka nuta w siłowni i było ';'Andrzeju nie denerwuj się '' ze 20 razy to powtórzyli xd
Odpisz
23 kwietnia 2014, 17:49
@qbadrewnik: Aa też to widziałam. Wpisz sobie w YT Andrzeju nie denerwuj się.
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2014, 19:42
@robogirl: grasz na net4game !?
PS:To nie reklama bo nikt tutaj siedzący napewno nie wie co to za narzędzie gta xd
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:50
@qbadrewnik: Oczywiście, od paru dni.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:51
@robogirl: Hehe :) popiszmy na pw !
Odpisz
22 kwietnia 2014, 09:09
patrze w komentarze a tu nikttaki...
Odpisz
22 kwietnia 2014, 07:55
ahahahahahahahahaha nie śmieszne 1/5
Odpisz
22 kwietnia 2014, 08:50
@Karso21Respawn: tu jest o tym jak Ron z Harry'ego Pottera trafił samochodem w drzewo .
Odpisz
22 kwietnia 2014, 11:57
Czytałem, widziałem film. Nie musisz mi pisać tego co jest oczywiste. Co cię śmieszy w tym obrazku?
Odpisz