Ja chyba jestem w czwartej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2017, 09:16
A ja pomiędzy|\_______/|
Odpisz
19 kwietnia 2014, 16:30
czemu wy macie problem z liczeniem? przecież to proste, pierwsza grupa, potem trzecia, bo przecież liczymy 1, 3, 2, 0...
Odpisz
19 kwietnia 2014, 12:52
Gdzie jest trzecia grupa ?!
Odpisz
19 kwietnia 2014, 13:42
@przemek12578: to jest właśnie dowcip... chodzi o to że są tylko dwie grupy a ten co się wypowiada należy do tej drugiej... czyli że nie ma pojęcia o matmie...
Odpisz
19 kwietnia 2014, 08:51
Ja jestem w grupie numer alef zero jest to nieskończoność z alfabetu łacińskiego etc.Widzisz nie umiem matmy pech.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:03
Niezłe, niezłe, w dodatku tytuł sporo wnosi do obrazka.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:29
@Mijak: no bo są 3 grupy wymienione są 2 a on jest w 4 naprawdę proste to jest
Odpisz
18 kwietnia 2014, 22:36
@Mijak: No tak, bo umiejętność liczenia do 2 to za dużo 1 ,4 nieskończoność.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 19:31
Jestem w trzeciej. Tak w trzeciej bo umiem ale nie cierpie
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:38
Jestem w tej pierwszej muahahahhaha. :)
Odpisz
18 kwietnia 2014, 18:07
OMG...
Odpisz